هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی

هدایای تبلیغاتی یکی از بهترین ترفندهای تبلیغات هستند. شما به عنوان مدیر یک واحد تولیدی و یا یک شرکت چنانچه قصد داشته باشید مجموعه خود را به بقیه معرفی کنید به خوبی می توانید از این هدایا استفاده کرده و خود را به بهترین شکل ممکن به بقیه معرفی کنید.

امروزه تنوع این هدایا به حدی گسترش پیدا کرده است که گاهی اوقات اگر شما را دچار سردرگمی خواهد کرد. که چه کنم تا بهترین را انتخاب کنم؟ از لیوان و تی شرت گرفته تا ساعت، سر رسید، خودکار، ماشین حساب، عطر، پک پذیرایی و غیره را در این حوزه می توانید پیدا کنید.  

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی

تاثیر هدایای تبلیغاتی هدفمند

هدیه های تبلیغاتی اگر هدفمند انتخاب شوند می توانند بر روی روابط تجاری افراد تاثیر بسیار مثبتی گذاشته. و شما را به هدف خود از تهیه آنها برساند. اما باید در خرید این هدایا مواظب بوده و با وسواس عمل کنید. مسلما هر شیء نمی تواند شما را به هدف خود برساند.

اگر برای یک فرد یا گروه خاص قصد دارید هدیه را خریداری کنید، بهتر است ابتدا روحیات او را بشناسید. و سپس با توجه به آن دست به خرید بزنید. مثلا اگر فرد یا افرادی که شما قصد دارید یک هدیه تبلیغاتی به آنها بدهید شخصیتی رسمی دارند، دادن یک لیوان یا یک تی شرت که آرم شرکت شما بر روی آن چاپ شده است هدیه خوبی نیست. و نمی تواند تاثیر لازم را از خود نشان دهد.

برای سفارش چاپ بنر تبلیغاتی کلیک کنید.

به بسته بندی هدیه خود دقت کنید

از دیگر مواردی که باید به آن توجه کنید، بسته بندی هدیه است. فرض کنید که قصد دارید افرادی که معمولا از شما خرید کرده و جزء مشتریان وفادار شما محسوب می شوند در شهر دیگری ساکن هستند و شما به پاس قدردانی از ایشان قصد دارید هدیه ای برایشان ارسال کنید.

در این شرایط مسلما باید هدیه ای که در نظر دارید را بسته بندی کرده و بفرستید. هر اندازه دقت و وسواس برای خرید هدیه تبلیغاتی به خرج داده اید چندین برابر آن را باید برای بسته بندی کردن صرف کنید. و هدیه ای که آماده کرده اید را به شکلی کاملا شکیل و زیبا بسته بندی کنید. زیرا اولین موردی که مشتری شما مشاهده می کند بسته بندی است.

ارتباط برند با هدایای تبلیغاتی

مورد دیگری که باید به آن توجه داشته باشید ارتباط برند با هدیه ای است که شما تهیه می کنید. بهتر است سعی کنید هدیه ای را انتخاب کنید که بیشترین ربط و ارتباط را با کار و برند شما داشته باشد. تا هر زمانی که فرد آن را در دست می گیرد اولین چیزی که به خاطر می آورد تنها نام برند شما باشد. پس به این موضوع دقت کنید. و سعی کنید از اثراتی که این موضوع می تواند برای شما داشته باشد غفلت نکنید.

اگر نمی دانید که برای خرید یک کادو باید چه کنید بهتر است با شرکت های تبلیغاتی که در این زمینه کار می کنند صحبت کنید. و از آنها مشورت بگیرید. این افراد می توانند بهترین را به شما معرفی کنند. و باعث شوند که شما تاثیر گذاری بیشتری از خرید هدایای تبلیغاتی دریافت کنید.

مورد بسیار مهم دیگری که نباید از کنار آن به سادگی گذشت، کیفیت است. معمولا افرادی که سعی می کنند محصول و خدمتی با کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهند سعی می کنند هدیه ای که به بقیه می دهند نیز با کیفیت بوده و ماندگاری بالایی داشته باشد.

برای هدایای تبلیغاتی هزینه کنید

خساست به خرج دادن در خرید این هدایای تبلیغاتی نه تنها نمی تواند برای شما نتایج مثبتی به بار داشته باشد. بلکه می تواند آینده شغلی و کاری برند و مجموعه تان را تحت تاثیر حوادثی منفی قرار دهد.

جزئیات هدیه های تبلیغاتی نیز خود مرحله ای از پروسه انتخاب و خرید یک هدیه محسوب می شود. سعی کنید از قدرت تاثیرگذاری این هدیه ها به راحتی چشم پوشی نکنید. این ها به وقت خود می توانند نتایج بسیار مثبتی برایتان به بار آورند. بنابراین به هنگام خرید یک هدیه تبلیغاتی به خوبی به تمام جزئیات آنها توجه داشته باشید. و سعی کنید موردی که برایتان بهترین است را انتخاب کنید.

ما در ادامه به توضیح و توصیف برخی هدایای موجود در بازار خواهیم پرداخت. امیدواریم که با این آشنایی مختصر بتوانید موردی که می تواند برای مجموعه شما بهترین باشد را انتخاب کنید.

سررسید و تقویم

یکی از معمول ترین و معروف ترین هدیه های تبلیغاتی که همه به طور قطع آن را دیده اند و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی دریافتش کرده اند سررسیدها هستند.

سررسید و تقویم تنوع بسیار بالایی داشته و در رنگ ها و طرح های کاملا متفاوت در اختیار افراد قرار داده می شوند. شما با توجه به بودجه ای که در اختیار دارید و با توجه به جزئیاتی که برای خود تعریف کرده اید می توانید یکی از انواع سررسیدهای موجود در بازار را سفارش داده و به مشتریان خود هدیه دهید.

وجود طرح ها، رنگ ها و اندازه های متفاوت دست شما را در انتخاب باز گذاشته. تا بتوانید شیک ترین و بهترین محصول را انتخاب کنید. قدرت سررسیدها را در تبلیغ دست کم نگیرید. این ها از آن جمله اشیائی هستند که تا سال های سال می توانند مورد استفاده قرار گیرند. گاهی اوقات این سررسیدها دست به دست شده و این نیز می تواند به خوبی باعث گسترش پیدا کردن نام برند شما شود.

تقویم های رومیزی نیز از دیگر هدیه های تبلیغاتی هستند که می توانند تاثیر گذاری بسیار خوبی بر برندسازی داشته باشند. از آنجایی که معمولا این تقویم ها به مدت یک سال بر روی میز مشتری قرار می گیرند. در نتیجه نام برند شما همیشه در مقابل چشمان او قرار دارد و این در نوع خود می تواند بهترین روش تبلیغی محسوب شود.

تقویم های رومیزی قابلیت چاپ به صورت اختصاصی را داشته و شما بدین طریق می توانید تمام فعالیت هایی که در مجموعه تان انجام می دهید را به بقیه معرفی کنید.

ساعت دیواری

یکی دیگر از تاثیرگذارترین هدیه های تبلیغاتی ساعت های دیواری هستند. تا زمانی که این ساعت بر روی دیوار اتاق مشتریان شما درحال نشان دادن زمان باشد شما در حال تبلیغ مجموعه خود هستید.

اگر سعی کنید در انتخاب ساعت سلیقه به خرج داده و یک مورد بسیار زیبا و شیک را انتخاب کنید. شک نکنید که هر بار که مشتری شما محل کارش خود را عوض می کند هدیه تبلیغاتی شما را نیز با خود به همراه می برد. این دقیقا همان چیزی خواهد بود که شما قصد داشتید با این روش تبلیغی به آن دست پیدا کنید.

هدیه های لوکس

اگر برخی از مشتریان شما از مدیران رده بالای شرکت هستند می توانند برای آنها هدیه هایی لوکس و شیک خریداری کنید. از جمله این هدیه ها می توان به کتاب های نفیس تبلیغاتی، جعبه های پذیرایی تبلیغاتی، ست خودکار روان نویس و غیره را خریداری کنید.

در بین این هدایا، جعبه پذیرایی می تواند پر رنگ ترین نقش را در تبلیغات ایفا کند. این جعبه ها در اندازه و طرح های متفاوتی تولید می شوند. و مشتری شما به عنوان یک مدیر می تواند داخل آن را با تی بگ، شکلات و غیره پر کند.

در این شرایط هر زمان که مدیر مذکور از مهمانی پذیرایی می کند به صورت نامحسوسی تبلیغ برند شما را نیز خواهد کرد. و بدین شکل می توانید نتیجه بسیار خوبی از اعطای این هدیه به دست آورید.

<< چاپ پازل یک هدیه تبلیغاتی بی نظیر >>

پاور بانک، فلش مموری، پد موس و غیره

پاور بانک، فلش مموری، پد موس، کیبورد، سیم های تبلیغاتی، اسپیکرها نیز از جمله هدیه های تبلیغاتی هستند که می توانید آنها را خریداری کرده و نام برند و مجموعه خود را بر روی آنها چاپ کنید.

البته سعی کنید در مواردی از این هدیه ها استفاده کنید که مطمئن هستید مشتری شما از آنها استفاده خواهد کرد. اگر به این موضوع دقت کرده باشید این هدیه نیز می توانند تاثیرات بسیار خوبی را از خود نشان دهد و باعث گسترش پیدا کردن نام برندتان گردد.

این هدیه تبلیغاتی از ماندگاری بالایی برخوردار است. و شما بدین وسیله قادر خواهید بود به مدت طولانی مجموعه تان را تبلیغ کنید.

وسائل تزیینی

وسایل تزیینی نیز از جمله هدیه هایی هستند که دوام و ماندگاری بالایی دارند. البته اگر دچار شکستگی و آسیب نشوند. هرچه یک هدیه تبلیغاتی ماندگاری بیشتری داشته باشد شما نیز بازخورد بیشتری از طرف آن دریافت خواهید کرد.

معمولا چیزی که باعث افزایش تاثیرگذاری این هدیه می شود خاص بودن آن است. هدایای خاص توانایی زیادی در جلب کردن توجه دارند. و این همان چیزی است که تبلیغات همیشه به دنبال آن است.

تبلیغات یک کالا برای جلب توجه صورت می گیرد. و اگر شما بتوانید هدیه ای خاص و زیبا خریداری کنید به راحتی و بدون صرف هزینه های هنگفت می توانید به این هدف دست پیدا کنید.

اما از جمله هدیه های تزئینی می توان به گلدان های تبلیغاتی، زیرلیوانی ها، پرچم رومیزی، تندیس های رومیزی و غیره اشاره کرد. البته اینها بخشی از هدیه های تزئینی هستند.  شما با مراجعه به شرکت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند قادر خواهید بود بهترین را انتخاب کنید و به اختیار مشتریان خود هدیه دهید.

هدایای تبلیغاتی مخصوص ماشین

هدیه های تبلیغاتی مخصوص ماشین، در افزایش تعداد مشتری ها بسیار می تواند کمک کننده باشد. از جمله هدیه های تبلیغاتی ماشین می توان به آفتاب گیرها اشاره کرد. آفتاب گیرها در ظهر روزهای گرم تابستان از گرم شدن ماشین جلوگیری می کنند.

فرض کنید که مشتری شما ماشین خود را داخل یک خیابان پارک کرده. و این آفتاب گیر را بر روی شیشه جلوی ماشین قرار می دهد. در این شرایط هر کسی که از مقابل ماشین شما رد می شود می تواند تبلیغ شرکت شما و یا مجموعه تان را مشاهده کند.

حال اگر به صورت اتفاقی چند نفر از این افراد در همان لحظه به فکر پیدا کردن یکی از خدماتی باشند که شما ارائه می دهید. می دانید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ دقیقا همان هدفی که از خرید این هدیه برای خودتان تعیین کرده بودید محقق خواهد شد.

کیف های تبلیغاتی

کیف های تبلیغاتی که شامل کیف های اداری، کیف عابر بانک، کیف پول های جیبی، کیف مخصوص دسته چک، کیف مدارک ماشین از دیگر مواردی هستند که مجموعه های ثروتمند، برای برخی مشتریان سرشناس خود خریداری می کنند.

این کیف ها به هر محیطی که قدم می گذارند می توانند به صورت نامحسوس به شما کمک کنند. تا برند تان را به بقیه معرفی کنید. خلاقیت به خرج دادن در این زمینه بدون شک می تواند تاثیر این هدیه را دو چندان کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *