خدمات ما

برش لیزری پلکسی گلاس و مزایای برش با دستگاه برش لیزری

برش لیزری پلکسی گلاس

 

عدم آسیب به بافت پلکسی با برش لیزری

     در طول فرآیند برش لیزر پلکسی ، پرتوی لیزر برش و حکاکی مناسبی را انجام می دهد. در نتیجه شدت پرتو لیزر باعث ایجاد اختلال در تنظیم مولکولی جسم نمی شوند. بنابراین ، هیچ ترک و سطح شکستگی ای ایجاد نمی شود.

 

دستگاه برش لیزری

     دستگاه برش لیزری اکریلیک برای برش پلکسی گلاس ، پرسپکس ، شیشه و سطوح مشابه قابل استفاده است. این روند بدون هیچ گونه آسیبی به بافت پلکسی انجام می شود.

 

ییشتر بخوانید :

برش لیزری پلکسی گلاس بهترین و با کیفیت ترین روش برش این متریال

 

دستگاه برش لیزری در برش اغلب متریال ها کارایی عالی دارد.

     برش آکریلیک و یا پلکسی با فناوری لیزر می تواند، مؤثرترین روش حکاکی و برش شیشه و همچنین مواد مختلفی مانند فلز ، پلاستیک ، چوب ، لاستیک و غیره باشد.

 

مزایای برتری بخش به دستگاه برش لیزری پلکسی گلاس

  • برش پلکسی باعث صرفه جویی در وقت و انرژی می شود و به مراتب بهتر از تراشه های سنتی و سایر روش های برش است.
  • تصویری که توسط کنترلر نمایش داده می شود با استفاده از پرتو لیزر کاملاً حکاکی شده است و نتایج رضایت بخش تری می دهد.
  • از آنجا که کلیه دستگاه ها توسط کامپیوتر کنترل می شوند ، کاربر این حق را دارد که هنگام نیاز ، طرح را در هر نقطه از کارکرد تغییر دهد.
  • این همچنین باعث صرفه جویی در نیروی کار می شود زیرا یک فرد مجزا می تواند ۴-۵ دستگاه را همزامان به راحتی کنترل کند.

 

برش لیزری پلکسی گلاس

 

ویژگی بسیار مهم دستگاه برش لیزری پلکسی گلاس

     ویژگی مهم این دستگاه های لیزر این است که از گاز کربن دی اکسید به عنوان منبع انرژی برای برش استفاده می کند. دقت دستگاه برش لیزر به کیفیت و استفاده صحیح از CO2 در فرآیند برش بستگی دارد.

 

دستگاه برش لیزری پلکسی مناسب برای برش کارهای زیبا در زمینه های ظریف

     برای برش لیزری اکریلیک ، نهایت دقت لازم است. وقتی نوبت به انجام کارهای خوب در سطوح پلکسی می رسد ، برش لیزری بهترین گزینه است. همچنین این امکان را به کاربر می دهد که همزمان با فرمان رایانه ای ساده ، برش یا حکاکی مواد را انجام دهد. دستگاه برش لیزری اکریلیک می تواند طرح های زیبایی و حتی حکاکی های عکس را انجام دهد. لیزر به آرامی در امتداد سطح حرکت می کند و باعث ایجاد ضربه مناسب می شود. لبه های داخلی کاملاً برش می خوردند و توسط شعله جلا می گیرد تا بیشترین جلوه طراحی را داشته باشد.

بیشتر بخوانید
چاپ روی مش ابزاری تبلیغاتی فوق العاده در برندسازی بصری

 

تهویه هوا مناسب دستگاه برش لیزری پلکسی

     گازهای آزاد شده در طی فرآیند برش پلاستیک می توانند مضر و سمی باشند. گرما و دودهای ناشی استفاده از لیزر ، نیاز به تهویه با کیفیت و سیستم اگزوز مناسب دارند که با اجرای آن منجر به عملکرد صحیح  دستگاه ها می شود و محیط را برای کاربر ایمن می سازند.

 

برش لیزری شفاف و درخشنده پلکسی گلاس

     از آنجایی که فناوری لیزر مورد استفاده در این دستگاه ها یک فرایند غیر تماسی است ، اتمام و کیفیت محصول حاصل از آن به مراتب بهتر از نمونه های سنتی است. لبه ها توسط لیزر سوزانده می شوند و در عین حال درخشندگی خود را از دست نمی دهند و از این رو یک کریستال شفاف به دست می آید. دستگاه برش لیزر اکریلیک راه حل مناسبی برای هر کار مربوط به حکاکی ، برش یا علامت گذاری روی سطوح پلکسی گلاس است.

۹۸۱۲۸

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *