چاپ عکس روی بوم ! زنده ماندن خاطرات خوب در اطراف شما

دسترسی سریع به عناوین اصلی این نوشته

چاپ عکس روی بوم

چاپ عکس دلخواه شما روی بوم

      درست است که مردم عکس های منحصر به فرد را دوست دارند اما وجود عکس های دیجیتالی و چاپ دیجیتال این امکان را فراهم کرده است که یک عکس را چند بار روی کنواس چاپ کرده و آن ها را به هدیه های جذابی تبدیل کنید. چاپ عکس روی بوم و هدیه آن به بزرگترهای خانواده آن ها را خیلی خوشحال می کند. خصوصا اگر این عکس ها خاطره انگیز باشد و روی بوم با کیفیت چاپ شده باشد.

 

ویژگی مهم چاپ عکس روی بوم

      ویژگی مهمی که این چاپ دارد این است که برای نقاش ها و عکاس های حرفه ای خیلی سودمند است. با کمک گرفتن از چاپ دیجیتال عکس، می توانید کارهای خود را روی بوم چاپ کرده و به فروش برسانید.

 

چاپ عکس روی بوم

 

چاپ روی بوم یک هدیه با سبک چاپ دیجیتال

      چاپ روی بوم هم برای افراد معمولی و هم هنرمند ها خیلی مزیت دارد به همین دلیل انتخاب پر طرفداری می باشد. قابلیت هدیه دادن آن باعث شده است درخواست برای چاپ روی بوم با سبک چاپ دیجیتال به مناسبت های مختلف به شدت افزایش یابد.

 

یک مرجع تهیه ی عکس با کیفیت

      می توانید طرح مورد نظر چاپی خودتان را از سایت های معروف فروش عکس مانند شاتر استوک ( shutterstock ) تهیه کرده و برای چاپ آن به یکی از مراکز چاپ مراجعه کنید. اینکار در شرکت چاپ خانه طراحان سام به راحتی انجام می پذیرد.

 

اندازه تابلو بوم ها

      معمولا انتخاب عکس به این شکل نیست که برای قالب با اندازه مشخص عکس انتخاب شود، بلکه برای هر عکسی با هر سایزی می توان قالب ساخت.

 

سایز کاغذهای بوم

      کاغذهای بوم در هر سایزی موجود هستند. قالب هایی را که افراد حرفه ای برای چاپ بوم می سازند کاملا تنظیم شده هستند و به فریم دیگری نیاز ندارند و این کار میزان هزینه را کاهش می دهد. همانطور که گفتیم کاغذهای بوم در اندازه های مختلفی یافت می شوند. مردم معمولا برای دیوار پشت شومینه و جاهای دیگر خانه، چاپ روی بوم سفارش می دهند و دکوراسیون خانه را تکمیل می کنند.

 

چاپ عکس روی بوم

 

مزایای چاپ بوم

      به نمایش گذاشتن عکس در اتاق ها دیگر چیز جدیدی نیست. پیدایش چاپ دیجیتال و چاپ روی بوم یکی از مجلل ترین و عالی ترین گزینه ها برای به نمایش گذاشتن عکس های مورد علاقه شماست. چاپ روی بوم به سبک چاپ دیجیتال در مقابل سایر روش های چاپ برتری و مزایای زیادی دارد.

بیشتر بخوانید
طراحی سربرگ گام اول در انسجام اداری شرکت یا سازمان شما

 

چاپ تابلو بوم

      عکاسی دیجیتال اشتراک گذاشتن عکس ها را با دیگران خیلی آسان کرده است. با چند کلیک می توانیم عکس ها را به کمک ایمیل ارسال کنیم. یا آن ها را در وب سایت آپلود کرده و یا در شبکه های اجتماعی منتشر کنیم. با این حال این ترند هم زیاد جالب نیست.

 

عکس هایتان را در حافظه ی کامپیوترها اسیر نکنید !

      به عبارتی دیگر تمام عکس ها و خاطرات ما در حافظه کامپیوتر مانده و متاسفانه در زندگی واقعی و اتاق های خود نمی توانیم عکس ها را نمایش دهیم. چاپ تابلو بوم با سبک چاپ دیجیتال به این مشکل پایان می دهد و دوباره عکس ها در اتاق و منزل ما ظاهر می شوند و دکوراسیون خانه ما را تکمیل می کنند.

 

منابع ( Sources ) :

سام گرافیک

۹۸۰۷۵

برای مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه یووی پرینت در تماس باشید :

  • 021-77335593
  • 0910-1400024
  • print_admin@

شاید به این مواد هم علاقه داشته باشید...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت