چاپ مستقیم روی کاشی و نکات بسیار حرفه ای به همراه ویدئو

دسترسی سریع به عناوین اصلی این نوشته

 

در این مقاله میخوانید :

     در این مقاله به شرایط و کاربردهای چاپ مستقیم روی کاشی خواهیم پرداخت و درمورد هزینه چاپ کاشی و شرایط نگهداری آن صحبت خواهیم کرد و در ادامه به شما نشان خواهیم داد که این محصول به ظاهر سخت و سرد بعد از چاپ می تواند چقدر گرما و آرامش به همراه داشته باشد .

 

سایز کاشی های فایل چاپ

     کاشی های موجود در بازار ایران معمولا در سایز های ۲۵*۵۰ ، ۵۰*۵۰ ، ۱۰۰*۱۰۰ و ۲۰۰*۲۰۰ میلی متر موجود می باشد. این کاشی ها تنوع طرح و پخت متفاوتی دارد، ولی تیم تولید محتوای یووی پرینت در این مقاله به شرایط چاپ بر روی کاشی های سفید و اصطلاحا خام خواهد پرداخت .

 

موارد استفاده از کاشی های چاپی

     موارد استفاده از کاشی های چاپی متعدد است و اگر بخواهیم به مواردی از آن اشاره کنیم باید از :

  •  کاشی های بین کابینتی
  •  کاشی های تابلویی
  • و کاشی های سر درب اماکن و … یاد کنیم .

 

تا چه سایزی می توان سفارش چاپ کاشی داد ؟

     امکان چاپ تابلوهای ساخته شده از کاشی در هر سایزی وجود دارد؛ ولی باید این نکته را مدنظر داشت که تابلوها متشکل از کاشی های ۵۰*۵۰ و یا ۱۰۰*۱۰۰ میلی متر خواهد بود و به همین دلیل است که کاربران محدودیتی در سایز اجرای تابلوکاشی ندارند .

 

آیا محدودیتی در طرح های چاپی روی کاشی وجود دارد ؟

      امکان چاپ هر طرحی بر روی کاشی وجود دارد و هیچ محدودیتی در استفاده از کدرنگ ها نخواهیم داشت و کاربران عزیز می توانند طرح های درخواستی خود را به شرط داشتن کیفیت مطلوب چاپ ، برای واحد سفارشات مجموعه یووی پرینت ارسال کنند و پروژه چاپ کاشی آنها شروع بشود و در صورتی که طرح آماده ندارید و یا دنبال طرح خاصی از چاپ کاشی هستید می توانید با واحد طراحی ما در تماس باشید .

 

شرایط ماندگاری چاپ بر روی کاشی به چه شکل است ؟

     ماندگاری چاپ بر روی کاشی بسیار بالاست و تا سالیان طولانی در معرض تابش نور آفتاب و یا بارش باران و برف هم آسیب نخواهد دید. دلیل این اطمینان ما از چاپ روی کاشی اسپری کردن لاک محافظ بر روی چاپ کاشی می باشد که این لاک باعث محافظت از چاپ در برابر عوامل محیطی مانند سائیده شدن جسمی به کاشی و شست و شوی کاشی می گردد و این لاک همینطور می تواند چاپ روی کاشی را در برابر عوامل جوی محافظت کند .

 

بیشتر بخوانید
پرینت رنگی به عنوان یک نیاز در حال توسعه را بهتر بشناسیم

قیمت چاپ روی کاشی

     قیمت چاپ روی کاشی مانند بسیاری از متریال های دیگر در عرصه چاپ فلت بد به صورت پروژه ای محاسبه می شود ولی می توان عوامل موثر در بالا و پایین رفتن قیمت چاپ کاشی را به صورت تیتر وار بیان نمود .

  • تیراژ و سایز پروژه بسیار حائز اهمیت می باشد ،
  • درخواست برای لاک زدن کاشی
  • نوع طرح ( بدلیل تاثیر گذاری در سرعت و پروفایل چاپی )

و … از عواملی می باشد که در براورد هزینه چاپ کاشی تاثیر گذار می باشد .

 

 

تاثیر کیفیت کاشی در  کیفیت خروجی چاپ روی کاشی

      کاشی های ایرانی و خارجی تفاوتی در برآورد هزینه چاپ ندارد ولی این موضوع را مدنظر داشته باشید که کاشی ها بدلیل هموار و صیقلی بودن سطح خود بسیار تفاوت در کیفیت خروجی چاپ دارند. پس در هنگام تهیه کردن کاشی ، ابتدا با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید تا بتوانید بهترین متریال را تهیه بفرمائید .

 

نکات مهم در انتخاب یک کاشی ایده آل برای چاپ

      در انتخاب کاشی بسیار دقت داشته باشید تا سطح کاشی کاملا سفید یا اصطلاحا گچی باشد ، چرا که هر چقدر سطح کاشی به رنگ کرم نزدیک باشد در وضوح چاپ تاثیر بسیار مستقیم می گذارد و باعث تغییر در رنگ بندی طرح شما خواهد شد .

 

زمان تحویل پروژه های چاپ روی کاشی

      زمان تحویل پروژه های چاپ مستقیم بر روی کاشی معمولا ۴۸ ساعت کاری می باشد که طبیعتا این زمان بنا به شلوغی دستگاه و چاپخانه قابل تغییر می باشد . پس زمان دقیق تحویل پروژه های خود را جویا شوید و در زمان اعلام شده برای تحویل آن اقدام نمائید .

 

۹۸۰۲۹

برای مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه یووی پرینت در تماس باشید :

  • 021-77335593
  • 0910-1400024
  • print_admin@

شاید به این مواد هم علاقه داشته باشید...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت