خدمات ما

بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو چیست و چه برتری هایی دارد ؟

بنر شبرنگی

بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو چیست ؟

     بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو نوع خاص و جدیدی از بنر های تبلیغاتی می باشد، که با قابلیت رفلکس نور دید تبلیغاتی بسیار زیادی را فراهم می آورد.

رفع مشکل نورپردازی تابلو با استفاده از بنرهای رفلکتیو

     یکی از مشکلاتی که شرکت های تبلیغاتی به ویژه در مکان هایی مانند جاده های خارج از شهر با آن روبرو هستند ، دشواری نورپردازی بیلبوردها می باشد. علت اصلی شکل گیری بنر های رفلکتیو رفع این نقیصه ی بنرهای تبلیغاتی است که به خوبی با انعکاس نور ماشین ها در شب قابل رویت هستند و این موضوع به کاهش هزینه های نصب و مصرف برق نیز کمک می کند. و این راه حل مناسبی برای استفاده از بیلبوردهای خاموش است.

کاربرد اصلی بنرهای شبرنگی

     از این گونه بنرها در مواردی استفاده می شود که تابلو در محیط تاریک قرار داشته باشد و امکان روشن کردن تابلو با پروژکتور و غیره وجود نداشته باشد. لذا این بنر ها قابلیت ویژه و منحصر به فردی برای این نوع تبلیغ ها را دارند . باید در نظر داشته باشید که این بنرها از یک روکش رفلکتیو که بصورت شبکه لانه زنبوری روی سطح بنر پوشیده شده است تشکیل شده است. بدیهی است که قیمت این بنر ها با توجه به ضخامت بیشتر و همچنین پوشش رفلکتیو که بر روی آن ایجاد شده بالاتر از بنر های معمولی می باشد.

بنر و استیکر های رفلکتیو

     مدیا های رفلکتیو به دوگونه بنر رفلکتیو و استیکر های رفلکتیو می باشد، بدین گونه که استیکرهای رفلکتیو پس از جدا شدن از لایه محافظ قابلیت چسبیدن روی سطوح صاف را دارند و دقیقاً به مانند یک استیکر از آن استفاده می شود و تنها تفاوت آن لایه رفلکتیو کننده یا منعکس کننده نور می باشد.

کاربرد بنرهای رفلکتیو در تبلیغات جاده ای

     یکی از عمومی ترین روش های تبلیغات ، تبلیغات محیطی و تبلیغات جاده ای می باشد. در این روش تبلیغات ، از پروژکتورهای جاده ای برای روشن کردن تبلیغ مورد استفاده می کنند. و  مصرف برق این نوع از تبلیغ ،  هزینه نگهداری را بالا می برد. بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو بهترین روش برای از بین بردن این هزینه می باشد . در جاده های بین شهری که می توان از نور ماشین ها برای روشن کردن تابلو بنر شبرنگی استفاده نماییم .

بنر شبرنگی

چاپ بنرهای رفلکتیو

     بنر شبرنگی  به صورت معمول همانند بنر معمولی توسط دستگاه های چاپ لارج فرمت چاپ می شوند و ضخامت این نوع بنر هم همانند بنر های معمولی در گرماژهای متفاوت می باشد . بافت رویه بنر شبرنگی به صورت لانه زنبوری می باشد (همانند شبرنگ لانه زنبوری ) و می توان از بنر شبرنگی یا رفلکتیو  برای علایم رانندگی مورد استفاده قرار داد .

بیشتر بخوانید
چاپ کارتن پلاست به عنوان یک متریال بسیار پرکاربرد تبلیغی

روش ساخت تابلو بوسیله بنر شبرنگی

     روش ساخت تابلو بوسیله بنر شبرنگی نیز همانند تابلو های نور از جلو می باشد و ضخامت بنر شبرنگی موجود در ایران تقریبا همانند بنر 10 انس می باشد.

دو نکته مهم در ساخت تابلو بوسیله بنر شبرنگی

    1. توجه به این نکته قابل توجه می باشد به علت ضخامت معمولی این نوع بنر، اگر آن را به اصطلاح همانند فلکس می خواهید بکشید ،‌ توجه به ضخامت این بنر شبرنگی  داشته باشید و زیاد آن را نکشید که کار پاره نشود.
    2. و نکته دوم اگر بنر شبرنگی را می خواهید در بیلبوردهای جاده ای مورد استفاده قرار دهید ، حتما پشت تابلو را با ورق مهار کنید و یا اینکه بنر را روی ورق یا چوب بچسبانید.

نمایش خیره کننده بنرهای رفلکتیو

     نمایش خیره کننده بنرهای رفلکتیو ( شبرنگ ) که حامل پیام و نشان شماست ، راهی شکست ناپذیر و مطمئن است که توجه عموم را در مکان ها و زمان های مختلف به خود جذب می نماید و تاثیر دلخواهتان را به درستی ایجاد می نماید و به تعبیری عابران نمی توانند به آنها توجه نکنند.

98094

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *