چاپ سربرگ a4 و a5 – طراحی و قیمت

چاپ سربرگ وکالت

سربرگ‌ها برگه‌هایی هستند که به‌منظور نوشتن نامه‌های رسمی شرکتی طراحی می‌شوند. در هر سربرگ اطلاعاتی همچون نام شرکت، آدرس و راه‌های ارتباطی آن ثبت می‌شود. با طراحی سربرگ افراد متوجه می‌شوند که این نامه اداری مربوط به کدام شرکت و کدام بخش آن است. شما با چاپ سربرگ نظم سازمانی شرکت خود را افزایش می‌دهید و این موضوع لازمه موفقیت شرکت‌های بزرگ دنیا است. اگر به دنبال چاپ سربرگ ارزان در طرح‌ها و جنس‌های مختلف هستید در ادامه ما را در این مقاله همراه کنید.

 

اطلاع از قیمت انواع چاپ و سفارش آنلاین از سرزمین چاپ | در واتس آپ، تلگرام و تماس تلفنی
برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۲۹۴۰۱

سایز چاپ سربرگ متناسب با نیاز شما

سربرگ‌ها می‌توانند در هر سایزی که شما دوست دارید تولید شوند. البته معمولاً این اندازه بیشتر از یک کاغذ A4 نمی‌شود. اما در صورت نیاز شما می‌توانید سربرگ A3 نیز سفارش دهید. به علت اینکه این کاغذها بسیار بزرگ هستند خیلی برای نوشتن نامه‌های رسمی مناسب نیستند.

هر اندازه برای کار خاصی مناسب است و نمی‌توان در هر جایی از سایزهای دلخواه استفاده کرد. زیرا این سایزها در بین شرکت‌ها شناخته شده است و اکثر کمپانی‌ها از یک سایز مشخص استفاده می‌کنند. برای شناخت بیشتر سایزهای سربرگ و چاپ سربرگ فوری در ادامه با سرزمین چاپ همراه باشید.

 

 • سربرگ A4

  معمول‌ترین اندازه سربرگ‌های شرکتی A4 است. کاغذهای A4 به طور استاندارد در اندازه 210 در 297 میلی‌متر ساخته می‌شوند. اندازه آن‌ها بسیار مناسب بوده و می‌توان انواع نامه‌های اداری را روی آن نوشت و چاپ کرد. به همین دلیل همه شرکت‌ها از این نوع سربرگ‌ها استفاده می‌کنند.
  معمولاً از این سربرگ برای نامه‌های درون شرکتی استفاده نمی‌شوند. شما می‌توانید از سربرگ A4 برای نامه‌های برون‌سازمانی خود استفاده نمایید. ازآنجایی‌که نامه‌های درون‌سازمانی معمولاً از اهمیت کمتری برخوردار هستند می‌توان از هر سربرگی استفاده نمود.

 • سربرگ A5

  چاپ سربرگ A5 بیشتر به‌منظور نگارش نامه‌های درون‌سازمانی انجام می‌شود. یک کاغذ A5 به طور استاندارد در اندازه 148 در 210 میلی‌متر تولید می‌شود و اندازه کوچک‌تری نسبت به کاغذ A4 دارد. ازآنجایی‌که نامه‌های درون‌سازمانی بیشتر کوتاه هستند بهتر است از این نوع سربرگ استفاده نمود.
  یکی از دلایلی که نمی‌توان از سربرگ A5 در نامه‌های برون‌سازمانی استفاده نمود اندازه کوچک آن است. معمولاً این نامه‌ها طولانی بوده و در یک برگه A5 جا نخواهد شد. به همین دلیل لازم است که نامه را در دو سربرگ چاپ کرد که ظاهر خوب و جذابی نخواهد داشت.

 • سربرگ A6

  هرچه جلوتر می‌رویم به‌تدریج میزان استفاده از سربرگ‌ها نیز کمتر می‌شود. یکی دیگر از سربرگ‌هایی که در شرکت‌ها استفاده می‌شود سربرگ A6 است. این سربرگ کوچک بوده و شاید حتی نتوان روی آن نامه‌های کوتاه را نیز نگارش نمود. اما باز هم مورداستفاده قرار می‌گیرد.
  کاغذ A6 به طور استاندارد در اندازه 105 در 148 میلی‌متر ساخته می‌شود. می‌توان از سربرگ‌های A6 به‌منظور نگارش درخواست‌های درون‌سازمانی استفاده نمود. هرچه از سربرگ A6 جلوتر برویم میزان استفاده از این سربرگ‌ها نیز کاهش پیدا خواهد کرد. بهتر است به سراغ برگه‌های کوچک‌تر از A6 نروید.

چاپ سربرگ دفتر بیمه

تولید و چاپ سربرگ در چه سایز هایی انجام می‌شود؟

برای انتخاب سایز سربرگ هیچ مانعی روبه روی شما دیده نمی‌شود. شما می‌توانید روی هر کاغذی که دوست دارید سربرگ خود را چاپ کرده و از آن استفاده نمایید. حتی در صورت نیاز می‌توانید اندازه سفارشی و دلخواه خود را داشته باشید و روی آن سربرگ‌های خود را چاپ کنید. مخصوصاً اگر شما به دنبال چاپ سربرگ دیجیتال باشید.

اما به طور معمول سایزهای خاصی برای سربرگ‌ها انتخاب شده است که بد نیست آن‌ها را بشناسید. به گفته کارشناسان بهتر است سربرگ در بزرگ‌ترین حالت خود در اندازه 210 در 297 میلی‌متر و در کوچک‌ترین حالت خود در اندازه 105 در 148 میلی‌متر ساخته شود.

سربرگ A4 سایز دقیق

قیمت وجه تیراژ کاغذ
تماس بگیرید

 

 

یک رو 1000 تحریر 80 گرم
دو رو
یک رو 1000 تحریر 100 گرم
دو رو
یک رو 1000 کتان 120 گرم
دو رو
یک رو 1000 کارتی 140 گرم
دو رو

قیمتوجهتیراژکاغذ

سربرگ A4 سایز غیر دقیق

تماس بگیرید

۰۹۱۰-۱۴۰۰۰۲۴

یک رو 1000 تحریر 80 گرم
دو رو
یک رو 1000 تحریر 100 گرم
دو رو
یک رو 1000 کتان 120 گرم
دو رو
یک رو 1000 کارتی 140 گرم
دو رو

سربرگ A5 سایز دقیق

قیمت وجه تیراژ کاغذ
تماس بگیرید

۰۹۱۰-۱۴۰۰۰۲۴

یک رو 1000 تحریر 80 گرم
دو رو
یک رو 1000 تحریر 100 گرم
دو رو
یک رو 1000 کتان 120 گرم
دو رو
یک رو 1000 کارتی 140 گرم
دو رو

سربرگ A5 سایز غیر دقیق

قیمت وجه تیراژ کاغذ
تماس بگیرید

۰۹۱۰-۱۴۰۰۰۲۴

یک رو 1000 تحریر 80 گرم
دو رو
یک رو 1000 تحریر 100 گرم
دو رو
یک رو 1000 کتان 120 گرم
دو رو
یک رو 1000 کارتی 140 گرم
دو رو

حداقل تیراژ چاپ سربرگ چقدر است؟

چاپ سربرگ تعداد کم یکی از نگرانی‌های شرکت‌های کوچک است. بیشتر مجموعه‌هایی که در حال چاپ سربرگ هستند به تعداد کم‌عمل چاپ را انجام نمی‌دهند. همین امر باعث می‌شود تا آن‌ها مجبور باشند برای چاپ سربرگ خود تعداد بالا سفارش دهند که ممکن است اصلاً به کار آن‌ها نیاید.

اما جای نگرانی نیست؛ زیرا یووی پرینت این مشکل را برای شما حل خواهد نمود. شما می‌توانید حتی سربرگ‌های خود را در تعداد کم به چاپ برسانید.

درست که شما آزاد هستید در هر تعداد که دوست دارید سربرگ خود را چاپ کنید؛ اما به شما پیشنهاد می‌شود حتی‌الامکان این کار را انجام ندهید. شما می‌توانید با افزایش میزان تیراژ خود در هزینه‌های چاپ صرفه‌جویی نمایید. هرچه میزان سفارش‌های شما بیشتر باشد هزینه کمتری را برای چاپ سربرگ خودپرداخت خواهید کرد. همین موضوع باعث می‌شود چاپ سربرگ در تعداد بالا برای شما مقرون‌به‌صرفه‌تر باشد.

همه چیز درباره تفاوت چاپ افست و دیجیتال را در این مقاله بخوانید.

مدت‌زمان چاپ و تحویل سربرگ در یووی پرینت

مدت‌زمان چاپ سربرگ و تحویل آن به سفارش شما بستگی دارد. برای مثال چاپ سربرگ طلاکوب کمی سخت‌تر از چاپ عادی است. به همین دلیل چاپ آن کمی زمان برخواهد بود و سفارش شما دیرتر از حالت عادی آماده خواهد شد و باید کمی صبور باشید.

هر چند یووی پرینت به مشتریان خود اهمیت بسیاری می‌دهد. به همین دلیل سعی بر این دارد که همیشه سفارش‌ها را خیلی سریع و فوری آماده کرده و در اختیار مشتریان قرار دهد. ما همیشه سعی داشتیم علاوه بر ثابت نگه‌داشتن کیفیت محصول نهایی سرعت چاپ خود را افزایش دهیم.

اگر چاپ سربرگ در تهران باشد سفارش‌ها سریع‌تر تحویل داده خواهد شد. ازآنجایی‌که مجموعه ما در تهران فعالیت می‌کند می‌تواند سفارش‌های تهران را خیلی سریع‌تر از نقاط دیگر به دست مشتری برساند. مکان سفارش شما نیز یکی از عواملی است که روی سرعت تحویل تأثیرگذار است.

برای اطلاع از انواع چاپ افست کلیک کنید.

قیمت چاپ سربرگ

از آنجایی‌که قیمت مواد اولیه چاپ سربرگ دائماً در حال نوسان است نمی‌توان یک قیمت پایه برای آن در نظر گرفت. زیرا با تغییر قیمت مواد قیمت نهایی چاپ نیز افزایش خواهد یافت.

شما می‌توانید برای اطلاع از قیمت چاپ سربرگ با مجموعه ما تماس بگیرید. کارشناسان ما خیلی سریع شما را در جریان چاپ انواع سربرگ‌ها قرار خواهند داد. پس از آن می‌توانید سفارش خود را ثبت کرده و در کمترین زمان ممکن سربرگ‌های خود را از مجموعه یووی پرینت تحویل بگیرید.

اطلاع از قیمت انواع چاپ و سفارش آنلاین از سرزمین چاپ | در واتس آپ، تلگرام و تماس تلفنی
برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۲۹۴۰۱

 

سفارش آنلاین چاپ سربرگ سفارشی و عمومی از سرزمین چاپ

امروزه عصر ارتباطات است. به همین دلیل دیگر نیازی نیست که برای ثبت سفارش یا خرید محصول یا دریافت خدمات به‌صورت حضوری به جایی مراجعه کنید. خوشبختانه یووی پرینت نیز از این عصر ارتباطات جا نمانده و برای حفظ وقت ارزشمند شما سفارش آنلاین را اولویت کار خود قرار می‌دهد.

شما می‌توانید بدون اینکه از منزل خود تکان بخورید با یک تماس سفارش خود را ثبت نمایید. علاوه‌برآن بد نیست ما را در شبکه‌های اجتماعی نیز دنبال نمایید. شما می‌توانید از طریق همین شبکه‌ها نیز با کارشناسان ما در ارتباط بوده و سفارش نهایی خود را ثبت کنید.

در صورتی که شما نیز مایلید تا در این دنیای تجارت، متمایز تر از رقبایتان به نظر برسید و بتوانید تصویری خاص را در ذهن مشتریانتان بر جای گذارید، می توانید همینک با شماره های موجود بر روی سایت تماس گرفته و نسبت به سفارش چاپ سربرگ مناسب با حوزه کاری خود اقدام نمایید. کارشناسان ما آماده اند تا به شما در زمینه طراحی و چاپ سربرگ بهترین مشاوره های لازم را ارائه دهند تا در نهایت سربرگ شما در بهترین حالت ممکن چاپ و برای شما ارسال شود.

 

اطلاع از قیمت انواع چاپ و سفارش آنلاین از سرزمین چاپ | در واتس آپ، تلگرام و تماس تلفنی
برای ثبت سفارش با ما تماس بگیرید: ۰۲۱۷۷۲۲۹۴۰۱

 

سوالات متداول

آیا چاپ سربرگ واجب است؟

اگر می‌خواهید که به یک نظم سازمانی برسید بهتر است حتماً به فکر چاپ یک سربرگ باشید.

آیا لازم است از چاپ سربرگ طلاکوب استفاده نماییم؟

ازآنجایی‌که در چاپ این سربرگ از طلا استفاده شده است زیبایی سربرگ شما افزایش می‌یابد؛ اما حتماً لزومی به انجام چنین کاری نیست.

چرا باید برای استعلام قیمت حتماً تماس گرفت؟

همان‌طور که می‌دانید بازار دائماً در حال نوسان است و قیمت مواد اولیه چاپ نیز دائماً تغییر می‌کند و نمی‌توان یک قیمت قطعی مشخص نمود.

چرا باید سفارش خود را در یووی پرینت ثبت نمایم؟

مجموعه ما همیشه مشتری را در اولویت قرار می‌دهد. با وجود کادر مجرب و دستگاه‌های پیشرفته می‌تواند سفارشات شما را در کمترین زمان ممکن و با بیشترین کیفیت آماده نماید.

 

بیشتر بخوانید: اهمیت چاپ ریسو در چاپ تراکت چیست؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *