استند X یک ابزار تبلیغاتی متفاوت و فوق العاده موثر

استند X
استند X

در این مقاله می خوانید : 

     در این مقاله به معرفی یکی از اثرگذارترین ایزار های تبلیغات محیطی به نام استند X خواهیم پرداخت و مزایای بهره گیری از این ابزار را خواهیم گفت و نکاتی کلیدی برای طراحی و چاب یک استند با کیفیت را به شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

 

استند X یک تمایز ویژه بین ابزار تبلیغات

     تمایز وجه اشتراک تمامی ابزار تبلیغات محیطی است که یکی از بهترین راه ها برای ایده گرفتن در راستای موفقیت است. یکی  از کاربردی ترین سازه های تبلیغاتی که می تواند مخاطبین را مورد هدف قرار دهد، استند ایکس است.

 

استند X  یک ابزار تبلیغی همیشگی در نمایشگاه ها

     از استند ایکس می توان بعنوان متداول ترین سازه های نمایشگاهی یاد کرد، که در مراکز دیگری همچون هتل ها، فروشگاه ها، جلسات همایش و… بکار گرفته می شود.

 

مهمترین مزایای استند X

  • نصب آسان استند ایکس
  • سبکی
  • قابل حمل بودن
  • امکان تعویض بنر چاپی روی آن

باعث استقبال بیشتری از سوی صاحبین برند و کسب و کارها شده است.

 

متریال مورد استفاده در چاپ استند X

      عمدتا چاپ بنر استند ایکس از نوع پلات و لمینیت می باشد و با روکش های مات و براق بسته به کاربرد و سلیقه مشتریان پوشانده می شوند و بیشترین استفاده آن در نمایشگاه ها و فضاهای داخلی می باشد. علاوه بر آن جنس متریال چاپی استند ایکس شامل موارد دیگری همچون، پی وی سی، کنواس، بنر می باشد.

 

انتخاب متریال بر اساس کاربرد استند ایکس

     انتخاب هر کدام از این جنس ها بستگی به مقدار هزینه و مکانی است که پایه استند بکار گرفته می شود. در این بین پی وی سی و بنر در برابر عوامل محیطی مقاومت بیشتری دارند و در فضاهای باز بیشتر قابلیت استفاده دارند.

 

استند X
استند X

 

استند X از چه متریالی ساخته می شود ؟

      جنس استند ایکس از آلومینیوم یا پلاستیک است، این سازه دارای پایه ها و میله های جداگانه می باشد و برای اتصال آنها نیاز به مهارت و تخصص خاص نیست و براحتی بهم وصل می شوند و هر موقع که مایل باشید می توانید از هم جدا کنید و در زمانی دیگر مجدد اتصال کنید.

 

انواع مدل های استند ایکس

     استند ایکس از دو نوع ایستاده و رو میزی موجود می باشد، که نوع رومیزی این سازه از جنس پلاستیک فشرده است و غالبا در اداره ها و موسسه ها بیشترین استفاده را دارد و از قیمت مناسب تری نسبت به نوع ایستاده آن برخوردار است.

 

قیمت چاپ و تهیه استند X

     بطور کلی قیمت استند ایکس بنر ها متفاوت است و جنس متریال، اندازه، نوع طرح انتخابی در قیمت نهایی تاثیر گذار است.

 

نکاتی مهم برای تاثیر گذاری هرچه بیشتر استند X

      از جمله نکات حائز اهمیت برای تاثیرگذاری استند ایکس طراحی محتوای بنر تبلیغاتی است. در واقع بایستی با توجه به جانمایی درست استند تبلیغاتی طرح مورد نظر را پیاده سازی نمود. برای مخاطبین که در فاصله دور تر و سریعتر، مانند اتوبان ها و خیابان قرار دارند استفاده از تصاویری خلوت و متن های ساده و کوتاه بیشتر مورد توجه هستند، اما در نقاط دید نزدیک همانند نمایشگاه ها، امکان طراحی متون طولانی تر همراه با جزئیات بیشتر برای معرفی نوع فعالیت را می توان ذکر نمود.

 

طراحی و چاپ استند X را به حرفه ای ها بسپارید

      از استند ها برای موارد گوناگون تبلیغاتی استفاده می شود. بدین ترتیب استفاده از مشاوره و کارشناسی متخصصین این امر در زمینه جنس بنر استند، ابعاد و طرح تبلیغاتی و سایر موارد می تواند بهترین راه برای ارائه یک تبلیغات خاص و چشمگیر می باشد؛ چرا که طراحی قوی باعث می شود پس از گذشت مدتها تبلیغات شما پایدارتر بماند و طرفداران بیشتری جذب نمایید.

 

98040

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *