لوگوی سایت

خدمات ما

چاپ مش در تهران

آشنایی با چاپ مش

چاپ مش در تهران به عنوان یکی از شیوه‌های تبلیغاتی بسیار پر طرفدار محسوب می شود. چرا که دنیای امروز یک دنیای پر رنگ و لعاب بصری است که برای محیط‌های مختلف کاربرد زیادی دارند. کار مش به دلیل این که دارای سوراخ‌های ریز است باعث می‌شود که نور محیط را در خود نگه دارد و در عین حال ویژگی‌های تبلیغ کنندگی را نیز داشته باشد. همین مقاومت محیطی باعث می شود تا آن را در هرجایی مورد استفاده قرار داد.

چاپ مش

انواع چاپ مش

چاپ مش در تهران را میتوان در دو دسته مش پشت چسب‌دار و مش بدون چسب تقسیم بندی کرد. هر کدام از این نوع دسته بندی دارای کیفیت‌های متفاوت بوده و با توجه به نیاز شما است که تعیین میشود از کدام یک از آنها استفاده کرد. آنچه کیفیت چاپ مش را تعیین می کند کاغذ مش است. کاغذ مش میتواند تعیین کننده کیفیت آن باشد. اگر بخواهید چاپ مش را به بهترین صورت آن داشته باشیم باید کار چاپ ان را به یک مجموعه حرفه ای بسپارید. در ادامه شما را با دو دسته بندی چاپ مش در تهران آشنا می کنیم.

۱-چاپ مش های چسب دار

مش های چسب دار دارای سوراخ‌های ریز است که پشت آن حالت چسب دار دارد و میتوان آن را به سطوح مختلف چسباند. البته باید در نظر داشته باشید که کار شما در چه زمینه است. چرا که اینگونه برچسب برای سطوح شیشه ای بسیار کاربردی است

۲-چاپ مش بدون چسب

این مدل از چاپ مش‌ها بدون چسب است که ضخامت بیشتری نسبت به مش چسب دار دارند. از جمله ویژگی های مش بدون چسب میتوان به مقاومت بالای آن در مقابل ضربه و پاره شدن اشاره کرد. که از کاربردهای مش بدون چسب می‌توان برای نصب بر روی استندهای تبلیغاتی بهره گرفت.

اقدامات لازم برای نصب چاپ مش چسب دار

یکی از نکات مهم در زمینه نصب مش پشت چسب دار برای اینکه بدون ایجاد حباب و نمایش بدون کیفیت میتوان آن را روی محیط های دلخواه پیاده کرد. به دلیل وجود سوراخ‌های ریزی که بر روی مش وجود دارد شما می‌توانید چاپ مش را بدون دردسر روی سطح مورد نظر بچسبانید. برای اینکه شما بتوانید یک کار تر و تمیز داشته باشید قبل از نصب آن محیط را با آب و شیشه پاک کن تمیز نمایید. تا در صورت نیاز بتوانید محل چسباندن را در جهتی که می خواهید جا به جا کنید. اگر مش بزرگ باشد بهتر است برای نصب به صورت دو نفره اقدام کنید. تا نتیجه‌ی دلخواه شما به دست آید. با این وجود کار نصب آن خیلی سخت نیست و نیازمند داشتن اطلاعات تخصصی در این زمینه نیست. شما به راحتی می توانید با یک سرچ ساده آن را نصب نمایید.
قبل از نصب بهتر است محل نصب را کمی خیس کنید. تا چسباندن مش به خوبی صورت پذیرید. در این بین دقت کردن به سطح مورد نظر دارای اهمیت است. و با نگاه کردن از نمای دورتر می‌توانید متوجه کیفیت نصب آن گردید.

تفاوت چاپ مش در تهران با چاپ های استیکری

یکی از مهم‌ترین تفاوت‌هایی که در زمینه چاپ استیکر و مش وجود دارد. این است که شما زمانی که مش را برای تبلیغات محیطی استفاده می کنید به دلیل وجود سوراخ‌های ریزی که بر روی آن وجود دارد باعث حفظ نور خورشید به محیط شده که برای استیکر این امر امکان پذیر نیست. در واقع اگر بخواهید علاوه بر حفظ زیبایی محیط، تبلیغات خود را به بهترین شکل انجام دهید بهتر است چاپ مش را انتخاب کنید. چرا که هم در برابر نور مقاوم است و هم زیبایی و جلوه تبلیغی خاص خود را دارد.
Uvprint از جمله مجموعه های چاپ مش در تهران است که با سابقه ای که دارد بهترین چاپ ها را در این زمینه در اختیار شما قرار می دهد

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.