چاپ کاتالوگ و توصیه های بسیار مهم و حرفه ای

تماس با ما سرزمین چاپ

چاپ کاتالوگ

چاپ کاتالوگ

     خرده فروشان متقاعد کننده هنوز از چاپ کاتالوگ استفاده می کنند. تا مارک های خود را به فروش برسانند و فروش کنند. هنگامی که شما تصمیم به چاپ دارید، با بسیاری از تصمیمات دیگر مواجه می شوید. که یکی از آنها نوع کاغذی است که شما استفاده می کنید. نوع کاغذی که انتخاب می کنید، موفقیت کلیدی کاتالوگ شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

چرا  چاپ کاتالوگ های کاغذ هنوز  مهم هستند ؟

     مقاله ای با کیفیت ضعیف بر خواننده تاثیر می گذارد. اما یک مقاله با کیفیت خوب خوانندگان را تشویق می کند تا خواندن و خرید را ادامه دهند. در حالی که مولفه های بسیاری وجود دارد که چاپ کاتالوگ را تشکیل می دهند. انتخاب کاغذ مناسب هنوز یکی از جنبه های مهم تر است.

یک کاغذ با کیفیت برای چاپ کاتالوگ خود را انتخاب کنید.

     کاغذ کاتالوگ در وزن و اندازه های مختلف استفاده می شود. اندازه مقاله شما موضوع انتخابی است. طراحی کاتالوگ شما تعیین می کند که آیا شما از اندازه ۸٫۵×۵٫۵ یا ۱۲×۱۲ استفاده می کنید.

اهمیت نوشتن توضیحات محصول یا مقاله در چاپ کاتالوگ

     سبک مقاله شما هم یک جنبه دیگر است. این ها همه گزینه های خوبی هستند و به یک فروشگاه خوب منجر می شوند. اما مطمئن شوید که تصویر مناسب را انتخاب کرده اید. به عنوان مثال، یک فروشگاه تخفیف برای خرید کاغذ سنگین نیازی ندارد، در حالی که کاتالوگ یک محصول با قیمت بالا، نیاز به گران تر کاغذ گران تر دارد تا مورد استقبال قرار گیرد.

 

چاپ کاتالوگ

 

آنچه شما را به اهدافتان نزدیکتر می کند انتخاب کنید.

     سعی کنید از کاغذ پوشش دار استفاده کنید، چرا که کاتالوگ ها با پوشش براق بیشترین مخاطب را به خود جذب نماید و در چاپ کاتالوگ ها نوع پوشش کاغذ کاتالوگ دید مشتری را نسبت به شما تعیین می کند پس باید بکوشید تا بهترین نوع کاغذ را انتخاب کنید. چاپ تراکت 

یک انتخاب سازگار با محیط زیست را انتخاب کنید.

      اگر شما نگران تاثیر کاتالوگهای خود در زمین هستید، پس به شرکت چاپی خود نگاه کنید تا تعیین کند که آیا آنها چه کاری را انجام می دهند تا رد پای کربن خود را کاهش دهند. یک شرکت خوب از کاغذ FSC یا SFI استفاده می کند.

<< طراحی و چاپ بروشور یک ابزار تبلیغاتی موثر و کاربردی >>

 کاغذهای حافظ محیط زیست

      SFI و FSC برنامه هایی هستند که در حفاظت از محیط جنگل، از جمله کیفیت آب و زیستگاه حیوانات، فعال هستند. آنها همچنین نگران حفظ بومیان در سراسر جهان هستند. شرکت های چاپی همچنین می توانند ضایعات کاغذی و بسیاری از محصولات ضعیف تولید کاتالوگ را در شیوه های سبز خود بازیافت کنند.

برای کمک به انتخاب کاغذ مناسب برای چاپ کاتالوگ خود از مشاوران ما کمک بخواهید.

     در مورد بهترین گزینه برای کاتالوگ چاپ خود، با شرکت چاپی خود صحبت کنید. کارشناسان در دسترس هستند تا به شما مشاوره خ دهند که نیاز شما را برآورده سازند. تماس بگیرید و با آنها در مورد مسیری که می خواهید کاتالوگ خود را انتخاب کنید صحبت کنید. توصیه های آنها ارزشمند خواهد بود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *