خدمات ما

استند رول آپ و نکاتی بسیار حرفه ای برای تاثیرگذاری بالا

استند رول آپ

استند رول آپ

یک استند رول آپ می تواند اولین تعاملی باشد که شما با مخاطبان خود دارید و تنها فرصتی که باید آنها را متقاعد کنید که تجارت شما ارزش توجه به آن را دارد. عمدتا رول آپ در مناسبت ها، نمایشگاه ها، غرفه های تجاری، جشن های تبلیغاتی، بیشترین کاربرد را دارد.

 

انتخاب طرح مناسب

انتخاب طرح مناسب بر روی تبلیغات شما نقش بزرگی در چگونگی به یاد ماندنی آن برای مشتریان موجود و بالقوه، ایفا خواهد کرد. نکته ای که باید به خاطر داشته باشید؛ اهمیت به دست آوردن اطلاعات صحیح بر روی انواع سازه های تبلیغاتی است.

 

استند رول آپ یا Roller Banners یا Pull Up Banners

استند رول آپ، همچنین به عنوان Roller Banners یا Pull Up Banners شناخته می شود، در حقیفت سازه مهم برای افرادی است که به دنبال ظاهری جذاب در یک نمایشگاه تجاری هستند. همچنین می توانند تأثیر بزرگی در مغازه یا محل کار شما بعنوان نمایش طرح و اطلاعات مناسب از نوع فعالیت کسب وکار روی پایه بنر قرار گیرند.

 

استند رول آپ

 

اطمینان از تأثیرگذاری Roller Banners یا استند رول آپ

یکی از راه های اطمینان از تأثیرگذاری Roll Up Banner شما ، طراحی درست و اصولی است. یک پایه بنر رول آپ باید مانند سایر بخش های استراتژی بازاریابی شما عمل کند. باید به کمپین تبلیغاتی که در آگهی روزنامه ، اعلامیه تبلیغاتی یا تبلیغات تلویزیون یا رادیو در حال پخش است ، توجه شود. این راهی برای تبلیغ برند ، محصول یا خدمات شما به مخاطبان هدف است ، بنابراین مهم است که طراحی شما در یافتن پیام مورد نظر شما مؤثر باشد.

 

توانایی ویژه استند بنر رول آپ

     توانایی ارسال پیام بصورت صحیح از مزیت ها و توانایی های یک استند بنر رول آپ بشمار می آید.

 

۵ نکته برای طراحی یک بنر مؤثر رول آپ

     در زیر ۵ نکته برای طراحی یک بنر مؤثر رول آپ ذکر شده است:

۱. آرم خود را در بالا نگه دارید

     از قسمت بالای پایه خود استفاده کنید تا لوگوی شرکت و پیام اصلی شما نمایش داده شود. پیام اصلی خود را در معرض دید قرار دهید. تصویر محصول و یا آدرس وب سایت خود را درسطح بعدی آن قرار دهید تا توجه بینندگان را به خود جلب کند.

۲. از چپ به راست بنویسید

     مخاطبان عادت دارند از بالا به پایین و از چپ به راست بخوانند ، بنابراین این کار را هنگام پر کردن بنر خود با اطلاعات به یاد داشته باشید. همچنین مهم است که فقط اطلاعات مربوطه را درج کنید و کلمات را به حداقل برسانید.

۳. تصاویر با کیفیت

 اگر می خواهید تصویری را بر روی بنر استند رول آپ، به ویژه تصاویر محصول ، قرار دهید ، مطمئن باشید که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. آنها باید حداقل ۳۰۰ dpi باشند و به عنوان CMYK آماده چاپ ذخیره می شوند.

۴.رنگ های جذاب

رنگ ها می توانند به شما کمک کنند تا در یک نمایشگاه متمایز باشید، اما باید با رنگ های موجود در شرکت و البته آرم شما هماهنگی وجود داشته باشد. همچنین تأثیر رنگ پس زمینه رولپلاک شما در رابطه با متن و تصاویر بسیار مهم است. رنگ های روشن مانند قرمز و نارنجی می توانند توجه را به خود جلب کنند اما حتما از استفاده زرد و سفید در کنار هم خودداری کنید، چرا که توجه به اطلاعات از راه دور کاری دشوار بنظر می آید.

۵. وضوح پیام

هر آنچه را که تبلیغ می کنید باید به گونه ای باشد که یک فروشنده بطور حضوری قادر به متقاعد کردن مشتریان است.

۹۸۰۷۹

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *