لیست خدمات ما

مجموعه سرزمین چاپ متشکل از تیمی جوان و متخصص و با در اختیار داشتن بروزترین دستگاه های چاپ فلت بد، اکوسالونت، پلاتر، برش لیزر فلز و غیرفلز، سابلیمیشن، دیجیتال و … توانسته است تا تمام نیازهای مشتریان عزیز خود را پاسخ بدهد.

چاپ فلت بد

یکی از پرطرفدارترین خدمات مجموعه سرزمین چاپ می باشد. سایز سینی دستگاه فلت ما ۲۰۰ در ۳۰۰ سانتی متر می باشد که توانایی چاپ روی قطعاتی با حداکثر ارتفاع ۱۳ سانتی متر را دارا می باشد.
خدمات فلت بد

چاپ اکوسالونت

چاپ اکوسالونت که یکی از شناخته شده ترین خدمات چاپ فضای داخلی (indoor) می باشد و به شما امکان چاپ روی انواع متریال رول مانند: استیکر(وینیل)، مش، بک لایت، سولیت، فتوگلاسه، پوستر دیواری، کتد، پ پ، بنر و ... را می دهد.
خدمات اکوسالونت

چاپ سابلیمیشن

از سابلیمیشن رومیزی برای چاپ روی انواع محصولاتی نظیر ماگ، بشقاب، پازل، تیشرت و ... استفاده می شود. از سابلیمیشن رول برای چاپ روی انواع متریال رول مانند پارچه، فوم، چرم و ... استفاده می شود. چاپ سابلیمیشن به نسبت چاپ اکوسالونت کیفیت پایین تر ولی استقامت بالاتری را دارد.
خدمات سابلیمیشن

چاپ پلاتر

دستگاه چاپ پلاتر یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین دستگاه های چاپی می باشد که مراکز آموزشی، نمایشگاه ها و مراکز درمانی و ... از بزرگترین مشتریان خدمات چاپ پلات می باشند. چاپ پلات معمولا برای ماندگاری و استقامت بیشتر به صورت لمینیت شده ارائه می شود.
خدمات پلاتر

چاپ افست

تولید انواع کارت ویزیت، تراکت، بروشور، پوستر، پاکت و ... به صورت چاپ عمومی و اختصاصی با دستگاه چاپ افست. یکی از پراستفاده ترین ماشین های چاپ افست می باشد که به نسبت چاپ دیجیتال هزینه پایین تری دارد ولی کمی زمان تحویل سفارش طولانی تری را دارد.
خدمات افست

چاپ دکوراتیور

انواع تابلوهای دکوراتیو و تزئینی مانند تابلو بوم(کنواس)، تخته شاسی، پوستر دیواری، آسمان مجازی و ... با بالاترین کیفیت در مموعه سرزمین چاپ عرضه می شود.
خدمات دکوراتیور

سازه های نمایشگاهی

انواع سازه های نمایشگاهی مانند: استند، رول آپ، پاپ آپ، میز کانتر، اسپیس، پوستر اسنپ، قاب فنری ، لایت باکس و ... در سایزهای مختلف و با بالاترین کیفیت ارائه می شود.
خدمات سازه های نمایشگاهی

هدایای تبلیغاتی

مجموعه سرزمین چاپ آمادگی تامین و عرضه انواع هدایای تبلیغاتی مانند انواع نوشت افزار، جاکارتی، سالنامه و ... را به صورت خرد و عمده را دارد.
خدمات هدایای تبلیغاتی

چاپ سایز بزرگ

چاپ انواع بنرهای تبلیغاتی، فلکس های چینی و کره ای برای تابلوهای سردرب فروشگاه با کیفیت و ماندگاری بالا با مشتریان عزیز ارائه می شود.
خدمات سایز بزرگ

چاپ دیجیتال

پرینترهای صنعتی برای چاپ دیجیتال و رنگی روی انواع متریال شیت تا سایز A3 مورد استفاده قرار می گیرند. از متریال های قابل استفاده در این دستگاه می توان به کاغذ تحریر، گلاسه، مقوا، فتوگلاسه، لیبل و ... اشاره کرد. همچنین چاپ دیجیتال برخلاف چاپ افست برای چاپ انواع تراکت، پاکت، سربرگ و بروشور در سایزهای کم مناسب می باشد.
خدمات دیجیتال

برش لیزر فلز و غیرفلز

برای ساخت انواع تابلو، ماکت، تندیس و ... نیاز مبرم به برش انواع پلکسی گلاس، طلق، فیبر، انواع فلز و ... را داریم و دقت و ظرافت برش بسیار حائز اهمیت می باشد و به همین دلیل بایستی از دستگاه های برش لیزر کمک بگیریم.
خدمات برش

کارشناسان فروش ما در تمام طول مسیر از زمان ثبت سفارش تا آماده سازی و تحویل سفارش در کنار شما مشتریان گرامی بوده و آماده پاسخگویی به سوالات شما می باشند.