لوگوی سایت

خدمات ما

سفارش چاپ برچسب اموال

برچسب اموال چیست:

برچسبی که روی آن نام مجموعه شما به همراه لوگو و یک کد یا آیدی چاپ شده و این کد یکتا بوده و برای هر محصول یک کد منحصر به فرد خواهید داشت.

ضرورت چاپ برچسب اموال:

تمام کسب و کارها چه بزرگ و چه کوچک باید لیست دقیقی از اموال خود داشته باشند و بتوانند اموال را در طول مدت استفاده ردیابی و کنترل نمایند و این موضوع به نسبت بزرگی هر کسب و کار اهمیت بیشتری را پیدا خواهد کرد.

آموزش نحوه استفاده از برچسب اموال:

قبل از شروع به چسباندن برچسب اموال حتمال یک فرم دقیق به وسیله اکسل برای خود آماده کنید. این فرم اکسل شامل ستون هایی با موضوعات ( ردیف ، نام کالا ، سایز ، جنس ، نوع ، تاریخ خرید ، خریدار ، مدت گارانتی و فرد و مجموعه ای که کالا را در اختیار انها می گذارید و نحوه چک و سرویس احتمالی کالا ) می باشد.

انواع برچسب اموال کدامند؟

  1. برچسب اموال فویلی
  2. برچسب اموال شبرنگ
  3. برچسب اموال امنیتی دارای آی دی ID
  4. برچسب اموال بارکدی
  5. برچسب اموال دوقسمتی

برچسب اموال اماده چیست؟

در سطح شهر و در برخی از ابزار فروشی ها یا مراکز لوازم التحریر می تواندی برچسب اموال آماده تهیه کنید که قیمت مناسبی هم دارند ولی معایب این لیبل های آماده در طرح عمومی و شماره های غیر قابل دلخواه آن است و فقط برای موارد فوری مناسب است.

سایز استاندارد لیبل اموال:

لیبل اموال را در هر سایزی می توان تولید کرد و شما محدودیتی در انتخاب سایز نخواهید داشت ولی در کل سایز شناخته شده در بازار برای برچسب اموال سایز های ۵۰*۱۵ – ۵۰*۲۰ – ۵۰*۲۵ می باشد.

قیمت برچسب امول چقدر است؟

تعداد / سایز ۵۰*۲۵ ۲۰*۵۰ ۱۵*۵۰
۱۰۰۰ عدد هر عدد ۵۰۰ تومان هر عدد ۴۲۰ تومان هر عدد ۳۹۰ تومان
۲۰۰۰ عدد هر عدد ۴۷۵ تومان هر عدد ۴۰۰ تومان هر عدد ۳۸۰ تومان
۵۰۰۰ عدد هر عدد ۴۶۰ تومان هر عدد ۳۹۰ تومان هر عدد ۲۸۰ تومان

زمان آماده شدن سفارش برچسب اموال:

حدودا زمانی که باید برای دریافت سفارش خود مدنظر داشته باشید بین ۱ تا ۳ روز کاری می باشد.

سفارش آنلاین برچسب اموال:

در صورتی که زمان لازم برای مراجعه حضوری به چاپخانه را ندارید و یا ترجیح می دهید راه راحت تری را برای ثبت سفارش انتخاب کنید به شما پیشنهاد می دهیم تا سفارش چاپ برچسب اموال خود را به صورت آنلاین ثبت نمائید.

برای ثبت آنلاین سفارش می توانید از طریق واتساپ و تلگرام و با شماره ۰۹۰۲۶۷۳۶۷۲۳ با مجموعه سرزمین چاپ در تماس باشید.

تاریخ مصرف برچسب اموال:

معمولا برچسب های اموال ماندگاری مطلوبی دارند و می توانید از آنها تا حدود ۲ سال استفاده نمائید و پس از گذشت این مدت و انبار داری و چک کردن مجدد وسایل اداری خود اقدام بر نصب برچسب های جدید نمائید.

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.