خدمات ما

چاپ تراکت ، یک بازاریابی کم هزینه و انتقال پیام سریع به مخاطب

چاپ تراکت
چاپ تراکت

 

در این مقاله از سایت یووی پرینت می خوانید :

     در این مقاله از سایت یووی پرینت با شما همراهان گرامی هستیم تا درباره ی اهمیت طراحی و چاپ تراکت برای یک کسب و کار صحبت کنیم و در این راستا طراحی تراکت موثر و بحث های فنی در این زمینه و همچنین تهیه محتوای تراکت خوب برای شما عزیزان شرح دهیم. با ما همراه باشید.

 

تراکت و اهمیت بکارگیری آن

  • شاید معرفی یک محصول، کالا یا خدمات به مشتریان مستلزم صرف زمان و انرژی زیادی از جانب شما باشد.
  • تراکت می تواند یک راه متقاعد کردن مشتری یا دعوت کننده مشتریان زیادی به سمت کسب و کار شما باشد.
  • تراکت اطلاعات مفیدی را که مطابق با نیاز مصرف کنندگان است را در اختیار مخاطب قرار می دهد.
  • تراکت یک رسانه تبلیغاتی برای صرفه جویی در زمان است چرا که مردم به اطلاعات چاپی نیازمندند تا به همراه خود در منزل یا محل کار و یا در زمان فراغت به مطالعه‌ی آن بپردازند.
  • یک بروشور خوب و تاثیر گذار علاوه بر شرح عملکرد و مشخصات یک محصول باید بتواند خوب صحبت کند و به بهترین شکل ممکن به تعداد مشتریان بیفراید و فروش قابل توجهی داشته باشد.
  • بدین ترتیب شعار تبلیغاتی جذاب و رعایت کردن اصول طراحی تراکت تبلیغاتی تاثیر زیادی در جلب توجه مشتریان دارد.

 

 تراکت ، یک بازاریابی کم هزینه

     یک بازاریابی کم هزینه برای کسب و کارهای کوچک و محلی طراحی و چاپ تراکت است. همچنین انتخاب کاغذ مورد استفاده در تراکت می تواند پیام شما را واضح تر منتقل کند در عوض کاغذهای نازک و بی‌کیفیت نه تنها مورد استقبال خواننده قرار نمی‌گیرد بلکه راهی زباله دان خواهد شد.

 

تیراژهای مختلف چاپ تراکت و کاغذ مناسب برای تراکت

     تراکت در تیراژهای مختلف قابل چاپ است و به دلیل هزینه پایین بیشتر از سایر روش های چاپی مورد استقبال قرار گرفته است. کاغذهای تحریر ۸۰ گرمی سفید رنگ یکی از انتخاب های مناسب برای چاپ تراکت است و بهترین کاغذ برای چاپ تراکت کاغذ گلاسه است که بهترین آن گلاسه ۳۰۰ گرمی است و با روکش های مات و براق پوشانده می شوند.

 

انواع روکش کاغذ برای چاپ تراکت جذاب‌تر

  • روکش مات انتخاب خوبی برای یک جلوه منحصر بفرد است
  • و روکش براق قادر است نمایه بهتری از رنگ ها را به نمایش بگذارد.

 

دلیل استفاده کاغذهای مختلف برای چاپ تراکت

     کاغذهای تحریر نسبت به کاغذهای گلاسه به دلیل جنس و ضخامت کمتر، هزینه چاپ تراکت کمتری دارد. کاغذهای با کیفیت و ماندگار احساس پایداری و قدرت را برای صاحبین برند به دنبال دارد. اما در عوض یک چاپ بد می تواند زمان و سرمایه شما را هدر بدهد، پس بهتر است پیش از هر چیز در انتخاب بهترین کاغذ چاپ توجه نمایید.

 

اهمیت پیام و محتوایی که در تراکت چاپ می شود

انتخاب تیتر مناسب

     تنها چیزی که می تواند پس از انتخاب کاغذ جایگاه شما را در ذهن مشتریان تعریف کند انتخاب عنوان یا تیر مناسب است. با خواندن تنها همین جمله می توان مخاطب را شیفته کند و یا بالعکس آنها را نسبت به کل تبلیغات بی تفاوت سازد.

هماهنگی متن و گرافیک

     هماهنگی متن و گرافیک با محصول و خدماتی که می خواهیم بر روی یک تراکت تبلیغ کنیم، تاثیرگذاری بیشتری بر روی ذهن مخاطب می تواند داشته باشد. به علاوه استفاده از رنگ‎های هم‎ خانواده و ترکیب اصولی رنگ‎ها در طراحی بسیار حائز اهمیت است.

تنظیم متن حرفه ای تراکت را به متخصصین تبلیغ نویسی بسپارید

     نوشتن متن تبلیغاتی تراکت تاثیر پذیری ویژه ای بر روی مشتریان دارد، برای کسب نتیجه مطلوب در این باره بایستی به یک متخصص زبده در این زمینه مشورت کنید و تنها متن فقط برای مخاطب باید نوشته شود نه صاحب برند چرا که بازار هدف و مخاطب مهم ترین بخش یک تبلیغات بشمار می آیند. بنابراین کیفیت طراحی، نوع کاغذ، و نوع چاپ تراکت، نقش موثری در جذابیت و گیرایی تراکت در دید مخاطبان شما دارد.

 

۹۸۰۱۹

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *