لوگوی سایت

اسپیس فریم یک ابزار تبلیغی متفاوت و دوستدار محیط زیست

اسپیس فریم

اسپیس فریم

 

اسپیس فریم یک ابزار تبلیغی دوستدار محیط زیست

    اسپیس فریم : ساخت این  ابزار تبلیغی یکی از راه های کاهش تأثیر آلاینده ها بر محیط است . از آنجا که سلامتی سیاره ما همچنان یک نگرانی جهانی است ، بیشتر شرکت ها ، موسسات و سازمان های دولتی به دنبال ساخت و ساز های  سازگار با محیط زیست هستند.

ساختار اسپیس فریم

     ساختار اسپیس فریمها از پروفیل آهنی است. بسیاری از پروژه های جالب توجه در سراسر جهان با استفاده از اسپیس فریم طراحی ها و ساخته شده اند.  علاوه بر این ، سازه های هندسی منظم اسپیس فریم از نظر وزنی سبک هستند و در اندازه های جمع و جور ساخته شده و تحویل داده می شوند.

کارایی اسپیس فریم

     اسپیس فریمها نیازی به استفاده از سقف کاذب ندارند. نمای زیبا از شبکه های دو لایه در این سازه ها، به صورت اشکال هندسی ظاهر می شوند ، که چشم اندازی دلپذیر را ارائه می دهد و از نظر معماری با ارزش است و به همین دلیل است که تعداد زیادی از معماران از سقف کاذب استفاده نمی کنند، بلکه از اسپیس فریم ها در مراکزی نظیر :

 • ساختمانهای صنعتی
 • کارخانه و سالن ورزشی
 • انبارها و استخرهای شنا
 • سالن کنفرانس و غرفه های نمایشگاهی
 • استادیوم هایی با مسافت طولانی
 • موزه ها و غرفه های فرودگاه های و برخی از مساجد نیز بکار گرفته می شود.

اسپیس فریم علاوه بر کاربری تجاری ، کاربری مسکونی هم دارند

     مردم معتقدند که این فریم ها بر خلاف تصور عامه ، فقط برای مقاصد تجاری قابل استفاده هستند. این سازه ها می توانند برای مقاصد مسکونی نیز مورد استفاده قرار گیرند. می توان از آن برای کارگاه ها ، گاراژها و موارد دیگر استفاده کرد.

مقاومت اسپیس فریم

     این قاب ها توسط اسکله ها یا پایه های بتنی پشتیبانی می شوند. اسپیس فریم از نظر ساختاری جذاب و قوی هستند. این قاب ها می توانند در صورت طراحی به روشی خاص ، مساحت زیادی از مناطق را بپوشانند. مزایای مختلفی در رابطه با استفاده از این قاب ها وجود دارد.

 

اسپیس فریم

 

مزایای استفاده از اسپیس فریم

مقرون به صرفه

     یکی از بزرگترین مزایای استفاده از این قاب ها مقرون به صرفه بودن آن است. از طراحی های رایانه ای می توان برای اهداف صنعتی نیز استفاده کرد.

دقت

     از ویژگی های اساسی استفاده از این فریم ها این است که در فرآیند طراحی این فریم ها دقت بالایی وجود دارد.

مقاوم در برابر آتش

     از دیگر  مزایای اضافه شده این قاب ها این است که در برابر آتش مقاوم است.

استحکام

     یکی از انعطاف پذیر ترین و محکم ترین مصالح ساختمانی است که برای ساخت و ساز ساختمان های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

سازگار با محیط زیست

      اجزای سازه ها 100٪ قابل بازیافت هستند. بنابراین بعنوان دوستدار محیط زیست شناخته می شوند.

هزینه های کم تعمیر و نگهداری

     اسپیس هزینه کم تعمیر و نگهداری را شامل می شود و بنابراین برای اکثر اهداف ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

همه کاره

     می توان از آن برای ساخت ساختمان های مختلفی استفاده کرد که شامل گزینه های همچون سازه های مسکونی، گاراژها ، کارخانه ها ، اتاق زیر شیروانی ، ریخته گری و غیره می باشد.

اسپیس فریم

اگر اهل نمایشگاه گردی باشید، بدون شک با سازه های موقتی که در آن ها وجود دارد هم آشنا هستید. تا به حال برایتان پیش آمده است که بخواهید یک سازه موقت برای کارهای شرکت تان ایجاد کنید و به دنبال یک راه حل مناسب و جذاب باشید؟ در این شرایط می توانید از اسپیس فریم استفاده کنید.

اسپیس فریم ها فرم های هندسی منظم و گاه نا منظمی هستند که کنار هم قرار می گیرند و سازه موقتی را در اختیارتان می گذارند. این سازه ها در بخش های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند و کاربردهای متنوعی هم دارند.

اسپیس فریم چیست و چه کاربردی دارد؟

اگر به دنبال یک سازه موقت هستید و می خواهید در کنار استحکام سازه نصب راحتی هم در پیش داشته باشید، باید به دنبال اسپیس فریم باشید.

همانطور که قبلا نیز بیان کردیم این سازه ها از اشکال منظم هندسی به وجود می آیند و به گونه ای کنار هم چیده می شوند که وزن سازه را به خوبی در میان تکه های مختلف تقسیم می کنند. همین امر موجب می شود چنین سازه هایی در کنار زیبایی هایی که برایتان به ارمغان می آورند محکم باشند و جلوی آسیب های احتمالی را بگیرند.

زمانی که این سازه ها با داربست های نمایشگاهی ترکیب می شوند می توانند یک بنای محکم برای غرفه های نمایشگاهی ایجاد کنند و فضای منحصر به فردی را در اختیار شرکت های مختلف بگذارند.

به خاطر داشته باشید که این سازه ها نسبت به سازه های سنتی که در ساخت غرفه های نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرند مزایای بیشتری دارند و می توانند به راحتی جایگزین چنین سازه هایی شوند.

درخواست سفارش : سازه های نمایشگاهی

اجزای این سازه به کمک اتصالات مخصوصی در کنار هم قرار می گیرند و می توانند فضایی را برای غرفه سازی یا حتی ساخت سن و استیج در اختیارتان قرار دهند. در ادامه سعی می کنیم برخی از کاربردهای اسپیس فریم را با هم بررسی کنیم.

…..چاپ رول آپ برای جذابیت دادن به فضاهای نمایشگاهی…..

 استفاده از اسپیس فریم در غرفه سازی

همانطور که قبلاً نیز بیان کردیم یکی از قابلیت ها و کارکردهای مهم اسپیس فریم ها، استفاده از آن ها در ساخت سازه های نمایشگاهی یا همان غرفه سازی است. به کمک این سازه ها می توانید هر طرحی که دوست داشتید را به راحتی اجرا کنید و در کنار آن خلاقیت تان را به نمایش بگذارید.

به کمک این سازه هاست که قادر خواهید بود از فضای غرفه ها به بهترین شکل ممکن استفاده کنید و یک غرفه بی نظیر برای نمایش محصولات و خدمات تان ایجاد کنید. مزایای زیادی برای استفاده از اسپیس فریم در غرفه سازی وجود دارد، اما مزایایی که در ادامه بیان خواهیم کرد از اهمیت بیشتری برخوردارند:

 • تنوع بسیار بالایی دارند
 • هزینه کمتری بر شرکت ها تحمیل می کنند.
 • حمل آسانی دارند.
 • می توان از نورپردازی های مختلف در کنار آن ها استفاده کرد.
 • ایمنی بالایی را در اختیارتان می گذارند.
 • امکان استفاده از آن ها در هر شرایط آب و هوایی وجود دارد.

استفاده از اسپیس فریم در تبلیغات

تبلیغات اهرم نیرومند هر شرکتی است. بدون تبلیغ درست و مناسب نمی توان مخاطب را نسبت به محصولات و خدمات برند آگاه کرد و او را به خرید تشویق نمود.

اگرچه روش های زیادی برای انجام تبلیغ وجود دارد، اما استفاده از اسپیس فریم ها به یکی از گزینه های محبوب شرکت ها تبدیل شده است. غرفه های تبلیغاتی که به کمک این سازه ها شکل می گیرند از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند و می توانند شما را یک سر و گردن بالاتر از رقبا نشان دهند.

استفاده از اسپیس فریم ها در دنیای جذاب معماری

معماران سازندگان بناهای شگفت انگیز اطراف ما هستند. بدون شک خلاقیت و توانایی این افراد است که می تواند سازه ای بی نظیر خلق کند و جهانیان را به تحسین وا دارد. این روزها معماران زیادی هستند که از اسپیس فریم ها در خلق طرح های متنوعی که در ذهن شان دارند استفاده می کنند.

شاید دلیل این امر تنوع بالا و کارکرد متنوع این سازه ها باشد. از آنجایی که اسپیس فریم ها را می توان به شکل ها و ابعاد مختلف در آورد استفاده از آن ها در دنیای معماری کار سختی نیست. کافی است نقشه ای که در ذهن تان دارید را بر روی کاغذ بیاورید و سپس از این سازه ها برای ساخت بنای مدنظرتان استفاده کنید.

مزایایی که اسپیس فریم ها در اختیارتان می گذارند

همانطور که مشاهده کردید این سازه های بی نظیر قدرت فوق العاده ای در خلق طرح های جدید دارند. اگر تا به حال برای استفاده از اسپیس فریم قانع نشدید مزایایی که در ادامه بیان خواهیم کرد مسیر را برایتان روشن تر می سازد و انتخاب را برایتان راحت تر می کند:

 • به کمک این سازه ها می توان غرفه های نمایشگاهی بی نظیری خلق کرد.
 • حمل این سازه ها آسان است.
 • این سازه ها تنوع بالایی دارند و می توانند در بیشتر بخش ها مورد استفاده قرار گیرند.
 • هزینه اجاره اسپیس فریم ها پایین تر از سایر سازه هاست.
 • سرعت اجرا و راه اندازی آن بالاتر از آن چیزی است که فکرش را می کنید.
 • امکان عبور برق و حرارت در این سازه ها برایتان فراهم شده است.
 • شما می توانید اسپیس فریم ها را در شرایط آب و هوایی مختلف مورد استفاده قرار دهید.
 • ایمنی این سازه ها به مراتب از سایر سازه هایی که تا به حال دیده اید بیشتر است.
 • می توان بر روی سازه ها از نورپردازی و غرفه آرایی هم بهره برد.

 نصب اسپیس فریم

حالا که با مزایای این سازه ها آشنا شدیم بهتر است به بررسی نحوه نصب آن ها بپردازیم. به خاطر داشته باشید که اگرچه نصب این سازه ها ساده و اسان است، اما وجود یک نیروی متخصص ضروری است.

به کمک تجربه های یک فرد متخصص می توانید بنای محکم و امن تری داشته باشید و از آن به خوبی استفاده کنید. برای نصب این سازه ها از اتصالات و بست های مخصوص استفاده می شود که استفاده از آن ها برای افراد مجرب بسیار ساده است.

 انواع اتصالاتی که برای اسپیس فریم استفاده می شود

همانطور که قبلا نیز بیان کردیم، این سازه ها به کمک اتصالات مخصوصی به هم وصل می شوند. این اتصالات انواع مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • روش مرو: در این روش از سیستم  گوی مانندی به نام مرو استفاده می کند.
 • روش کاتروس: این سازه های فلزی به کمک پیچ و مهره به هم وصل می شوند. اجزای این سازه از لوله تشکیل می شوند و در مقایسه با روش مرو اتصالات کمتری دارند.
 • روش یونی بت: این روش از اتصالات هرمی و تک واحدی استفاده می کند.
 • روش تریودتیک: جنس قطعات در این روش، آلومینیومی است. برای نصب چنین سازه هایی از پیچ و مهره استفاده می شود.

 قیمت اسپیس فریم ها چقدر است و چگونه تعیین می شود؟

اولین و مهم ترین چیزی که به هنگام خرید این سازه ها باید در نظر بگیرید، کاری است که می خواهید اجرا کنید. قبل از اینکه دست به کار شوید و به سراغ خرید سازه های منظم هندسی بروید باید از خودتان بپرسید هدف من از به کار بردن این سازه ها چیست.

پاسخ به این سوال می تواند شما را در یک خرید مناسب یاری کند. اندازه و انواع اسپیس فریم ها را در نظر بگیرید و سپس با افراد متخصصی که در این حوزه فعالیت می کنند ارتباط داشته باشید. این محصولات انواع مختلفی دارند و در کنار ابزارهای مختلفی به فروش می رسند.


معرفی خدمات بیشتر:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *