لوگوی سایت

خدمات ما

بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو چیست ؟ | سفارش سریع

بنر شبرنگی

 

بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو چیست ؟

بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو نوع خاص و جدیدی از بنر های تبلیغاتی می باشد. که با قابلیت بالای خود در رفلکس یا بازتاب نور می تواند دید تبلیغاتی بسیار زیادی را فراهم می آورد.

برتری های بنر شبرنگی

    • بنر شبرنگی بدلیل ضخامت خوب و استحکام بالا می تواند به راحتی برای نصب روی فریم تابلوها و بیلبورد های تبلیغاتی قرار بگیرد
    • و بخاطر بازتاب فوق العاده نور در شرایطی که قادر به نور پردازی اختصاصی برای تابلو خود نباشیم ، بهترین گزینه استفاده از همین بنر شبرنگی می باشد .

چاپ بنر های رفلکتیو

بنر شبرنگی  به صورت معمول همانند بنر معمولی توسط دستگاه های چاپ لارج فرمت چاپ می شوند. و ضخامت این نوع بنر هم همانند بنر های معمولی در گرماژهای متفاوت می باشد . بافت رویه بنر شبرنگی به صورت لانه زنبوری می باشد. (همانند شبرنگ لانه زنبوری ) و می توان از بنر شبرنگی یا رفلکتیو  برای علایم رانندگی مورد استفاده قرار داد .

روش ساخت تابلو بوسیله بنر شبرنگی

روش ساخت تابلو بوسیله بنر شبرنگی نیز همانند تابلو های نور از جلو می باشد و ضخامت بنر شبرنگی موجود در ایران تقریبا همانند فلکسی ۱۸ اونس می باشد.

دو نکته مهم در ساخت تابلو بوسیله بنر شبرنگی

  1. توجه به این نکته قابل توجه می باشد به علت ضخامت معمولی این نوع بنر، اگر آن را به اصطلاح همانند فلکس می خواهید بکشید.  توجه به ضخامت این بنر شبرنگی  داشته باشید و زیاد آن را نکشید. که کار پاره نشود.
  2. و نکته دوم اینکه اگر بنر شبرنگی را می خواهید در بیلبوردهای جاده ای مورد استفاده قرار دهید ، حتما پشت تابلو را با ورق مهار کنید و یا اینکه بنر را روی ورق یا چوب بچسبانید.

 

رفع مشکل نورپردازی تابلو با استفاده از بنرهای رفلکتیو

یکی از مشکلاتی که شرکت های تبلیغاتی به ویژه در مکان هایی مانند جاده های خارج از شهر با آن روبرو هستند ، دشواری نورپردازی بیلبوردها می باشد. علت اصلی شکل گیری بنر های رفلکتیو  رفع این نقیصه ی بنرهای تبلیغاتی است. که به خوبی با انعکاس نور اتومبیل ها در شب قابل رویت هستند. و این موضوع به کاهش هزینه های نصب و مصرف برق نیز کمک می کند و این راه حل مناسبی برای استفاده از بیلبوردهای خاموش است.

کاربرد اصلی بنرهای شبرنگی چیست ؟

از این گونه بنرها در مواردی استفاده می شود که تابلو در محیط تاریک قرار داشته باشد و امکان روشن کردن تابلو با پروژکتور و غیره وجود نداشته باشد. لذا این بنر ها قابلیت ویژه و منحصر به فردی برای این نوع تبلیغ ها را دارند.

ساختار فنی بنر شبرنگی

باید در نظر داشته باشید که این بنرها از یک روکش رفلکتیو که بصورت شبکه لانه زنبوری روی سطح بنر پوشیده شده است تشکیل شده است. بدیهی است که قیمت این بنر ها با توجه به ضخامت بیشتر و همچنین پوشش رفلکتیو که بر روی آن ایجاد شده بالاتر از بنر های معمولی می باشد.

 

بنر شبرنگی

 

بنر و استیکر های رفلکتیو

مدیا های رفلکتیو به دوگونه بنر رفلکتیو و استیکر های رفلکتیو می باشد. بدین گونه که استیکرهای رفلکتیو پس از جدا شدن از لایه محافظ قابلیت چسبیدن روی سطوح صاف را دارند. و دقیقاً به مانند یک استیکر از آن استفاده می شود و تنها تفاوت آن لایه رفلکتیو کننده یا منعکس کننده نور می باشد.

<< برای دیدن خلاقبت در طرح های استیکر و چگونگی چاپ روی آن کلیک کنید. >>

کاربرد بنرهای رفلکتیو در تبلیغات جاده ای

یکی از عمومی ترین روش های تبلیغات ، تبلیغات محیطی و تبلیغات جاده ای می باشد. در این روش تبلیغات ، از پروژکتورهای جاده ای برای روشن کردن تبلیغ مورد استفاده می کنند و  مصرف برق این نوع از تبلیغ ،  هزینه نگهداری را بالا می برد. بنر شبرنگی یا بنر رفلکتیو بهترین روش برای از بین بردن این هزینه می باشد . در جاده های بین شهری که می توان از نور اتومبیل ها برای روشن کردن تابلو بنر شبرنگی استفاده نماییم .

نمایش خیره کننده بنرهای رفلکتیو

نمایش خیره کننده بنرهای رفلکتیو ( شبرنگی ) که حامل پیام و نشان شماست ، راهی شکست ناپذیر و مطمئن است. که توجه عموم را در مکان ها و زمان های مختلف به خود جذب می نماید. و تاثیر دلخواهتان را به درستی ایجاد می نماید و به تعبیری عابران نمی توانند به آنها توجه نکنند.

طراحی و چاپ بنر های شبرنگی :

این نوع بنر ها به صورت ۴ رنگ با مُد رنگی CMYK می باشند  و با کیفیت بسیار بالا مورد چاپ قرار می گیرند . در صورتی که تمایل دارید خودتان فایل چاپ را طراحی نمایید حتما کیفیت طراحی را با چاپخانه هماهنگ نمایید. و نکاتی اعم از مد رنگی ۴ رنگ ، رزولوشن بالای ۱۵۰ و نسبت سایز ۱-۱ را باید رعایت نمائید .

هزینه چاپ بنر شبرنگی چقدر است ؟

هزینه چاپ این نوع بنرهای رفلکتیو به صورت هر متر مربع محاسبه می شود و به ازای هر مترمربع ۷۵.۰۰۰ تومان می باشد .

سایز بندی های بنرهای شبرنگی چگونه است ؟

بنرهای رفلکتیو در عرض های مختلف ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۵ ، ۱۶۰ ، ۱۸۰ ، ۲۰۰ ، ۲۲۵ ، ۲۷۰ و ۳۲۰ می باشد. که هر چاپخانه فقط تعداد محدودی از این عرض ها را موجود دارد .

۹۸۰۹۴

برخی سوالات متداول :

بنر شبرنگی یا رفلکتیو چیست ؟

نوع خاصی از بنر که بخاطر سطح براق و زنبوری شکل خود بازتاب نور فوق العاده ای دارد و بخاطر ضخامت آن به راحتی روی انواع فریم ها نصب می شود .

کاربرد اصلی بنرهای شبرنگی چیست ؟

از این گونه بنرها در مواردی استفاده می شود که تابلو در محیط تاریک قرار داشته باشد و امکان روشن کردن تابلو با پروژکتور و غیره وجود نداشته باشد.

طراحی و چاپ بنر های شبرنگی :

این نوع بنر ها به صورت ۴ رنگ با مُد رنگی CMYK می باشند  و با کیفیت بسیار بالا مورد چاپ قرار می گیرند .

هزینه چاپ بنر شبرنگی چقدر است ؟

هزینه چاپ این نوع بنرهای رفلکتیو به صورت هر متر مربع محاسبه می شود و به ازای هر مترمربع ۷۵.۰۰۰ تومان می باشد .

سایز بندی های بنرهای شبرنگی چگونه است ؟

بنرهای رفلکتیو در عرض های مختلف ۱۰۰ ، ۱۲۰ ، ۱۳۵ ، ۱۶۰ ، ۱۸۰ ، ۲۰۰ ، ۲۲۵ ، ۲۷۰ و ۳۲۰ می باشد که هر چاپخانه فقط تعداد محدودی از این عرض ها را موجود دارد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

 

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.