پایه پرچم

تماس با ما سرزمین چاپ

چاپ پرچم و پایه پرچم

زمانی که صحبت از پرچم به میان می آید. ذهن مان به سمت پرچم کشورها که گاه و بی گاه در تلویزیون آن ها را می بینیم یا در کتاب هایمان با آن ها رو به رو می شویم سوق پیدا می کند. اگرچه کارکرد اولیه پرچم برای نشان دادن نماد هر کشور بود. اما این روزها دلایل زیادی برای چاپ پرچم و پایه آن وجود دارد.

اگر کسب وکار خاصی دارید و می خواهید خودتان را در میان رقبا متمایز کنید، استفاده از پرچم هایی که بر روی پارچه های مختلف به چاپ می رسند. و نشان برندتان را در خود دارند. بهترین و ایده آل ترین انتخاب برایتان خواهد بود.

در این مقاله میخواهیم به اختصار به همین موضوع بپردازیم. و ببینیم استفاده از پرچم به عنوان یک ابزار برای تبلیغات چه مزایایی دارد. << استند X ابزار تبلیغاتی خاص >>

پایه پرچم
پایه پرچم

هر آن چیزی که باید درباره چاپ پرچم و پایه آن بدانید

خوب همانطور که در ابتدای مقاله نیز ذکر کردیم، کارکرد پرچم به متمایز کردن کشورها از همدیگر ختم نمی شود.

در دنیای شلوغ امروزی که دوره توجه افراد کاهش پیدا کرده است. جلب توجه آن ها به برند و فعالیت هایی که انجام می دهد بسیار دشوارتر شده است.

حالا اگر بخواهید خودتان را یک سر و گردن از بقیه رقبا متمایز کنید. باید روش های جذاب تر و بدیع تری را امتحان کنید. یکی از همین روش ها استفاده از پرچم هایی است. که لوگوی شما را در خود دارند. همچنین به صورت های مختلفی همچون پرچم رومیزی در اختیارتان قرار می گیرند. دلیل شما برای استفاده از پرچم هر چه که باشد باید با فرآیند چاپ آن اشنا باشید. و عناصری که برای تولید آن به کار می رود را بشناسید.

اگر تصمیم گرفته اید برندتان را به رخ دنیا بکشید، خودتان را به مشتریان معرفی کنید، یا رویدادی را به دنیا معرفی کنید. پرچم می تواند بهترین گزینه برایتان باشد. فرآیند چاپ بر روی پرچم ها به کمک یک فرآیند مستقیم صورت می گیرد. که در آن رنگ مدنظر داخل پارچه ای که انتخاب کرده اید نفوذ می کند.

به خاطر داشته باشید. که چاپ پرچم و پایه آن هزینه زیادی برایتان ندارد. اما در عین حال می تواند یک عنصر مناسب برای نشان دادن تان باشد. در چنین شرایطی قادر خواهید بود با هزینه های بسیار کم طرحی که دوست دارید را بر روی پارچه چاپ کنید. و آن را روی میزتان بگذارید یا جلوی درب شرکت تان به اهتزاز در بیاورید.

انواع پرچم ها و کارکردشان

خوب حالا که برای چاپ پرچم قانع شدید و تصمیم گرفتید یک پرچم زیبا برای خودتان داشته باشید باید با انواع آن ها نیز اشنا شوید. و بدانید هر کدام شان چه کارکردی برایتان دارند.

پرچم های رومیزی

فرض کنید یک جلسه مهم دارید و خودتان را با عجله به جلسه می رسانید. بعد از اینکه وارد جلسه می شوید، یک پرچم رومیزی زیبا نظرتان را به سمت خود جلب می کند. رنگ های جذاب، پارچه ای زیبا و پایه ای که آن را بر روی میز نگه داشته است. همه این عناصر دست در دست هم می دهند تا یک نقش زیبا در ذهن شما بیافرینند و آن را برای همیشه در خاطرتان ماندگار کنند.

پرچم های رومیزی معمولا بر روی پارچه های ساتن مات و براق چاپ می شوند و از جذابیت خاصی برخوردارند. بسته به نیازی که دارید می توانید عکس شرکت، تصویر لوگو یا متنی که دوست دارید را بر روی این پرچم ها چاپ کنید. و از پایه های جذابی همچون پایه های سنگی و استیل بهره ببرید.

به خاطر داشته باشید که این پرچم ها قابل شستشو هستند و می توانند عملکرد فوق العاده ای در متمایز کردن شرکت داشته باشند. اگر دوست دارید دوشادوش شرکت های بزرگ کار کنید و خودی نشان بدهید یک پرچم زیبا انتخاب کنید و آن را بر روی میزتان بگذارید.

پرچم رومیزی لیزری

اگر اهل نمایشگاه گردی باشید و در رویدادهای مختلف حضور پیدا کرده باشید بدون شک پرچم های رومیزی که بدون ریشه هستند را هم دیده اید. پرچم های رومیزی لیزری به پرچم های بدون ریشه ای اطلاق می شوند که محبوبیت بسیار زیادی دارند و می توانند یک نماد لوکس برای شرکت تان باشند.

چاپ این پرچم ها به صورت تمام رنگی انجام می شود و رزولوشن بالایی هم در چاپ شان به کار می رود. این نوع پرچم ها معمولا با پایه های استیل یا پایه های سنگی در اختیارتان قرار می گیرند و می توانند شما را یک سر و گردن از باقی رقبا بالاتر نشان دهند.

آدرس کانال تلگرامی ما جهت مشاهده و انتخاب طرح : helmakd@

پرچم تشریفات

برای شرکت های بزرگی که در حوزه های بین المللی کار می کنند یا مهمانان بزرگی را میزبانی می کنند داشتن پرچم تشریفات یک اصل مهم محسوب می شود. این نوع پرچم معمولا بر روی پارچه های ساتن و با ریشه های متناسب چاپ می شود و لوگوی شرکت شما را هم در خود دارد.

پرچم  تشریفات پایه های چدنی دارد که معمولا به شکل شیری یا خورشیدی در می آیند و جلوه خاصی به آن می بخشند. اگر به فکر پرستیژ شرکت تان هستید و می خواهید یک نماد مدرن به شرکت تان اضافه کنید پرچم تشریفات را در برنامه هایتان بگنجانید.

پرچم تشریفات لمینت

شاید باور نکنید، اما هیچ کدام از پرچم ها به اندازه پرچم تشریفات لمینت زیبا و چشم نواز نیستند. این پرچم ها طرفداران زیادی در میان خاص پسندان دارند. اگر پشت این پرچم ها را به دقت بررسی کنید ورق طلقی را مشاهده خواهید کرد که از آن محافظت می کند.

به خاطر داشته باشید که این نوع پرچم ها نیز به صورت بی ریشه و با ریشه چاپ می شوند و رنگ های متنوعی در خود دارند. پایه های چدنی آن ها به شکل خورشیدی و شیری در می آید و بر جذابیت شان می افزاید.

پرچم اهتزاز

اگر می خواهید پرچم تان را در معابر شهری نصب کنید. یا آن را در رویدادهای مختلف حمل نمایید، باید به دنبال پرچم های اهتزاز باشید. این پرچم ها به دو شکل افقی و عمودی چاپ می شوند. و از تنوع بالایی برخوردارند.

پرچم ایران و کشورها

گاهی از اوقات شرکت ها ترجیح می دهند به جای یک پرچم سفارشی سازی شده، پرچم کشور خودشان را بر روی میز داشته باشند. در چنین شرایطی است که چاپ پرچم ایران و کشورها وارد میدان می شود و کار را برایتان ساده تر می سازد. این پرچم ها به دو شکل رومیزی و تشریفات چاپ می شوند و معمولا بر روی پارچه هایی قرار می گیرند که قابلیت شستشو دارند.

مزایای استفاده از پرچم چیست؟

حالا که به طور مختصر با پرچم های مختلف آشنا شدیم باید ببینیم چرا بیشتر شرکت ها به سراغ چاپ پرچم می روند. و از آن استفاده می کنند.

پرچم هایی که برای تبلیغات چاپ می شوند مزایای بی شماری برای شرکت ها دارند.

این پرچم ها در دید هستند. و می توانند لوگوی برند را بیشتر از همیشه در نگاه مخاطب برجسته سازند. پرچم ها معمولا در طرح ها و اندازه های متفاوتی به چاپ می رسند. و می توانند یار همیشگی شما در فضاهای باز و بسته باشند.

این نوع پرچم ها قابل حمل هستند. و می توانند یک گزینه ایده آل برای بازاریابی محسوب شوند. اگر تصمیم گرفته اید یک عنصر بازاریابی ارزان را به برنامه های تبلیغاتی تان اضافه کنید چاپ پرچم و پایه اش را در برنامه هایتان داشته باشید. <<چاپ تراکت یک بازاریابی مقرون به صرفه>>

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *