لوگوی سایت

خدمات ما

تابلو رفلکتیو یا شبرنگی و معرفی این محصول و فناوری مفید

تابلو رفلکتیو

 

لازم به ذکر است که بگوییم ما در ابتدا باید با صنعت تابلوسازی آشنا شویم. در این مقاله قصد داریم تا شما را با تابلو رفلکتیو یا شبرنگی آشنا کنیم و کاربردهای آن را بررسی کنیم :

تابلو رفلکتیو یا شبرنگی

     از آنجا که ما آموزش دیده ایم که شب ها به دنبال علائم ایمنی و اطلاعات باشیم تا از جهت گیری درست بهره مند شویم ، فوراً چشم افراد به سمت این نوع علائم درخشنده کشیده می شود. تابلو رفلکتیو و یا بنر رفلکتیو به سرعت توجه افراد را به خود جلب می کنند و پیام ها از دور سوسو میزنند و بطوری که هیچ چشمی نمی تواند آنها را نادیده بگیرد.

کاربرد بنر یا تابلو شبرنگی 

     بنر شبرنگی و یا رفلکتیو برای مشتریانی که به دنبال جلب توجه رهگذران و رانندگان هستند ایده آل است. این دقیقا همانند همان فناوری که باعث می شود لباس ها و علائم ترافیکی در شب منعکس شود، بنرهای رفلکتیو برای انتقال پیام در کنار جاده ها بسیار جالب توجه است. کاربرد عمده بنر رفلکتیو در علائم راهنمایی و رانندگی یا علائم خیابان ها ، اتومبیل های پلیس ، آمبولانس یا کامیون های اضطراری و آتش نشانی است. این علائم نوری به راحتی رانندگان را از خواب آلودگی نجات می دهد.

ساختار تابلو های رفلکتیو

     در واقع ساختار چاپ تابلو رفلکتیو با استفاده از یک بافت لانه زنبوری میکرو، منشوری با یک لایه پارچه وینیل با دوام و انعطاف پذیر روکش شده که کارکرد بسیار گسترده ای در فضاهای بدون نور دارند. با داشتن ثبات رنگی عالی و بازتاب نور بالا ، آن را برای تابلوهای تبلیغاتی ، علائم راهنمایی و رانندگی ، ریل های محافظ و هر نوع کاربردی که در آن دید بالا نور اتومیبل ها وجود داشته باشد ، بکار می گیرند.

 

بنر رفلکتیو

 

ساختار و دوام بنرهای رفلکتیو

     قابل چاپ با استفاده از جوهرهای حلال ، سازگار با محیط زیست و UV می باشد. همچنین حداکثر دوام آن در فضای باز یک سال می باشد. بنر رفلکتیو شامل علائم فلزی آلومینیومی با ماهیت بازتابی هستند. که به آنها امکان می دهد هم در روز و هم در شب قابل رویت باشند. خود این علامت از یک هسته پلی اتیلن داخلی ساخته شده است. که بین دو صفحه آلومینیوم ۰،۰۰۸ اینچ قرار گرفته است. چاپ بنر تبلیغاتی 

بیشتر بخوانید :

بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو چیست و چه برتری هایی دارد ؟

مزایای بنر و تابلو شبرنگی

  • چاپ مقرون به صرفه
  • قابل چاپ با استفاده از جوهرهای حلال ، سازگار با محیط زیست و UV
  • ۱ سال دوام در فضای باز
  • مقاوم در برابر آب و هوا
  • داشتن رنگ های متنوع در طراحی
  • به راحتی در شب دیده می شود
  • توجه را جلب کنید
  • کاهش هزینه های نصب و مصرف برق

مدت زمان تحویل سفارش چاپ بنر شبرنگی

     مدت زمان تحویل سفارش های مشتری به میزان ثبت درخواست ها بستگی دارد و این زمان از یک ساعت تا یک روز متغییر است.  می توان گفت زمان زیادی را برای تهیه این متریال زمان نمی برد. همچنین قیمت بنر شبرنگی بر اساس متراژ، اندازه، حجم و تعداد کار مشتری محاسبه می شود. بدیهی است که قیمت این متریال به دلیل روکش رفلکتیو و ضخامتی که دارا است نسب سایر بنرها از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

دستگاه چاپ تابلو رفلکتیو

     چاپ بنر های رفلکتیو همانند سایر بنرها توسط دستگاه های لارج فرمت انجام می شود و در گرماژ های مختلف در دسترس می باشد. آنها برخی از خاصیت های منحصر به فرد مانند شفافیت ، ثبات رنگ و سطح جذب جوهر خوب را به نمایش می گذارند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

۹۸۱۰۵

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.