تراکت ریسو یک شیوه تبلیغاتی ارزان و بصرفه

دسترسی سریع به عناوین اصلی این نوشته

تراکت ریسو

تراکت ریسو

در این مقاله می خوانید : 

     در این مقاله از مزایای چاپ تراکت ریسو صحبت خواهیم کرد و برای شما توضیحات کاملی در خصوص این شیوه ی تبلیغی و چگونگی تاثیر آن بر روی کسب و کار شما سخن خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

 

تراکت ریسو چیست ؟

     چاپ تراکت یکی از ارزانترین راه های تبلیغاتی برای معرفی یک کسب و کار است. تراکت ، جنسی نازک تر از کاغذ معمولی دارد و معمولا بصورت تک رنگ چاپ می شود و یا به اصطلاح با رنگ سیاه و سفید چاپ می شود.

 

تراکت یکی از ارزانترین و موثرترین روش های تبلیغات

     یکی از ارزانترین و موثرترین روش های تبلیغات، چاپ تراکت است که می تواند در دسترس عموم قرار گیرد و شرح کاملی از معرفی یک برند را به همراه داشته باشد. استفاده از تراکت علاوه بر انتقال پیام شما به مخاطبان اصلی می‌تواند با طراحی جذاب تاثیرگذاری پیام شما را چند برابر‌ کند.

 

کسب و کارهایی که از تراکت ریسو استفاده می کنند !

     تراکت عمدتا از سوی خدماتی همچون زیبایی، آرایشی، فروشگاه ها، موسسات آموزشی، موسسات خدماتی، نانوایی و… بسیار مورد استقبال قرار گرفته است و در حقیقت بازده خوبی نسبت به میزان سرمایه گذاری دارد.

 

دستگاه ریسو و شیوه چاپ ریسو

     هر دستگاه ریسو حاوی یک سیلندر است که تنها می تواند یک رنگ را چاپ کند. بدین صورت در حالت عادی تنها می تواند رنگ سیاه و سفید تولید کند اما در صورتی که بخواهید چاپ رنگی با کیفیت بهتری داشته باشید بایستی سیلندر اضافی تهیه نمایید تا با استفاده از ترکیب رنگ های اصلی پس از مسترگیری جوهر، رنگ دلخواه شما تولید شود. برای چاپ رنگی تراکت از شیوه چاپ افست و دیجیتال استفاده می شود.

 

دستگاه چاپ ریسو با قابلیت اتصال به کامپیوتر

     در تکنولوژی فرآیند چاپ برخی از دستگاه‌های ریسو، قابلیت اتصال به کامپیوتر وجود دارد و مستقیماً مستر را با فایلی که از کامپیوتر دریافت می‌کنند می‌سازند و هر تعداد که نیاز باشد الگو برداری می کنند.

بیشتر بخوانید
چاپ روی شیشه یک هنر مدرن با ویژگی های منحصر به فرد

 

تراکت ریسو
تراکت ریسو

 

قدرت تبلیغات در چاپ ریسو

     قدرت تبلیغات در چاپ تراکت بارها توسط صاحبین کسب و کارها ثابت شده است. هر تراکت با در برداشتن تعدادی جمله، تصویر ساده و چاپ و توزیع به صورت معمولی به یک ابراز تبلیغاتی برای کسب ‌و‌کار تبدیل نخواهد شد. بلکه باید با آگاهی از اصول صحیح تهیه و توزیع اقدام به بازاریابی و تبلیغات نمود. نوع کلمات و چگونگی استفاده از آن‌ها به اندازه ظاهر تراکت ریسو در اثرگذاری تبلیغات حائز اهمیت است.

 

چاپ تراکت ریسو مناسب برای تبلیغات با تیراژ کم

     چاپ تراکت ریسو بهترین گزینه برای سفارش های با تیراژ کم است که کیفیت در آن چندان مهم به نظر نمی رسد. به عنوان مثال چاپ تراکت، سربرگ، فاکتور، که دارای حساسیت کمتری هستند بیشترین کاربرد را در زمینه چاپ ریسو دارند.

 

راه های جذابیت بخشی به تراکت 

     برای جذابیت بیشتر در چاپ تراکت ، کاغذهای رنگی و یا الوان قابل دسترس هستند که می توانند زیبایی و جلوه ای متفاوت به تبلیغات ببخشند.

 

تراکت ریسو یکرو و دورو

     طراحی و چاپ تراکت بصورت یک رو انجام می شود. اگرچه چاپ دورو نیز امکان پذیر است اما به دلیل طرح هایی که در یک سمت کاغذ چاپ می شوند، سایه ای کم رنگ در پشت برگه پدید می آورند که کیفیت چاپ روی دوم را کاهش می دهد.

 

تفاوت دستگاه های ریسو و فتوکپی

     دستگاه ریسو مشابه دستگاه فتوکپی است، با این تفاوت که سرعت چاپ در دستگاه های ریسو بسیار بیشتر از دستگاه های فتوکپی است و تا ۱۳۰ برگ در هر دقیقه را می تواند چاپ کند.

 

یک نکته در حوزه چاپ تراکت ریسو

     نکته لازم به ذکر در خصوص دستگاه های چاپ ریسو، مرکب و مستر مرغوب است که در کیفیت خروجی و رضایت مشتری حائز اهمیت می باشد، در عین حال کیفیت چاپ به مدل و نوع دستگاه بستگی دارد. چاپ ریسو قابلیت چاپ از ۶۰ گرم تا ۲۰۰ گرم را دارا می باشد.

۹۸۰۴۷

برای مشاوره و استعلام قیمت با کارشناسان مجموعه یووی پرینت در تماس باشید :

  • 021-77335593
  • 0910-1400024
  • print_admin@

شاید به این مواد هم علاقه داشته باشید...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ورود به سایت