خودکار و نوشت افزار

خودکار و نوشت افزار

خودکار و نوشت افزار : یکی از جنبه هایی که هر برند و مجموعه ای نیاز دارد تا به خوبی در آن به فعالیت بپردازد، تبلیغات است. امروزه تبلیغات باید هم راستا با تمام فعالیت هایی که برای تولید محصول و یا یک خدمت انجام می شود نیز مورد توجه قرار گیرد. و امر به بایدی بودن آن به دلیل افزایش تعداد رقباست.

در عصری که در حال زندگی در آن هستیم، فعالیت های تجاری رنگ و بوی دیگری به خود گرفته است. و شما تنها با تولید یک محصول با کیفیت قادر نخواهید بود. تا موفق شوید.

البته این قضیه که باید محصولی با کیفیت در اختیار مردم قرار داده شود را کتمان نمی کنیم. اما بازار در حال حرکت به سمتی است که نیاز دارد تا شما به تمام جنبه هایی که در کارتان وجود دارد توجه کنید. موضوع تبلیغات نیز یکی از موضوعات و مواردی است که مدیران شرکت ها و کارخانه های تولیدی باید به آن توجه کنند. و از کنارش به راحتی عبور نکنند.

خودکار و نوشت افزار
خودکار و نوشت افزار

روش های مختلف تبلیغات

اما برای تبلیغات روش های متفاوتی وجود دارد.  ( استند X یک ابزار تبلیغاتی ) اما خودکار و نوشت افزار بهترین گزینه میباشد. البته در مورد دیگر روش های تبلیغات برای مثال تبلیغاتی تلویزیونی یکی از تاثیر گذارترین روش هاست. البته در کنار بالا بودن میزان تاثیر گذاری آن، هزینه بالایی که این مورد در بر دارد را نیز بناید فراموش کرد. این نوع تبلیغ طیف وسیعی از مردم را در بر می گیرد. و به همین دلیل است که از آن به عنوان موثرترین روش برای بحث تبلیغ یاد می کنند. یکی دیگر از روش های تبلیغاتی چاپ تراکت تبلیغاتی است. که مزایا و معایب خود را داراست. که در بخش های بعدی بررسی میکنیم.

بیلبوردهای خیابانی

روش دیگر که آن هم می تواند موثر واقع شود، بیلبوردهای خیابانی هستند. از آنجایی که این بیلبوردها در برابر چشم عده زیادی قرار دارند. و روزانه مورد بازدید افراد زیادی هستند، می توانند تاثیر خوبی بر حافظه بیننده بگذارند.

البته زمانی این روش می تواند بیشترین تاثیرگذاری را از خود نشان دهد که طرحی خلاقانه بر روی بیلبورد نقش ببندد. در بیلبوردهایی که این قانون رعایت می شود تبلیغ بدین شکل پیامدهای مثبتی برای یک برند به دنبال خواهد داشت.

این دو موردی که ذکر نمودیم از جمله روش های تبلیغاتی هستند که جنس تبلیغ در آنها قابل لمس نیست. و به اصطلاح فرد بیننده نمی تواند جنس این نوع تبلیغ را لمس کند.

هدیه های تبلیغاتی

درست است که امروزه روش های زیادی برای آنکه شما نام برند خود را همه جا فریاد بزنید وجود دارد. اما هنوز برخی روش های قدیمی کارکرد خود را داشته و می توانند آثار و نتایج خوبی در پی داشته باشند. از جمله این روش های تبلیغی خرید هدیه های تبلیغاتی و خصوصا خودکار است.

هدیه های تبلیغاتی به خصوص خودکار و نوشت افزار

خودکارها به دلیل کاربرد و کارکردی که دارند در روز بارها و بارها مورد استفاده قرار می گیرند. و این تکرارهاست که باعث می شود یک برند نام خود را در حافظه مشتری ثبت و ضبط کند.

شما نیز باید تمام تلاش خود را به کار ببرید که تا این تکرار به سمتی و سویی مثبت گرایش پیدا کرده. و برای شما برند سازی کند. اما برای آنکه بتوان از حضور خودکار به نحوی شایسته استفاده کرد باید چه کاری انجام داد؟

بهتر است اگر به مشتریان خود و افرادی که قصد دارید این خودکارها را به آنها هدیه کنید، اهمیت می دهید. در خرید خودکار دقت و وسواس زیادی به خرج دهید.

فرض کنیم که شما مدیر یک مجموعه هستید. و خودکاری به عنوان یک هدیه تبلیغاتی به شما داده می شود. اگر بعد از یکی دو مرتبه استفاده، خودکار به راحتی بشکند و یا جوهر آن به اندازه کافی پررنگ نباشد شما چه فکری در مورد این برند خواهید کرد؟

مسلما به این مساله اعتراف خواهید کرد که وقتی این افراد برای مشتریان خود هیچ ارزش و اعتباری قائل نیستند چگونه می توانند محصولی با کیفیت و شایسته در اختیار قرار دهند. شک نکنید که این مساله به شدت می تواند آینده برند شما را با مخاطرات جدی مواجه کند. مردم در دنیای تبلیغات آن چیزی را که می بینند باور می کنند.

اگر از تاثیرات خودکارهای تبلیغاتی غافلید، ادامه این متن را مطالعه کنید. ما راهنمایی را تدوین کرده ایم. تا بتوانید با توجه به آن بهترین و متناسب ترین خودکار را انتخاب و تاثیر فوق العاده ای بر روی مشتریان خود بگذارید.

چرا توصیه می کنیم خودکارهای تبلیغاتی خریداری کنید؟

  • خودکارهای تبلیغاتی تنوع بسیار زیادی دارند و به همین دلیل شما می توانید مدل و طرحی که می دانید با برند شما هماهنگی دارد را انتخاب کرده. و به عنوان هدیه به مشتریان خود تقدیم نمایید.
  • قیمت های متفاوتی از خودکارهای تبلیغاتی در بازار وجود دارد. و شما با توجه به بودجه ای که دارید سعی کنید بهترین و با کیفیت ترین را انتخاب و خریداری کنید. شما می توانید از این طریق بسیاری از مشتریان بالقوه خود را به مشتریان بالفعل تبدیل کرده. و در حوزه برند سازی به نتایج خوبی به دست آورید.
  • اگر حوزه کاری شما به گونه ای است که گاهی اوقات نیاز به برگزاری سمینار و نمایشگاه دارید. این خودکارها به خوبی می توانند در این جلسه ها کار شما را راه انداخته و به گسترش نام برند تان کمک فراوانی کند.
  • در دنیای تبلیغات هر چه یک هدیه کاربردی تر بوده و بیشتر در معرض دید قرار داشته باشد. به مراتب تاثیرات بیشتری می تواند از خود نشان دهد. تکرار شدن نام برند یکی از ترفندهایی است که باعث می شود یک مجموعه به موفقیت های عظیمی دست پیدا کند. و این دقیقا همان چیزی است که خودکارهای تبلیغاتی به خوبی از پس آن بر می آیند.
  • از آنجایی که خودکارها قابلیت حمل و نقل دارند نیز به خوبی می توانند به صورت کاملا نامحسوس و اتفاقی مجموعه شما را به افراد مختلف معرفی کنند. این ویژگی را شاید بقیه روش های تبلیغات نداشته باشند. بنابراین بهتر است شما به عنوان کسی که می داند این خودکارهای سبک و زیبا چه قدرت فوق العاده ای دارند. بهتر است در انتخاب یک مدل مناسب دقت بیشتری به خرج دهید.
  • خودکارها از جمله اشیاء تبلیغی هستند که می توان نام برند را بر روی آنها چاپ و در اختیار بقیه قرار داد. و خوب است بدانید که این مزیت در نوع خود می تواند تاثیرگذاری بسیار بالایی داشته باشد. کارایی و گرفتن نتایج مثبت در این روش تنها رازی است که باعث شده هنوز هم خودکارهای تبلیغاتی در بازار تبلیغ بسیار محبوب باشند.

سه نکته مهم در خرید خودکار و نوشت افزار

اگر شما در شرکت خود قوانین و مقررات خاصی را تعریف کرده اید، باید در سفارش خودکارهای تبلیغاتی نیز آنها را لحاظ کنید. احترام به قوانینی که برای شرکت خود وضع کرده اید. از مهم ترین نکاتی است که باید به هنگام خرید خودکارهای تبلیغاتی حتما به آن توجه داشته باشید.

تم رنگی خودکار

نکته دیگری که ان نیز اهمیت زیادی دارد حفظ تم رنگی است. در اغلب شرکت ها، سربرگ ها و پاکت هایی که نامه های مهم در آن قرار داده می شود. دارای یک تم رنگی هستند. برای حفظ کلاس شرکت بهتر است سعی کنید خودکارهایی که سفارش می دهید. رنگی خارج از تم رنگی شرکتتان نداشته باشد.

کیفیت بدنه خودکار و جوهر آن

کیفیت بدنه خودکار و همچنین جوهر آن از جمله مسائلی است که باید به هنگام خرید خودکار مورد توجه قرار داده شود. اگر جوهر خودکارهایی که سفارش داده اید سریع خشک نشود. ممکن است برخی اسناد را مخدوش کند. و افرادی که این خودکار را از شما به عنوان هدیه دریافت کرده اند. ممکن است دیدگاه بدی نسبت به شرکت شما پیدا کنند. و این می تواند تاثیر ناخوشایندی بر روی کار شما بگذارد.

شکل و ظاهر خودکار

شکل و ظاهر خودکار از جمله مهم ترین فاکتورهایی است. که بیش از سایر فاکتورها باید به آن توجه کرد. اگر یک خودکار تبلیغاتی ظاهر زیبایی نداشته باشد نمی تواند آن طور که باید و شاید به کمک برند شما آید.

اگر می خواهید این هدیه های تبلیغاتی بیشترین تاثیرگذاری را برایتان به دنبال داشته باشند. باید سعی کنید در مقایسه با بودجه ای که دارید. یک مدل زیبا و چشم نواز را انتخاب کنید.

احتمالا این ضرب المثل را زیاد شنیده اید که عقل مردم به چشمشان است؛ این قضیه حقیقت دارد. و مردم از روی خودکارهای تبلیغاتی تان در مورد شما نیز قضاوت می کنند.

 

خودکار و نوشت افزار
خودکار و نوشت افزار

روش های چاپ بر روی خودکار و نوشت افزار

همان طور که اشاره کردیم یکی از مزیت خودکارهای تبلیغاتی در مقایسه با بقیه روش های تبلیغی قابلیت جا به جایی خودکار و حمل آن به جاهای مختلف و همچنین چاپ لوگو و نام شرکت بر روی آن است. چاپ نام برند بر روی خودکار به دو شکل انجام می شود:

  • لیزری
  • تامپو یا بالشتکی

معمولا برای چاپ لوگو بر روی خودکارهای پلاستیکی از روش چاپ تامپو استفاده میکنند.

همچنین برای چاپ بر روی خودکارهای فلزی از چاپ به وسیله لیزر استفاده می کنند.

( چاپ پازل ، یک هدیه تبلیغاتی و بازی فکر جذاب )

چاپ به وسیله تامپو

در روش چاپ به وسیله تامپو، بر روی یک کلیشه نام برند و تمام مواردی که قرار است. بر روی خودکار چاپ شود حک شده. و سپس این کلیشه داخل جوهر رفته. و در مرحله بعد نیز کلیشه، متن مورد نظر را بر روی خودکار چاپ می کند.

یکی از مزیت های این روش چاپ بر روی انواع مختلف خودکار از نظر شکل است. فرقی نمی کند که قرار است عملیات چاپ بر روی یک سطح استوانه ای صورت گیرد. یا تخت و یا هر جنس دیگر. با این روش می توان بر روی هر سطحی کار چاپ را انجام داد. بدون آنکه هیچ محدودیتی وجود داشته باشد.

در این روش کلیشه ای از جنس سیلیکون که به آن تامپون گفته می شود مورد. استفاده قرار می گیرد. چاپ تامپو شباهت زیادی به استفاده از مهرهای پلاستیکی دارد. اما فرق هایی نیز با آن دارد.

به عنوان مثال اگر بخواهیم با استفاده از مهر (چاپ مهر) های مختلف ، پایین یک کاغذ را ممهور کنیم. نوشته های روی آن باید برجسته باشند. اما در چاپ تامپو نوشته ها به صورت گود بر روی تامپون حک می شوند.

بیشتر بخوانید: چاپ تامپو چیست

چاپ به وسیله لیزر

روش دیگری که برای چاپ مورد استفاده قرار می گیرد چاپ لیزر است. در این روش با استفاده از دستگاه هایی خاص، نام برند را به کمک لیزر بر روی خودکارهای فلزی حک می کنند. مزیت این روش سرعت بالای انجام آن است. و ضمنا می توان عملیات حکاکی را با عمقی کم بر روی فلزات انجام داد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *