سفارش چاپ وینیل ( چاپ استیکر با طرح دلخواه )

تماس با ما سرزمین چاپ

چاپ وینیل

وینیل با طیف گسترده ای اعم از مات (چاپ وینیل مات)، براق و شفاف ارائه می شود و بطور کلی در دو نوع شیشه ای و زمینه سفید قابل اجرا است. تفاوت چاپ شیشه ای و چاپ با زمینه سفید در نوع خوانایی متون است. چرا که در نوع چاپ شیشه ای تصاویر بخوبی دیده می شوند. نوشته ها به راحتی قابل مشاهده نیستند. در نوع شیری با زمینه سفید هم متن و هم تصویر از کیفیت بالایی برخوردار است و می تواند نگاه ببینده را به خود جلب کند و بدین جهت بسیار محبوب تر از نوع شیشه ای است.

تعرفه و هزینه چاپ استیکر به چه صورت است؟

هزینه چاپ استیکر مانند سایز متریال های رول، به صورت مترمربعی محاسبه و قیمت گذاری می شود که در جدول زیر لیست قیمت کامل این محصول را قرار داده ایم.

 • قیمت چاپ وینیل تُرک = 120.000 تومان
 • قیمت چاپ استیکر چین = 90.000 تومان
 • قیمت چاپ استیکر ایرانی = 70.000 تومان

هزینه چاپ استیکر در مقایسه با کاربرد آن بسیار مقرون بصرفه می باشد. در ادامه جزئیات بیشتری از این محصول را بیان خواهیم کرد تا به صورت کامل با وینیل آشنا شوید.

 

چاپ وینیل چیست؟

یکی از پرکاربرد و پرطرفدارترین ابزارهای تبلیغاتی چاپ انواع وینیل (چاپ استیکر) است. که با توجه به قابلیت پشت چسبدار بودن، جنس بسیار مقاوم، چاپ پذیری بالا، تنوع در مات، براق و شیشه ای بودن سطح، بسیار در صنعت چاپ و تبلیغات مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به توضیح هزینه چاپ وینیل (چاپ استیکر با طرح دلخواه) و خود ماده وینیل خواهیم پرداخت تا با این متریال بیشتر آشنا شویم و پی ببریم که استیکر چیست؟

وینیل یا استیکر چیست؟

وینیل یک ماده طبیعی نیست، بلکه یک ماده مصنوعی ساخته شده توسط انسان است. نوعی پلاستیک است که از اتیلن (که در روغن خام یافت می شود) و کلر (که در نمک معمولی یافت می شود) پردازش و ساخته می شود. یکی از مهمترین ترکیبات وینیل، پی وی سی ( PVC ) است که در صنایعی نظیر ساختمان سازی، کفپوش، دیوار پوش ها، لوله های پی وی سی و … کاربرد دارد.

انواع استیکر

استیکر ها به لحاظ تنوع در طراحی و جنس کار در انواع مختلفی در بازار وجود دارند. بسته به اینکه قرار است شما استیکر را در کجا مورد استفاده قرار دهید باید نوع مورد نظر خود را انتخاب کنید. در ادامه شما را انواع چاپ در استیکر ها آشنا می کنیم.

استیکر شیری

استیکر شیری با جنس pvc یکی از انواع چاپ استیکر وینیل می باشد. که با نام وینیل نیز معروف است. این نوع استیکر با داشتن یک زمینه سفید و با داشتن یک طرف چسبدار جهت چسباندن روی سطوح مورد استفاده قرار می گیرد. زمینه سفید این نوع برچسب باعث نمی شود که نمای پشتی کار دیده شود. و اصلا امکان عبور نور وجود ندارد. این نوع استیکر در دو نوع مات و براق قابل تولید است. استیکر شیری به لحاظ ویژیگی هایی که در ساخت دارد در برابر رطوبت، نور و پاره شدن مقاوم است. کار نصب و جداسازی این محصول خیلی آسان است و دارای هزینه بسیار کمی در اجر است.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب استیکر

 

وینیل-براق-اپوکسی

استیکر شیشه‌ای

استیکر شیشه ‌ای نوع دیگری از چاپ استیکر است. که با متریال اصلی پی وی سی برای استفاده روی سطوح شیشه ای مورد استفاده قرار می گیرد. به غیر از شیشه هر سطحی که دارای رنگ روشن باشد میتوان از این استکیر برای چسباندن  روی سطوح روشن نیز استفاده کرد. اینگونه استیکر ها برای جاهای که دو طرف آن دید دارد کاملا کاربردی است. در نتیجه به خاطر داشته باشید که بهتر است از اینگونه استیکر شیشه‌ای برای سطوح رنگی استفاده نشود. چراکه وضوح تصویر و خوانایی خود را از دست می‌دهد.

برای اطلاع از قیمت چاپ روی پی وی سی و سفارش آن کلیک کنید.

استیکر شبرنگی

استیکر شبرنگی از جمله چاپ های است که از جنس پی وی سی در سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. بافت اینگونه استیکر دارای بافت لانه زنبوری است. و مانند دیگر استیکر ها از جنس پی وی سی تولید شده است. چون اینگونه استیکرها دارای ویژگی های چون مقاومت در برابر عوامل محیطی و پاره شدن و قابلیت نصب و جداسازی آسان، قابلیت بازتاب نور را دارا می باشند. در جاهای مختلفی میتوان از آنها استفاده کرد. استکیر های شبرنگی در مکان  مختلف خصوصا برای دید در شب در تبلیغات روی وسایل حمل و نقل عمومی مانند اتوبوس‌،قطار،مترو و …استفاده میشود. در شب و محیط‌های کم نور که سطح استیکر تنها با نور اتومبیل روشن می‌شود جهت نمایش محصولات و خدمات جدید. و همچنین نصب استیکر بر روی در، دیوار، کف اتاق‌های نشیمن، غرفه‌های نمایشگاهی، فروشگاه‌ها، مراکز تجاری،استفاده در مکان‌های کم نور یابد و کاربرد تزیینی در طراحی و دکوراسیون فضاهای اداری و تجاری مورد استفاده قرار می گیرد.

استیکر مش

به استیکرهایی که در طراحی انها از سوراخ های ریز یک شکل در پس زمینه مورد استفاده قرار می گیرد استیکر مش گفته می شود. اینگونه استیکر مانند سایر استیکر های هم ردیف خود در نوع  کلی از جنس پی وی سی تولید شده اند. استیکر مش با دارا بودن خاصیت برچسبی پشت خود روی سطوح مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. و به راحتی از طریق روزنه های خود نور را عبور می دهد. به خاطر داشته باشید که استفاده از اینگونه استیکر گرچه در نقاط مختلفی امکان پذیر است. اما بهترین جای استفاده از این نوع کر در قسمت های شیشه ای است.

برای اطلاع از قیمت چاپ مش و سفارش آن کلیک کنید.

نمونه های چاپ استیکر در سرزمین چاپ

وینیل شیشه ای

وینیل براق

دستگاه چاپ وینیل استیکر

برای چاپ انواع استیکرها از دستگاهی  مختلفی به دلیل تنوع مدل استیکر استفاده میکنند. فقط نوع دستگاه در چاپ تنوع استیکری تاثیر گذار نیست. بلکه جوهر به کار رفته در استیکرها هم در این روند تاثیر گذار است. در زیر به نوع اصلی دستگاه چاپ اشاره می کنیم.

دستگاه چاپ اکوسالونت

در دستگاه چاپ اکوسالونت بیشتر مورد استفاده برای چاپ استیکر با طرح دلخواه است که نیاز به وضوع و رزولوشن بالا هستند. این نوع دستگاه به لحاظ بو نسبت به چاپ های سالونت دارای بوی کمتری هستند. از جمله چاپ هایی که برای آنها از دستگاه اکو سالونت استفاده می شود چاپ وانیلی میباشد. در این نوع دستگاه یک جوهر بر پایه حلال زیست ‌تخریب ‌پذیر مورد استفاده قرار می گیرد. و مواد رنگی درون آن معلق هستند.

دستگاه‌های چاپ سالونت

نوع دیگری از دستگاه چاپ استیکر وینیل دستگاه سالونت هستند. جوهرهایی که در این دستگاه مورد استفاده قرار میگیرد نسبت به جوهرهای اکوسالونت تهاجمی و غیر قابل تجزیه می باشند. و به لحاظ بویایی دارای بوی شدیدی هستند. کار طولانی مدت با اینگونه دستگاه ها به شدت برای انسان مضر هستند. و کار طولانی با آنها میتواند در آینده برای فرد خطرات جدی به همراه داشته باشد. چاپ های که توسط دستگاه های سالونت به شدت در برابر نور خورشید و عوامل محیطی مقاوم هستند پس بدون نگرانی میتوان از آنها در هرجایی استفاده کرد.

طراحی متفاوت فروشگاه با چاپ استیکر شیشه

هر صاحب کسب و کاری به دنبال راه های متفاوت و جدید برای جذاب و مشتری پسندتر کردن فروشگاه خود می باشد، یکی از این روش ها دیزاین شیشه فروشگاه ها به کمک نصب استیکر می باشد. فضای ابتدایی فروشگاه که نقش بسیار پر رنگی در جذب مخاطبان گذری دارد می تواند توسط چاپ تصاویر محصولات و خدمات شما روی استیکر و چسباندن آن روی شیشه بسیار جذاب تر به نظر برسد.

چاپ استیکر با تصویر و طرح دلخواه

در بحث انتخاب طرح و تصویر برای چاپ روی استیکر شما هیچ گونه محدودیتی نخواهید داشت، چرا که چاپ استیکر وینیل با دستگاه های دیجیتال جوهر افشان انجام می گیرد و به همین دلیل شما می توانید حتی تصاویر پرتره و صورت را نیز با کیفیت بسیار بالا چاپ نمائید.

بیشتر بخوانید: مزایای چاپ دیجیتال

چاپ وینیل تهران
دستگاه چاپ وینیل

سفارش آنلاین و غیرحضوری چاپ وینیل استیکر

برای ثبت سفارش و تهیه چاپ وینیل تهران لزوما نیاز به مراجعه حضوری ندارید و می توانید به صورت کاملا غیر حضوری و از طریق واتساپ و تلگرام با مجموعه سرزمین چاپ از طریق شماره 09026736723 ارتباط گرفته و سفارش خود را به راحتی ثبت نموده و پس از آماده شدن آنرا درب منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

 

اطلاع از قیمت انواع چاپ و سفارش آنلاین از سرزمین چاپ | در واتس آپ، تلگرام و تماس تلفنی
برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۲۹۴۰۱

 

کیفیت چاپ وینیل استیکر چقدر است؟

استیکر سطحی بسیار مناسب برای چاپ دارد و کیفیت خروجی چاپ آن بسیار بالاست؛ به گونه ای که می توان در دو کیفیت اکوسالونت و یووی خروجی چاپ از این متریال گرفت. از دیگر ویژگی های وینیل پشت چسبدار بودن آن است که کاربری منحصربفردی را به وینیل می دهد.

ویژگی های استیکر پس از چاپ

 • استیکر در برابر رطوبت مقاوم است.
 • این ماده پلاستیکی بسیار قوی و بادوام است.
 • وینیل را می توان در تنوع ساخت براق ، مات و شیشه ای تهیه کرد.
 • تمیز کردن و نگهداری آن بسیار آسان است.
 • ایده آل برای شرایط سخت فضای بیرون.
 • ایده آل برای استفاده طولانی مدت.

خدمات بیشتر: چاپ فلت بد

قیمت چاپ استیکر

کاربرد چاپ برچسب‌های استیکر در نمای بیرونی مشاغل

برچسب های وینیل بسیار محبوب هستند و بیشتر مشاغل به دلیل دوام و مقاومت بالا وینیل را انتخاب می کنند. این برچسب ها بر اساس نوع حرفه و برند طرح های بی نظیری را ارائه می دهند و می توان از آنها برای گرافیک های با کیفیت و ابعاد بزرگ استفاده کرد که در فضای بیرون نمایش داده می شوند.

بیشترین کاربرد چاپ برچسب های وینیل

  • در تبلیغات بر روی بدنه اتوبوس های شهری
  • استندهای تبلیغاتی
  • محصولات نمایشگاهی
  • چاپ استیکر با طرح دلخواه برای فروشگاه ها
  • دیوارهای منازل
  • چاپ آسمان مجازی
  • کفپوش های سه بعدی
  • و دکوراسیون محیط های کاری و فروشگاهی است.

تنوع استیکر در عرض و ضخامت رول ها به چه صورت است؟

استیکر در طاقه هایی به طول 50 متر و عرض های مختلف از عرض 100 تا عرض 200 سانتی متر در دسترس می باشد. از لحاظ ضخامت نیز وینیل در ضخامت های 80 و 100 میکرون موجود می باشد. انواع عرض استیکر عبارت است از 104 ، 127 ، 137 ، 152 ، 175 و 200 سانتی متر که این تنوع در تمامی برندها موجود نیست.

کیفیت جوهر در چاپ روی وینیل

نکته قابل توجه در چاپ وینیل (چاپ استیکر چاپ استیکر با طرح دلخواه) استفاده از جوهر با کیفیت و چسب مرغوب است. تا به مرور زمان و در اثر شستشو و گرما آسیب نبیند و تصویر خوبی از برند یا خدمات را بتواند در ذهن مخاطب ماندگار کند.

چاپ وینیل - برچسب وینیل
بخشی از دستگاه چاپ وینیل استیکر

هزینه چاپ و لمینت استیکر

هزینه چاپ و لمینت استیکر به ازای هر مترمربع 145.000 تومان برای وینیل لمینت براق و 155.000 تومان برای چاپ وینیل مات است. لمینت ها فقط در دو عرض 100 و 150 سانتی متر موجود می باشند و حتما توجه داشته باشید که در صورت وجود پرت در عرض سفارش، هزینه این پرت جنس بر عهده مشتری خواهد بود.

برخی از کاربران درخواست چاپ اشکال هندسی در ابعاد کوچک و با برش های هندسی دارند، که طبیعتا برش این اشکال به هیچ عنوان با دست امکان پذیر نیست و باید توسط دستگاه های برش انجام گیرد. امکان برش نیم تیغ روی انواع وینیل های مات، براق و شیشه ای تا عرض 150 سانتی متر میسر می باشد. هزینه برش نیم تیغ روی وینیل به همراه چاپ محاسبه می شود: به این صورت که هزینه چاپ اکوسالونت وینیل به همراه برش به ازای هر مترمربع 140.000 تومان می باشد.  نکته ای که وجود دارد این است که در زمان ثبت سفارش استیکر + برش نیم تیغ بایستی حداقل 4 مترطول سفارش ثبت کنید.

برند های مختلف وینیل کدامند؟

وینیل ها معمولا یک محصول وارداتی می باشند و تحت برندهای مختلف نظیر (KEMICA , GLP , POLIAPE , UNIFOL , TAT) و تولید شده و از کشورهایی نظیر چین، آلمان، ترکیه، ایتالیا و … وارد ایران می شود.

قیمت خرید استیکر در تهران

استیکر ها در مدل و برندهای مختلف قیمت های مختلفی دارند، جهت استعلام قیمت چاپ وینیل تهران می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید. ولی به صورت کلی قیمت استیکر خام در محدوده قیمت 30.000 الی 60.000 تومان می باشد.

مرکز فروش استیکر خام در تهران

سرزمین چاپ یکی از مراکز فروش مدیا و متریال های مورد استفاده در چاپ اکوسالونت می باشد که فروش عمده و جزئی انواع استیکر خام در عرض های مختلف هم یکی از خدمات ما می باشد.

اگر بدنبال یک چاپخانه مجهز و با تجربه برای پروژه های چاپ خود هستید و کیفیت چاپ و همینطور قیمت و زمان زمان تحویل پروژه برایتان اهمیت دارد، پیشنهاد می کنیم با مجموعه سرزمین چاپ در تماس باشید، ما امکان ثبت سفارش برای تمامی هم شهری ها و حتی هم وطنان عزیزمان در هر شهر و استان کشور عزیزمان را فراهم کرده ایم و شما می توانید به راحتی و حتی به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت نمایید و پس از آماده شدن سفارش آن را در منزل یا محل کار خود تحویل بگیرید.

چاپ استیکر شیشه ای

بیشتر بخوانید: چاپ فضای داخلی چیست ؟ انواع دستگاه های این چاپ را بشناسید!

چاپ انواع استیکر

چاپ استیکر دیواری

یکی دیگر از مصارف استیکر، پوشاندن و طرح دادن به دیوار است. شما می توانید از استیکر در انتقال هر نوع تصویر، طرح و یا نوشته ای به دیوار برای اجرای دکوراسیون متفاوت استفاده کنید البته جنس دیوار نیز در این مورد اهمیت دارد. مورد پیشنهادی ما برای جایگزین کردن، استفاده از چاپ پوستر دیواری قابل شست و شو می باشد.

چاپ استیکر کرکره

یکی از کارهایی که کمک به فروش و حتی برندسازی فروشگاه شما خواهد کرد، قطعا چاپ استیکر روی کرکره می باشد. با این کار حتی در زمان هایی که فروشگاه شما تعطیل بوده و کرکره آن پایین است شما به راحتی می توانید تبلیغ برند و محصولات خود را به صورت کاملا رایگان و محیطی انجام دهید، پس پیشنهاد می کنیم تا از این فرصت تبلیغاتی به راحتی عبور نکنید.

برای سفارش چاپ برچسب کرکره حتما قبل از تماس با ما سایز کرکره خود را به دقت اندازه بگیرید و حتما 10 سانتی متر به اندازه عرض و ارتفاع آن اضافه نمائید. استیکر کرکره حتما بابد لمینیت شود تا بتوانید از آن در طولانی مدت استفاده کنید. در طراحی استیکر مغازه حتما از فونت و تصاویر بسیار درشت استفاده کنید تا نمایی خوب را داشته باشد.

چاپ وینیل یا استیکر
متریالی پشت چسبدار می باشد که در سه نوع مات ، براق و شفاف موجود می باشد و می توان از آن برای تبلیغات محیطی بهره گرفت.

چاپ لیبل اختصاصی برای محصولات و مواد غذایی و بهداشتی

اشتباه رایج بین مشتریان عزیز این است که استیکر را با لیبل اشتباه می گیرند، استیکر برای چاپ سایز بزرگ می باشد و به همین دلیل در چاپ متن ها و تصاویر کوچک بند انگشتی محدودیت دارد ولی لیبل فقط برای چاپ در سایز کوچک مناسب است و شما می توانید اطلاعات محصولات و تولیدات خود را حتی در سایزهای بسیار کوچک و ریز هم روی انواع لیبل چاپ کنید البته برای پیشنهاد می کنیم تا برای دریافت اطلاعات ببشتر در این مورد مقاله لیبل های صنعتی را به صورت دقیق مطالعه نمائید.

چاپ برچسب اموال

در تمامی شرکت ها ، ادارات و فروشگاه های بزرگ که پرسنل و دستگاه متعددی دارند، برای مدیریت بهتر آنها برای نگهداری بهتر و حفاظت از آنها اقدام به چاپ برچسب اموال بر روی آنها می کنند. شما نمی توانید از استیکر بجای برچسب اموال استفاده کنید.

سفارش چاپ فوری استیکر برای نمایشگاه

معمولا سفارشات نمایشگاهی حالت فوری و عجله ای دارند و کاربران درخواست دارند تا سفارش خود را در کوتاه ترین زمان دریافت کنند، مجموعه سرزمین چاپ با توجه به تعدد دستگاه های چاپی خود قادر است سفارشات شما عزیزان را به صورت بروز به شما تحویل نماید.

سفارش استیکر و برچسب ماشین

احتمالا در سطح شهر بسیار با خودروهایی مواجه شده اید که طرح محصول یا برند خود را روی بدنه ماشین چسبانده اند و در حال تبلیغات محیطی خود در سطح شهر هستند. برای چاپ و نصب انواع برچسب روی ماشین و خودروهای شرکتی و کارخانجات باید چند نکته را مورد توجه قرار داد:

 1. تمام سطح خودرو نیلز به تبلیغات دارد یا خیر؟
 2. از این تبلیغات به چه مدت استفاده خواهیم کرد؟
 3. در طولانی مدت نیاز به تغییر طرح برچسب خواهین داشت یا خیر؟
 4. خودرو برای نظافت به کارواش خواهد رفت یا خیر؟
 5. ماشین در زمانی که استفاده نمی شود زیر سقف یا سایه بان است یا زیر تابش نور آفتاب؟!

 

برای مشاوره دقیق در رابطه با سفارش استیکر ماشین حتما به صورت تلفنی با کارشناسان ما در ارتباط باشید. 77335593-021

برخی سولات متداول:

وینیل با چه دستگاه هایی چاپ می شود ؟

سالونت ( بنر ) ، اکوسالونت و یووی

هزینه چاپ وینیل چقدر است ؟

چاپ وینیل به ازای هر متر مربع با کیفیت اکوسالونت ۵۵.۰۰۰ و با کیفیت یووی ۸۵.۰۰۰ تومان می باشد.

وینیل چه تنوعی در جنس دارد ؟

وینیل ها در ۳ نوع مات / براق / شیشه ای ارائه می شود.

استیکر لمینت چیست؟

برای ماندگاری بیشتر وینیل در برابر شرایط محیطی و تمیز کردن راحت تر، وینیل را لمینت ( پرس ) می کنند ، لمینت نیز به ۲ صورت مات و براق موجود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *