چاپ بنر ترحیم با استفاده از طرح های آماده

چاپ بنر ترحیم

 

چاپ بنر ترحیم

    چاپ بنر ترحیم : امروزه افراد از شیوه های مختلفی برای انتقال پیام در قالب های تبریک، تسلیت، تبلیغات و… استفاده می کنند که رایج ترین نوع ابزارها و سازه های متعارف استفاده از چاپ بنر ترحیم است. ما در این بخش به معرفی چاپ بنر تسلیت خواهیم پرداخت.

عرض تسلیت و ابراز همدردی، هدف چاپ بنر ترحیم

     عموما دوستان و آشنایان خانواده متوفی برای عرض تسلیت و ابراز همدردی از چاپ بنر استفاده می کنند تا پیام خود را بطور آشکار در معرض دید عموم قرار دهند. از آنجایی که از دست دادن نزدیکان و یا دوستان امری غیر ارادی و نعمتی است که از جانب پروردگار متعال نازل می شود، تهیه و تدارکات تشریفات عزاداری بسیار باید سریع انجام شود. در این مقوله چاپ بنر نیز از این قاعده مستثنی نمی باشد. بنر تسلیت و ترحیم در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب به سفارش دهندگان تحویل داده می شود.

 

چاپ بنر ترحیم

 

طرح های آماده بنر ترحیم جهت تسریع در چاپ

     جهت تسریع در انجام امور، چاپخانه های دیجیتالی پس زمینه ها و عناوین را همراه با گزیده ای از اشعار مربوط به غم از دست دادن عزیزان جمع آوری و تهیه کرده اند و تنها نام و مشخصات متوفی و خانواده معزی قسمت جدیدی است که برای چاپ بنر ترحیم الزامی می باشد. بنابراین بدون هیچ گونه معطلی می توانید سفارش چاپ بنر تسلیت را بصورت فوری دریافت نمایید.

 

<<  برای سفارش چاپ بنر تسلیت آنلاین کلیک کنید. >>

لزوم تناسب طرح با محل نصب بنر ترحیم

     برخی از افراد عکس متوفی در مراسم ترحیم بکار می گیرند و به جای چاپ قاب عکس از چاپ بنر استفاده می کنند. در حقیقت تناسب رنگی بنر با مکان مورد استفاده و همچنین تناسب رنگی آن با موضوع و مطلب درج شده در آن از نکاتی است که در چاپ بنر ترحیم موثر است.

برخی جزییات مهم در طراحی بنر تسلیت

     پس از جمع  آوری اطلاعات متوفی باید بنر را بسیار رسمی و درخور توجه طراحی نمود. بدین ترتیب  تصویر مد نظر را در مرکز یا قسمت بالای بنر اضافه کنید. شکل تصویر را می توانید برای قرار دادن در یک قاب دایره ای یا یک قاب مستطیل شکل ساخت. فونت هایی را انتخاب کنید که به نظر جذاب و دلپذیر باشد. آنها نباید خیلی خشن و ناخوشایند باشند و در این باره بهتر است که از مجریان این حوزه کمک گرفته شود تا بنر تسلیت در خور مراسم عزاداری طراحی شود.

برای سفارش و چاپ بنر تسلیت فوری کلیک کنید.

متریال مناسب جهت چاپ بنر ترحیم

     متریال مورد استفاده برای بنرهای چاپی انواع مختلفی دارد. گاهی می توان از انواع PVC بهره گرفت. و گاهی دیگر پلاستیک های معمولی یا وینیل مورد بهره برداری قرار می گیرد. در چاپ بنر و فلکسی از چاپ اکوسالونت یا سالونت استفاده می شود که چاپ سالونت ارزانتر بوده ولی چاپ اکوسالونت نوع جدیدی از چاپ بنر است که کیفیت بالاتر را دارا می باشد.

در چاپ بنر تسلیت نیازی به استفاده از متریان گرانقیمت نیست !

     بنر در واقع نسبت به نوع کیفیت، کاربردهای متفاوتی دارد، که عموما برای استفاده در طولانی مدت و فضای باز، بایستی از نوع کره ای و توسط دستگاه با کیفیت چاپ شود و طبعا هزینه بالاتری را در بر می گیرد. اما در مواردی همچون چاپ بنر تسلیت، بنر خوشامدگویی قهرمانان، چاپ بنر زیارتی و… که مدت زمان محدود نصب می گردد نمونه داخلی این متریال از کیفیت قابل قبولی برخوردار است و نسبتا هزینه کم تری دارد و به همین سبب بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

98101

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *