طراحی لوگوی خوب یک اصل برای حرفه ای ها

دسترسی سریع به عناوین اصلی این نوشته

طراحی لوگوی خوب

 

طراحی لوگوی خوب یک اصل برای حرفه ای ها

     یکی از اصول مهم برای حرفه ای شدن برند طراحی لوگوی خوب است که به راحتی می تواند نماد یک سازمان را تشکیل دهد. از نگاه برخی از افراد طراحی لوگو برای یک برند کاری بسیار ساده و راحت است بنابراین مشکلی نیست. اما وقتی نتیجه تلاش یک طراح را می بینید ، متوجه خواهید شد که اینطور نیست، طراحی یک لوگو به فکر و خلاقیت نیازمند است و بسیاری از عناصر باید با هم ترکیب شوند تا نماد خوبی را خلق کنند.

 

نقش طراحی لوگوی خوب در شناسایی برند

     قرار گرفتن آرم و یا لوگو در متن به مشتری کمک می کند تا هویت برند را با وضوح بیشتری شناسایی کند. یک ارائه با کیفیت بالا ، تنها مؤثرترین روش برای تأیید طرح های برند توسط مشتریان است.

 

برخی مشخصه های طراحی لوگوی خوب

طراحی لوگوی خوب و ساده

     باید آرم شما در یک نگاه به راحتی قابل شناسایی باشد. آرم های خوب نمادی غیر منتظره ارائه می دهند و بدون پیچیده بودن بی نظیر هستند.

به یاد ماندنی باشد

     یک آرم کارآمد باید به یاد ماندنی باشد. آن را ساده و متناسب با ماهیت تجارت نگه دارید. آرم آئودی یک حضور جهانی دارد. بسیاری از جوانان در سنین کودکی بازی های رایانه ای را تجربه کرده اند و از این طریق با هویت این برند آشنا هستند.

در هر زمانی قابل استفاده باشد

     یک لوگوی قدرتمند نباید محدود به یک دوره زمانی خاص باشد بلکه بایستی وضعیت نمادین آن تا سال های متمادی حفظ شود.

 

طراحی لوگوی خوب

 

طراحی چند کاربردی

    در طراحی لوگوی خوب و مناسب در اندازه ها و رنگ های مختلفی استفاده می شود. لوگوی طراحی شده باید در همه جا کارایی داشته باشد. بعبارتی در انواع رسانه‌ها و برنامه‌های کاربردی مانند وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌های گوشی‌های هوشمند، لوگو را به شکل و سایز همه رسانه ها تطابق داشته باشد.

متناسب با سلایق مخاطب هدف

     یک آرم حرفه ای باید برای مخاطب هدف مناسب باشد. آرم باید برای مخاطب مورد نظر بکار گرفته شود. به عنوان مثال ، یک آرم برای یک اسباب بازی می تواند در اجرای آن طرح های رنگارنگ و شادی استفاده شود ، اما در مورد یک موسسه حقوقی صدق نمی کند.

 

کاربردهای مختلف لوگو

طراحی لوگوی خوب  برای نام تجاری

     آرم ها باید در هر جایی که محصول ، شرکت و مارک شما نشان داده شود قرار داده شوند.

بیشتر بخوانید
استند رول آپ و نکاتی بسیار حرفه ای برای تاثیرگذاری بالا

وب سایتها

     نمایش آرم شما در بالای سایت ، بازدید از برند شما را افزایش می دهد و فوراً به مصرف کنندگان می گوید از چه کسب و کاری بازدید شده است.

کارت ویزیت

     کارت ویزیت ها راهی عالی برای معرفی نام شما با ارائه به مشتریان به روشی ملموس برای یادآوری برند می باشد.

ابزارهای بازاریابی

     تبلیغات ، بروشورها ، بسته بندی محصول ، پست های رسانه های اجتماعی ، خبرنامه ها  در تمامی این موارد آرم شما می تواند مورد توجه قرار گیرد.

ارتباطات با سایر شرکت ها

     شامل آرم های نامه ای ، ایمیل ، یادداشت ها و سایر ارتباطات باعث تقویت برند شما می شود و نه تنها برای مشتریان بلکه برای کارمندان شما نیز مفید خواهد بود و در نهایت لوگوی شرکت شما با سایر نمایندگی ها ارتباط برقرار می کند و به ارزش و توسعه برند شما افزوده خواهد شد.

۹۸۱۱۷

برای مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه یووی پرینت در تماس باشید :

  • 021-77335593
  • 0910-1400024
  • print_admin@

شاید به این مواد هم علاقه داشته باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت