خدمات ما

چاپ ساک دستی کاغذی و پارچه ای معرف همیشگی برند شما

چاپ ساک دستی

 

چاپ ساک دستی روشی دیگر برای تبلیغات برند شما

     چاپ ساک دستی ، برای تبلیغات سازمان و شرکت شما انجام می شود، پس برای موفقیت در عرصه ی تبلیغات می توانید از این ابزار تبلیغاتی استفاده کنید.

 

ساک تبلیغاتی ، تبلیغات و رسانه ماندگار

     وظیفه اصلی تبلیغات معرفی درست و موثر اهداف ، دیدگاه ها و ارزش های سازمان شماست. از ساک تبلیغاتی بعنوان تبلیغات و رسانه ماندگار یاد می کنند. ساک تبلیغاتی نوعی رسانه تجاری چاپی است که حاوی شرح مشخصات ، کاربرد کلی کالا ها و برخی اطلاعات مفید دیگر که مورد نیاز مصرف کنندگان و مشتریان شما قرار می گیرد.

 

انواع مدل های ساک دستی

     امروزه ساک دستی ها با جنس های مختلفی تولید می شوند که می توان به ساک دستی کاغذی و ساک دستی پارچه ای اشاره نمود هر کدام از این دو نوع ساک دستی مزایا و معایبی دارند.

 

چاپ ساک دستی کاغذی

     ساک دستی کاغذی و یا بگ خرید ، بگ شاپ چند سالی می باشد که به جای نایلون های تبلیغاتی در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد. چاپ ساک دستی به عنوان یک بیلبور متحرک کسب و کار شما به حساب می آید.

 

نکته مهم در چاپ ساک دستی کاغذی

     ساک دستی کاغذی زیبایی بیشتری نسبت به ساک دستی پارچه ای دارد. نکته مهم در ساک دستی کاغذی وزن محصول شما است که داخل ساک دستی قرار می گیرد که با ضخامت کاغذ ساک دستی ارتباط مستقیم دارد. این به آن معنی است که هر چقدر وزن محصول بالا تر باشد باید ضخامت کاغذ ساک دستی نیز افزایش یابد .

چاپ ساک دستی

خدمات اضافی ساک دستی کاغذی

     ساک دستی کاغذی، باید حتما دارای کفی و دسته تقویت باشد منظور از کفی مقوایی می باشد که در کف ساک دستی چسبانده می شود. طلاکوب ، نقره کوب ، برجسته کاری ، سلفون مات و براق ، یووی موضعی و اکلیلی خدمات اضافی می باشند که به سفارش مشتری بر روی ساک دستی کاغذی قابلیت اجرا را دارند ساک دستیها کاغذی بصورت عمودی و افقی چاپ می شوند.

 

چاپ ساک دستی پارچه ای

     چاپ ساک دستی، پارچه ای استحکام بیشتری نسبت به ساک دستی کاغذی دارد و بصورت دوختی و پرسی موجود می باشد. ضخامت پارچه در انواع مختلف موجود می باشد رنگ های مختلف پارچه های موجود سبب تنوع رنگی جالبی در چاپ ساک دستی پارچه ای شده است.

 

چاپ ساک دستی پارچه ای

     چاپ ساک دستی، پارچه ای معمولا بصورت تک رنگ و یا دو رنگ انجام می شود، هر چند قابلیت چاپ تصاویر تمام رنگی بر روی ساک دستی پارچه ای امکان پذیر است.

 

مزایای چاپ ساک دستی چیست ؟

  • با چاپ ساک دستی، مردم را از برند تبلیغاتی خود آگاه کنید!
  • با چاپ ساک دستی، تبلیغاتی جذاب ، آگاهی ویژه ای از برندتان به مخاطبان بدهید.
  • نمایش لوگو درقسمت قابل چاپ با اندازه ی نسبتا بزرگ می تواند یک روش بسیار موثر برای نشان دادن نام تجاری شما به صدها نفر از مردم باشد.
  • لوگوی استراتژیک شما، زمانی که دریافت کننده ی ساک تبلیغاتی آن را با خود به مراکز خرید، پارک ها یا هر جای دیگر می برد، توجه مردم دیگر را جلب می کند.

 

با چاپ ساک دستی خیره کننده کسب و کارتان را معرفی کنید !

     برای اطلاعات بیشتر مشتریان می توانید اطلاعات تماس خود را روی ساک دستی اضافه کنید تا پتانسیل کسب و کارتان افزایش یابد و آنها بتوانند برای کسب آگاهی بیشتر از کسب و کارتان با شما تماس بگیرند ، یعنی راه ارتباط را برای مشتریان خود راحت می کنید.

 

چاپ ساک دستی

 

سوالات قبل از سفارش 

  • بهتر است برای طراحی ساک دستی سوالاتی از خودتان بپرسید که آیا ساک دستی های شما برای بازار هدفتان جذاب هستند؟
  • آیا از نظر افراد جذابیت دارند ؟
  • آیا لوگوی شما نام تجاری تان را به خوبی انتقال می دهد؟!
  • بعد از پاسخگویی به این سوالات می توانید با ساک دستی جذاب که هم از نظر خودتان جذاب به نظر می رسد و هم دیگران ، در نهایت به یک نتیجه مطلوب برسید.

     برای مشهور شدن در بین مردم نیاز به پرداخت هزینه های بالا به کمپین های تبلیغاتی ندارید با چاپ ساک دستی، می توانید به راحتی یک بیلبورد متحرک از کسب و کار خود ایجاد کنید.

 

بودجه ی تبلیغات

     یکی از دغدغه های اصلی در ایجاد یک آیتم تبلیغاتی هزینه است. هنگامی که ابزارهای تبلیغاتی مثل بنر، آگهی ، تیزر و… را باهم مقایسه کنیم، می بینیم که ساک دستی راهی نسبتا باصرفه تر و ملموس تر برای رساندن پیغام به مخاطب است. ساک دستی های تبلیغاتی برای کمپین های تبلیغاتی با بودجه ی کم بسیار ایده آل و مناسب است.

 

طراحی و کاربرد را باهم تلفیق کنید !

     یکی از بهترین مزایای چاپ ساک دستی، تبلیغاتی قابلیت های کاربردی آنهاست. همه ی مردم از هدیه گرفتن لذت می برند و اکثرا برایش انتظار می کشند. یک کیف تبلیغاتی که تصویر خیره کننده ای روی آن چاپ شده و از فاصله ی دور قابل دیدن است، به عنوان هدیه بسیار جذاب می باشد؛ مخصوصا زمانی که داخل کیسه، هدایایی مثل پاوربانک، تقویم رومیزی، سررسید سال نو، ساعت دیواری و … باشد.

 

منابع ( Sources ) :

چاپ بهرنگ

۹۸۱۱۶

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *