چاپ روی شیشه عطر ( طرح های چاپی روی شیشه عطر)

چگونگی چاپ روی شیشه عطر

وجود چاپ روی شیشه عطر به این شیشه های بی جان روح ای تازه می دهد. چاپ روی اجسام مختلف از جمله شیشه امروزه جایگاه خوبی به نسبت گذشته پیدا کرده است. استفاده از روش های مختلف چاپ باعث ایجاد حس ماندگاری برای کالاهای تجاری نزد مخاطبان شان شده است. روش های چاپ و طراحی روی شیشه عطر متفاوت است. روش چاپ روی شیشهUV، چاپ تامپو روی شیشه و یا چاپ سیلک روی شیشه از شایع ترین چاپ ها محسوب می شود.

بیشتر بخوانید: چاپ تامپو چیست

چاپ روی شیشه عطر
چاپ روی شیشه عطر

 

اهمیت انجام چاپ روی شیشه عطر

اینکه شیشه های بی جان دست مشتری باشد یا اینکه چطور بتوان با یک چاپ روی آن طرحی متفاوت ایجاد کرد. میتواند امری کاملا مهم برای ارتباط با مشتری باشد. وجود چاپ روی اجسام شما را در ذهن مخاطبتان ماندگار می سازد. چاپ روی شیشه های عطر باید شفاف، همراه با ظریف کاری و کیفیت باشد. در این گونه محصولات توجه به المان های زیبایی اهمیت زیادی داشته و روی سلیقه مخاطب تاثیر مستقیمی به جای می گذارد. به خاطر داشته باشید. که عطر میتواند یک هدیه مناسب و در عین حال جذاب با انتخابی راحت برای افراد باشد. از این رو توجه به طرح ها و موارد چاپی روی آن اهیمت زیادی خواهد داشت. اگر شما به عنوان کسی هستید که در زمینه فروش شیشه عطر یا فروش عطر و ادکلن فعالیت می کنیم پیشنهاد ما به شما انتخاب بهترین مرکز چاپ جهت انجام چاپ روی شیشه است. چرا که در اینگونه مشاغل آنچه اهمیت دارد. ظرافت و کیفیت ظاهری در کنار کیفیت محصول مورد نظر است.

 

چاپ روی شیشه عطر
چاپ روی شیشه عطر

ارتباط بین تبلیغات و چاپ شیشه عطر

در نوشته های بالا شاید تا حدودی توانسته باشیم شما را به مغوله ارتباط مستقیم بین تبلیغ و وجود چاپ روی اجسام نزدیک کرده باشیم. تبلیغ میتواند یک امر کاملا نامحسوس برای ایجاد مشتری بالفعل به مشتری بالقوه باشد. امروزه چاپ روی اجسام مختلف در دنیای مدرن توانسته است به یک حرکت بسیار حرفه ای و در عین حال ماندگار در ذهن مخاطب تبدیل شود. وجود اینگونه چاپ ها بازدهی تضمینی زیادی از خود نشان داده است. بنابراین شما به عنوان صاحب کسب و کار در زمینه عطر و شیشه ایده عطر تبلیغاتی را نادیده نگیرید. و مطمئن باشید وجود اینگونه چاپ های ظریف و با کیفیت روی شیشه های عطر خود یک نوع سرمایه گذاری و رسیدن به سود در بلند مدت محسوب می شود.

 

برای ثبت سفارش چاپ روی شیشه عطر با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۲۹۴۰۱

 

انواع کاربرد طراحی روی شیشه ادکلن

چاپ روی شیشه فقط شامل شیشه های عطر و ادکلن نمی شود. بلکه صنعت چاپ توانست با زیبایی هایی که به اجسام شیشه ای جایگاه خوبی در میان دکوراسیون داخلی پیدا کرده است. چاپ روی شیشه، این روزها کاربرد زیادی دارد. و در موارد مختلفی مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله چاپ روی شیشه میتوان به مواردی چون چاپ روی تجهیزات خاص پزشکی و حتی چاپ روی ظروف خاص اشاره کرد.

اهمیت ماندگاری در چاپ روی ادکلن

با توجه به اینکه ماندگاری در چاپ روی شیشه اهمیت زیادی دارد. کیفیت و ظرافت نیز در فروش اینگونه محصولات اهمیت ویژه ای پیدا کرده است. به همین خاطر در اجرای طراحی روی شیشه ادکلن و عطر از نوع خاصی جوهر استفاده میکنند. که در محیط های نمناک و مرطوب هیچگونه تغییری در کیفیت چاپ روی شیشه ایجاد نشود.

چگونگی سفارش چاپ روی شیشه عطر در سرزمین چاپ

برای چاپ روی شیشه ی عطر یا ادکلن میتوان هم از طرح های از پیش آماده یووی پرینت استفاده کرد. و هم طرح های مد نظر شما. در طرح های انتخابی به سلیقه شما طرح باید در یک فایل به مجموعه UV  PRINT تحویل داده شود. بعد از بررسی های انجام شده فایل تحویلی به خواسته ی مشتری از یک رنگ تا چند رنگ در چاپ استفاده می شود. زمان و هزینه تحویل کار در این مجموعه بستگی به فایل مشتری از نظر حجم و اندازه، تعداد کار دارد.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با یووی پرینت همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *