خدمات ما

چاپ آگهی ترحیم و نکاتی که باید از آن ها مطلع باشید

چاپ آگهی ترحیم

 

طراحی و چاپ آگهی ترحیم

     طراحی و چاپ آگهی ترحیم یکی از نیازهای اولیه بازماندگان است. نوشتن افکار خود و نوشتن اعلامیه تشییع جنازه در حالی که غمگین هستید ، همیشه دشوار است. شما می توانید با اعتماد به چاپخانه ها و متخصصین این امر، با استفاده از یک دعوت چاپی یا برای خدمات تشییع جنازه بسیار رسمی باشید.

 

اهمیت آگهی ترحیم

روزهای دشوار از دست دادن عزیزان، دوستان و آشنایان، تنها با ابراز همدردی برای کاستن از رنج و اندوه بازماندگان موثر است و از طرفی چاپ اعلامیه ترحیم راهی برای اطلاع خانواده و دوستان و آشنایان برای درگذشت عزیزان است.

 

متن مناسب اعلامیه مراسم ترحیم

     استفاده از متن مناسب اعلامیه مراسم ترحیم برای اطمینان از اینکه همه جزئیات به طور مؤثر به میهمانان ابلاغ می شوند بسیار مهم است. قالب چاپ آگهی ترحیم عموما در چاپخانه ها آماده می شود و توسط شرکت های خدماتی ارائه می گردد و یا مشتریان می توانند بطور مستقیم سفارشات خود را به چاپخانه ها بدهند و بدون واسطه از هزینه های اضافی بکاهند.

 

محصولات مختلف چاپی با موضوع ترحیم

     آگهی های ترحیم در قالب های مختلفی نظیر: اعلامیه، بنر، استند و پلاکارد، عرضه می شود و انتخاب هر یک از این موارد به میزان بودجه و سلیقه متقاضیان بستگی دارد.

 

چاپ آگهی ترحیم

 

نکات مهم در چاپ آگهی ترحیم

     نکات مهمی که در چاپ آگهی ترحیم بایستی به آن توجه شود :

  • نام متوفی، زمان و مکان برگزاری مراسم
  • و همچنین تهیه عکس با کیفیت جهت چاپ بر روی اعلامیه ها موارد با اهمیت در چاپ یک آگهی خوب و درخور شان خانواده عزادار است.
  • و مهم تر از همه انتخاب اشعار مناسب مراسم ختم است و از ملزومات چاپ آگهی، تراکت، و بنرهای تسلیت است، و شعر یکی از رویه‌ها برای وداع با درگذشتگان در مشرق زمین است.

 

استقبال از چاپ بنر و استند

     امروزه چاپ بنر و استند جای خود را در مراسمات ترحیم باز کرده و ظاهری آراسته و رسمی به مراسم ترحیم می بخشد و بطور معمول عکس مرحوم بر روی بنر و استند چاپ می شود و این نکته را باید در نظر داشت عکسی که از متوفی بر روی این سازه ها چاپ می گردد هر چه کیفیت بهتری داشته باشد زیبایی و جلوه بهتری پیدا می کند.

 

کاغذ مناسب برای چاپ آگهی ترحیم

     کاغذها از نظر جنس، سایز و وزن دارای انواع مختلفی هستند. انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ آگهی ترحیم یکی از اساسی ترین نیازها برای یک اعلامیه درخور توجه است. کاغذ تحریر و کاغذ گلاسه عمده ترین کاربرد را در امور چاپی دارند. اگر به دنبال چاپ آگهی معمولی و صرفا جهت اطلاع از وضعیت مراسم به مدعوین و یا خانواده های معزی هستید و همچنین قیمت مناسب برای شما اهمیت زیادی دارد کاغذ تحریر انتخاب مناسب و معقولی است.

 

استفاده از کاغذهای گلاسه در چاپ آگهی ترحیم

     و اما در مواردی که زیبایی و درخشندگی خاصی را مد نظر دارید کاغذهای گلاسه انتخاب هوشمندانه ایست و رسمیت خاصی به متن های انتخابی شما می بخشد و ضمن اینکه هزینه چاپ آگهی ترحیم بر روی کاغذهای گلاسه نسبت به کاغذهای تحریر بالاتر است و بعلاوه  کاغــذ گلاسه اصولا از کاغذ تحریر سنگین تر و ضخیم تر می باشد.

 

چاپ آنلاین آگهی ترحیم

     چاپ اعلامیه ترحیم از جمله مواردیست که بصورت غیر حضوری و توسط آرشیو بزرگی از نمونه هایی که از قبل در چاپخانه ها طراحی شده اند، بطور آنلاین سفارش داده می شوند و در کوتاه ترین زمان ممکن با کیفیت مطلوب به دست مشتریان خواهد رسید.

۹۸۰۹۸

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *