لوگوی سایت

خدمات ما

چاپ مستقیم روی کاشی یک تجربه زیبا همراه ویدئو

آخرین بروزرسانی : ۲۶ خرداد ۱۳۹۹

جزئیات چاپ روی کاشی و سرامیک :

    چاپ مستقیم روی کاشی : تحلیل انواع روش های چاپ روی انواع کاشی و سرامیک و بررسی بازار فعالیت و استفاده این متریال بسیار اهمیت دارد و ما سعی داریم تا بتوانیم با جزئیات دقیق و تصاویر و ویدئو جذاب شما را با این سبک چاپ و تبلیغات آشنا کنیم ، پیشنهاد می کنیم محتوا را تا انتها مطالعه نموده و از کلیپ زیر بازدید نمائید .

گستردگی تبلیغات محیطی و تزئینات داخلی :

     تبلیغات محیطی و تزئینات داخلی در عرصه بسیار بزرگی فعالیت می کند و کاربران و مصرف کنندگان بسیار زیادی هم دارد ، برای همین موضوع است که در گذر زمان نیاز به تغییرات و بروزرسانی های مداوم دارد که این تغییرات شامل تنوع بالا در متریال های مورد استفاده و طرح ها و نقش های گوناگون می باشد. یکی از روش های چاپ استفاده از تکنولوژی   چاپ مستقیم یا فلت بد می باشد که به شما اجازه می دهد روی تمام سطوح صاف طرح خود را به راحتی و با کیفیت بالا چاپ نمائید .

چاپ طرح دلخواه شما روی انواع کاشی و سرامیک :

     یکی از متریال های مورد استفاده در دکوراسیون داخلی کاشی و سرامیک می باشد که به دلیل مشخصات فیزیکی خود نظیر صاف بودن سطح ، تحمل دمای بسیار بالا و حتی زیر صفر ، عایق آب و … همیشه پر استفاده بوده و هست ، معمولا در سایز های مختلف و طرح های بسیار متنوع تولید و روانه بازار می شود ؛ طبیعتا برخی از کاربران خوش ذوق و به نسبت حساس ترجیح می دهند به جای استفاده از طرح های موجود در بازار ، طرح خود را روی کاشی چاپ کنند و دکوراسیون منحصر بفردی داشته باشند به همین دلیل به سمت سفارش چاپ روی کاشی و سرامیک سوق پیدا می کنند .

برای اطلاع از قیمت چاپ روی سنگ کلیک کنید.

سایز بندی کاشی و سرامیک به چه صورت می باشد؟

     کاشی های موجود در بازار ایران معمولا در سایز های ۲۵*۵۰ ، ۵۰*۵۰ ، ۱۰۰*۱۰۰ و ۲۰۰*۲۰۰ میلی متر موجود می باشد و تنوع سایز سرامیک بسیار بیشتر از کاشی می باشد ؛ کاشی و سرامیک ها تنوع طرح و پخت متفاوتی دارند ، ولی تیم تولید محتوای یووی پرینت در این مقاله به شرایط چاپ مستقیم بر روی کاشی و سرامیک های سفید خواهد پرداخت .

موارد استفاده از تکنولوژی چاپ مستقیم در تزئین متفاوت کاشی و سرامیک چیست؟

     موارد استفاده از کاشی و سرامیک های چاپی متعدد است و اگر بخواهیم به مواردی از آن اشاره کنیم باید به :

  • کاشی های بین کابینتی
  • کاشی های تابلویی
  • کاشی های سر درب اماکن و …
  • سرامیک های متفاوت در آشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی
  • اجرای متفاوت دکور استخر ، سونا و جکوزی
  • و … اشاره کنیم .

تا چه سایزی می توان سفارش چاپ مستقیم روی کاشی را داد؟

     در سفارش چاپ روی کاشی و سرامیک محدودیت در سایز طرح ندارید ، چرا که تمام طرح های شما به صورت پازلی چاپ می شود به این صورت که اگر طرح شما در سایز ۲۰۰ در ۳۰۰ سانتی متر باشد و از این رو که ما کاشی یا سرامیکی در این سایز نداریم پس باید کاشی های خام را در کنار هم قرار بدهیم تا تولید یک کاشی در این سایز بکنیم یعنی ۲۴ عدد کاشی ۵۰ در ۵۰ سانتی متر در کنار هم تشکیل یک کاشی در سایز ۲۰۰ در ۳۰۰ سانتی متر را می دهد ؛ با همین روش می توان در هر سایزی اقدام به سفارش چاپ کاشی و سرامیک نمود .

آیا محدودیتی در طرح های چاپی روی کاشی و سرامیک وجود دارد ؟

     چاپ روی کاشی و سرامیک به صورت دیجیتال انجام می شود و به همین دلیل محدودیتی در انتخاب رنگ نخواهید داشت و می توانید در طرح های خود از هر طرح و رنگ و نقشی استفاده نمائید . چاپ فلت بد درست برعکس چاپ سیلک و تامبو نیازی به ساخت کلیشه ندارد و کاربران هزینه ای بابت این موضوع پرداخت نمی کنند و می توانند هر سفارش را در طرح مختلفی ثبت نمایند . نکته ای که وجود دارد و حتما باید مدنظر قرار بگیرد کیفیت بالای طرح می باشد ، به دلیل چاپ در سایز بزرگ نیاز به طرحی با کیفیت مطلوب می باشیم پس در زمان شروع طراحی رزولوشن طرح را روی ۱۵۰ قرار داده و سایز را درست به اندازه سایز سفارش در نظر بگیرید ، مد رنگی بایستی ۴ رنگ ( CMYK ) باشد .

شرایط ماندگاری چاپ و طراحی بر روی کاشی به چه شکل است ؟

     ماندگاری چاپ بر روی کاشی بسیار بالاست و تا سالیان طولانی در معرض تابش نور آفتاب و یا بارش باران و برف هم آسیب نخواهد دید. دلیل این اطمینان ما از چاپ روی کاشی استفاده از پرایمر و همینطور  اسپری کردن لاک محافظ بر روی چاپ کاشی می باشد که این لاک باعث محافظت از چاپ در برابر عوامل محیطی مانند سائیده شدن جسمی به کاشی و شست و شوی کاشی می گردد و این لاک همینطور می تواند چاپ روی کاشی را در برابر عوامل جوی محافظت کند .

قیمت طراحی بر روی کاشی

     قیمت چاپ روی کاشی مانند بسیاری از متریال های دیگر در عرصه چاپ فلت بد به صورت پروژه ای محاسبه می شود ولی می توان عوامل موثر در بالا و پایین رفتن قیمت چاپ کاشی را به صورت تیتر وار بیان نمود .

  • تیراژ  و سایز پروژه بسیار حائز اهمیت می باشد ،
  • درخواست برای لاک زدن کاشی
  • نوع طرح ( بدلیل تاثیر گذاری در سرعت و پروفایل چاپی )

و … از عواملی می باشد که در براورد هزینه چاپ کاشی تاثیر گذار می باشد .

 

چاپ مستقیم روی کاشی

تاثیر کیفیت کاشی در  کیفیت خروجی طراحی بر روی کاشی

      کاشی های ایرانی و خارجی تفاوتی در برآورد هزینه چاپ ندارد ولی این موضوع را مدنظر داشته باشید که کاشی ها بدلیل هموار و صیقلی بودن سطح خود بسیار تفاوت در کیفیت خروجی چاپ دارند.  پس در هنگام تهیه کردن کاشی ، ابتدا با کارشناسان مجموعه ما در تماس باشید تا بتوانید بهترین متریال را تهیه بفرمائید .

نکات مهم در انتخاب یک کاشی ایده آل برای چاپ

     در انتخاب کاشی بسیار دقت داشته باشید تا سطح کاشی کاملا سفید یا اصطلاحا گچی باشد. چرا که هر چقدر سطح کاشی به رنگ کرم نزدیک باشد در وضوح چاپ تاثیر بسیار مستقیم می گذارد و باعث تغییر در رنگ بندی طرح شما خواهد شد .

زمان تحویل پروژه های طراحی بر روی کاشی

     زمان تحویل پروژه های چاپ مستقیم بر روی کاشی معمولا ۴۸ ساعت کاری می باشد. که طبیعتا این زمان بنا به شلوغی دستگاه و چاپخانه قابل تغییر می باشد . پس زمان دقیق تحویل پروژه های خود را جویا شوید و در زمان اعلام شده برای تحویل آن اقدام نمائید .

۹۸۰۲۹

سوالات متدوال در رابطه با چاپ مستقیم روی کاشی

آیا امکان چاپ طرح دلخواه روی انواع کاشی و سرامیک وجود دارد ؟

     تکنولوژی چاپ مستقیم روی سطوح ( فلت بد ) نوعی چاپ دیجیتال محسوب می شود و به همین دلیل می توان هر طرحی را در هر رنگ و نقشی رو چاپ نمود .

سایز بندی کاشی و سرامیک به چه صورت می باشد ؟

     کاشی های موجود در بازار معمولا در سایز های ۲۵*۵۰ ، ۵۰*۵۰ ، ۱۰۰*۱۰۰ و ۲۰۰*۲۰۰ میلی متر موجود می باشد و تنوع سایز سرامیک بسیار بیشتر از کاشی می باشد ؛ کاشی و سرامیک ها تنوع طرح و پخت متفاوتی دارند .

موارد استفاده از کاشی و سرامیک های چاپی  چیست ؟

کاشی های بین کابینتی
کاشی های تابلویی
کاشی های سر درب اماکن و …
سرامیک های متفاوت در آَشپزخانه ، حمام و سرویس بهداشتی
اجرای متفاوت دکور استخر ، سونا و جکوزی
و …

عوامل موثر در قیمت گذاری چاپ کاشی چیست ؟

تیراژ و سایز پروژه بسیار حائز اهمیت می باشد
درخواست برای لاک زدن کاشی
نوع طرح ( بدلیل تاثیر گذاری در سرعت و پروفایل چاپی )

نکات مهم در انتخاب یک کاشی ایده آل برای چاپ چیست؟

     در انتخاب کاشی بسیار دقت داشته باشید. تا سطح کاشی کاملا سفید یا اصطلاحا گچی باشد. چرا که هر چقدر سطح کاشی به رنگ کرم نزدیک باشد در وضوح چاپ تاثیر بسیار مستقیم می گذارد و باعث تغییر در رنگ بندی طرح شما خواهد شد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *