لوگوی سایت

میز کانتر نمایشگاهی یک نفره و دو نفره – چاپ و تولید

میز کانتر

میز کانتر

میز کانتر چیست؟

می‌توان گفت رکن اصلی یک غرفه‌ی نمایشگاهی میز کانتر است. میز پیشخوان، سازه‌‌ای است که جهت ارائه‌ی اطلاعات محصولات و خدمات صاحب کسب و کار و صاحب غرفه مورد استفاده قرار می‌گیرد و مکانی برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان است. در حقیقت میز کانتر از مهم‌ترین مواردی است که برای شرکت در هر نمایشگاه یا پروموشنی باید به آن توجه داشته باشید.

لزوم شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی

با تغییر روند تبلیغات ، گرایش به روش‌های جدیدتر و پربازده‌تر برای تبلیغ و معرفی کسب و کارها بیشتر شده است. شرکت در نمایشگاه‌های تخصصی و عمومی نقش بسیار پر رنگی در توسعه، پیشرفت و معرفی تجارت و کسب و کار دارد. برای حضور در نمایشگاه‌ها اولین قدم ساخت غرفه است که استفاده از میز کانتر غرفه شما را از غرفه های دیگر متمایز می سازد.

تفاوت عمده‌ ی میز کانتر با میزهای عادی

این میز با میزهای معمولی تفاوت عمده‌ای دارد و آن هم قابل حمل بودن، اشغال فضای کم و قابلیت نصب چاپ روی این سازه است که باعث شده در تمام غرفه‌های نمایشگاهی مورد استفاده قرار گیرد. این محصول اهمیت بسیار زیادی برای جلب توجه مخاطب در تبلیغات محیطی را داراست. در صورتی‌ که میز پیشخوان اصولی طراحی شده باشد و شیک و کاربردی باشد، به غرفه‌ی شما جلوه‌ی خاصی بخشیده و خودش یک تبلیغ برای برند و کسب و کار شما خواهد بود.

نقش حیاتی میز کانتر در تعامل با مخاطبان در نمایشگاه ها

برای شرکت در یک نمایشگاه یا برگزاری رویداد و ایونتی که بخواهید در آن به معرفی محصولات، خدمات یا کسب و کار و تجارت خود بپردازید، جدا از تمام سازه‌های نمایشگاهی که لازم دارید ازجمله انواع استندهای تبلیغاتی و نمایشگاهی، پاپ آپ و… به مکانی احتیاج دارید که در آن به مذاکره با مخاطبان یا پاسخ‌دهی به سوالات مشتریان و مراجعه کنندگان بپردازید. میز کانتر این فضا یا مکان را برای ارتباط برقرار کردن با مراجعه کنندگان در اختیار شما قرار می‌دهد.

میز کانتر

با میز کانتر به اهداف تبلیغاتی خود در رویدادهای مختلف برسید !

در یک غرفه نمایشگاهی و یا برگزاری یک رویداد با استفاده از میز کانتر در کنار سایر سازه‌های نمایشگاهی می‌توانید به راحتی، با کم‌ترین هزینه و به طور کامل به اهداف تبلیغاتی و اطلاع رسانی خود برسید. البته لازم به ذکر است که میز کانتر نیازهای تبلیغاتی و نمایشگاهی بیشتری را هم پوشش می‌دهد.

کاربرد های میز پیشخوان در نمایشگاه های مختلف

 • پاسخ‌گویی به مراجعین

     از میز کانتر می‌توانید در مواردی که به محلی برای پاسخ‌گویی به مراجعین نیاز دارید و یا قصد دارید اطلاعاتی مانند بروشور و کاتالوگ را توزیع کنید، هم استفاده کنید. مواردی ازجمله همایش‌ها، مراسمات رسمی، رویدادها، کنفرانس‌ها و…

 • نمایشگاه‌های صنعتی

     در نمایشگاه‌های صنعتی نیاز است که در هر غرفه مکانی وجود داشته باشد. که مسئول مربوطه با مراجعه کننده ارتباط برقرار کند و چنان‌چه لازم است اطلاعات شرکت کننده‌ها و مراجعان را ثبت کند و بروشور یا کاتالوگ‌های تبلیغاتی را به مراجعه کننده تحویل دهد.

 • سمپلینگ و پروموشن محصول

     این محصول نمایشگاهی برای سمپلینگ و پروموشن محصول یا خدمات هم کاربرد دارد. در فروشگاه‌های زنجیره‌ای یا مراکز خرید، مراکز فرهنگی و هنری و… می‌توان میز کانتر را جلوی در ورودی گذاشته و محصول یا خدمات را به بهترین شکل جلوی دید مراجعان گذاشته و به ارائه‌ی اطلاعات بپردازید

نکات مهم در طراحی و تولید این محصول

در طراحی و تولید میز پیشخوان باید نکات زیادی را رعایت کرد که یک سازه‌ی استاندارد و جذاب داشته باشید. نکاتی ازجمله :

  1. در نظر گرفتن فضای مناسب و کافی در داخل محصول برای قرار گرفتن محصولاتی که قصد فروش و نمایش آن‌ها وجود دارد.
  2.  بهتر است که میز کانتر فضای کافی و مناسب برای متعلقات دیگر هم داشته باشد. متعلقاتی ازجمله، میز تاشو، آهن ربا، قفسه برای قرار دادن کاتالوگ، بروشور، کیف دستی و لوازم دیگر
  3. ظاهر میز کانتر و هماهنگی آن با سایر اجزا و سازه‌های غرفه و در مجموع هماهنگ بودن با محصول یا خدماتی که ارائه‌ می‌دهید بسیار مهم است. ظاهر جذاب این محصول باید بتواند مخاطب را جذب کند.
  4. توجه کنید که جنس سازه بسیار مهم است. اینکه در تولید آن از مواد اولیه‌ی باکیفیت استفاده شده باشد و دوام و استحکام لازم را داشته باشد و در عین حال سبک و قابل حمل باشد.

انواع میز کانتر

میز کانتر را می‎‌توانید در دو صورت کلی ساده و تاج‌دار و در دو اندازه‌ی یک نفره و دو نفره پیدا کنید.

ابعاد استاندارد میز کانترها

هر کدام از انواع میز کانترها دارای ابعاد استانداردی هستند :

 1. میز پیشخوان یک نفره :

این محصول در حدود 90 سانتی‌متر فضا روی زمین می‌گیرد و اندازه‌ی آن به قدری است که یک نفر بتواند به‌ راحتی پشت آن قرار بگیرد. ارتفاع این سازه هم تا حدود 90 سانتی‌متر است.

 1. میز پیشخوان دو نفره :

این میز، در حدود 120 سانتی‌متر فضا می‌خواهد و ارتفاع استاندارد آن هم 90 سانتی‌متر است.

 1. میز سمپلینگ :

در حدود 80 سانتی‌متر فضا روی زمین اشغال کرده و ارتفاع 88 سانتی‌متر دارد.

میز کانتر سازه‌ای پرتابل است! 

میز پیشخوان سازه‌ای پرتابل است که در طرح‌ها و ابعاد مختلف و باتوجه استانداردها قابل سفارش، طراحی و تولید است. این سازه به صورت تولید شده با صفحه‌ی MDF ضد خش، نمایشگاهی لایت باکس، فلزی و سوئیسی موجود است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *