لوگوی سایت

خدمات ما

چاپ عکس روی چوب در تهران

معرفی چاپ عکس روی چوب در تهران

چاپ عکس روی چوب در تهران موارد مصرف مختلفی در دکوراسیون داخلی و خارجی  دارد. از قدیم الیام یکی از جنبه ای تبلیغی و تزینی روی اجسام بی جان استفاده از چاپ های مختلف روی آنها بوده است . در چاپ روی اجسام با توجه به پیشرفتی که در صنعت چاپ داشته ایم میتوانیم نمونه های مختلف چاپ روی سنگ ، پارچه و چاپ روی شیشه و چوب داشته باشیم. که هر کدام زیبایی و جلوه خاص خود را دارند.

چاپ عکس روی چوب

ارتباط بین چاپ روی چوب با دکوراسیون داخلی

دکوراسیون داخلی و خارجی همیشه با نمادهای تزینی و زینتی در ارتباط بوده اند و المان های زیبایی خود را از چیزهای می گیرند. که در محیط از آنها استفاده می شود. از اجسام و وسایل مختلف در فضای داخل و خارج ساختمان گرفته تا طرح های که روی این اجسام پیاده سازی می شوند. روی دکوراسیون داخلی و خارجی تاثیر گذارند. چاپ روی چوب به عنوان یکی از کارهای به روز و مدرن میتواند به شدت در پروسه پیشرفت دکوراسیون داخلی موثر باشد.

وجود انواع چاپ روی چوب زیبایی خاصی را به فضای داخلی می دهد و به دلیل گستردگی استفاده از چوب در قسمت های مختلف ساختمان میتوان از نقش نگاره های چاپی روی هرکدام از عناصر چوبی جلوه خاصی به ساختمان داد. از چاپ عکس روی یک زیر لیوانی گرفته تا چاپ روی دیوار پوش در قابی بزرگتر میتوان از این صنعت برای زیباتر کردن محیط بهره گرفت.

کاربرد چاپ و طراحی عکس روی چوب

چاپ روی انواع ساعتهای دیواری چوبی

قاب عکس های چوبی یا شاسی ها

انواع لیت لیزری رومیزی و معمولی

استفاده بر روی لوح تقدیرها

چاپ روی تندیس

انداختن طرح روی جا کلیدی

کالای های تبلیغاتی

اسباب بازی چوبی

با توجه به گستردگی کاربردی که چاپ روی چوب دارد میتوان از آن در موارد مختلف دیگری چون سرویس خواب، کمد دیواری، بوفه، دیوار پوش و سقف پوش، نمای بیرونی ساختمان، میزهای چوبی و سیستم‌های دکوراتیو و مدرن که در ساخت آن‌ها از چوب استفاده شده از آن بهره گرفت.

مزایای چاپ عکس روی چوب

مقاومت بسیار بالا در برابر شرایط مختلف محیطی

دوام بالای چاپ و ماندگاری بالا در طول زمان

قابلیت شستشو و تمیز کردن

امکان به کار گرفتن در فضاهای بیرونی

ظرافت در طراحی و چاپ

هزینه بسیار پایین به نسبت یک کار تزینی گران قیمت

مراحل سفارش چاپ عکس روی چوب در تهران

برا ی انجام چاپ روی چوب میتوانید تنها با ارائه طرح مورد نظر خود اقدام به  چاپ نمایید. برای این کار باید طرح شما در یک فایل با فرمت‌های Tiff و PSD تحویل مجموعه uvprint نمایید. تا چاپ با کیفیت بالاتری به شما تحویل داده شود.

فایل شما در این مجموعه توسط اپراتور و ادیت فایل در صورت نیاز  مورد بررسی قرار می گیرد و زمان تحویل کار پس از بررسی مقدار چاپ کار (محاسبه بر اساس زمان چاپ یا متراژ، ابعاد و ضخامت) به شما اعلام می گردد.برای انجام چاپ عکس روی چوب در تهران میتوانید به سایت یوی پرینت مراجعه فرمایید و با خیالی راحت کار خود را به مجموعه ما بسپارید. این مجموعه نه تنها در زمینه چاپ روی چوب بلکه در زمینه های مختلف چاپ به صورت گسترده تری فعالیت دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.