لوگوی سایت

خدمات ما

چاپ فلکسی و کاربرد آن در تبلیغات محیطی

تماس با ما سرزمین چاپ

کاربردهای فلکس

در این مقاله میخوانید :

در این مقاله میخواهیم از ابعاد دیده نشده فلکس و کاربردهای فلکس را در ساخت تبلیغات محیطی صحبت کنیم و برخی ویژگی های ناگفته این متریال را برای شما عنوان کنیم . با ما همراه باشید.

کاربردهای فلکس در تبلیغات محیطی

    کاربردهای فلکس وسیع است. چاپ فلکس به دلیل دوام و کارایی ، مطلوب ترین گزینه برای تبلیغات در فضای داخلی و خارجی است. جنس فلکس با استفاده از مکانیسم های چاپ دیجیتال، قابل تولید هستند.

متریال فلکس

     متریال فلکس یک ورق پلاستیک نازک است که با استفاده از پرینترهای بزرگ رنگی چاپ می شود، چاپ با کیفیت و هزینه مقرون بصرفه آن علت محبوبیت در میان ابزارهای تبلیغاتی است.

روش چاپ فلکس

     در این روش از تکنیک چاپ CMYX استفاده می کند که کیفیت بالا و رنگهای روشن را ارائه می دهد. مواد چاپی ایجاد شده با استفاده از این روش در عین جذابیت ، در برابر شرایط شدید آب و هوایی مقاوم است. بنابراین ، طرح و تصاویر ایجاد شده توسط چاپ فلکس را می توان به راحتی برای مدت طولانی در فضای بیرونی استفاده نمود و یا برای اهداف تبلیغاتی در محیط های اداری و تابلوهای سردرب فروشگاه ها استفاده نمود.

محصول نهایی چاپ فلکس

     محصول نهایی دارای رنگ های روشن و مات است و همچنین دارای جنس ضد خش می باشد. در هنگام برگزاری جشن ها ، نمایشگاه ها ، در رستوران ها و غیره از چاپ فلکسی استفاده می شود.

 

کاربردهای فلکس

 

اندازه و قیمت چاپ فلکس

     فایل طراحی چاپ دیجیتال فلکس باید با وضوح بالا باشد. حداقل 150 DPI را برای چاپ های واضح توصیه می کنیم. محدودیتی در تعداد رنگها وجود ندارد. چاپ پرینت کامل و چند رنگ است. اندازه بنر فلكس می تواند در هر ابعادی باشد. حداكثر اندازه 10 فوت و حداكثر عرض وینیل رول 6 فوت بکارگرفته می شود. قیمت چاپ فلکس بر حسب كمیت ، اندازه و تعداد چاپ متفاوت است.

روشنایی تابلو فلکسی

     همانطور که قبلا نیز اشاره شد تابلوهای فلکسی در تبلیغات محیطی بطور گسترده ای استفاده می شوند؛ که علاوه بر مقاومت بالا در محیط های بیرونی از قابلیت نوردهی و روشنایی قابل توجهی برخوردار است. تابلوهای فلکسی با روکش ابریشمی و پوشش کوتینگ دارای پایداری بی نظیریست و درعین حال صفحه انعطاف پذیری دارد.

کاربردهای فلکس بعنوان یک بک لایت

     می توان از تابلو فلکسی بعنوان یک تابلو بک لایت نیز یاد کرد، چرا که بازتاب نور از پشت تابلو و انعکاس آن به محیط، وجه تمایز فلکسی نسبت به سایر بنرها می باشد. فلورسنت و یا نور مهتابی تامین کننده روشنایی در تابلوهای فلکسی است. اگر به دنبال تبلیغات منحصر بفرد برای محصول و یا خدمات خود هستید، سیستم نور تابلوهای فلکسی بهترین انتخاب برای معرفی برند شماست.

نقش اکرولیک در فلکسی

     فلکسی فیس نام دیگر متریال فلکسی است که از جنس پی وی سی می باشد و در واقع وجود فیلم های نیمه شفاف توسط اکرولیک تقویت می شوند. فلکسی فیس از نظر کیفیت و استحکام، ساختار از استاندارهای قابل توجهی برخوردار است. با این وجود نقش اکرولیک بسیار پررنگ است.

وظیفه الیاف اکرولیک در فلکس

     اکرولیک نام الیافی است که در متریال فلکس وجود دارد و درحقیقت هدایت گر نور به بیرون از تابلو می باشد و علاوه بر آن و در برابر کشش دارای استحکام است. سازگاری این ماده با محیط زیست از جمله موارد با اهمیت در برابر سلامت انسان است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

98072

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.