لوگوی سایت

خدمات ما

چاپ روی مش ابزاری تبلیغاتی فوق العاده در برندسازی بصری

چاپ روی مش

 

چاپ مش یک ابزار تبلیغی خاص

     سوراخ های ریز مش قابلیت انتقال تصویر را ممکن ساخته است و به دلیل استفاده گسترده از آن به یک ابزار تبلیغاتی خاص نیز تبدیل شده است. چاپ  روی مش یکی از روش های چاپ است که برای انتقال جوهر روی یک بستر استفاده می شود.

برند سازی بصری

     برندسازی بصری یک زبان بین المللی مهم بشمار می آید، از این رو انتخاب یک ابزار تبلیغاتی مناسب تاثیر به یاد ماندنی را در ذهن مخاطبین ایجاد می کند.

چاپ ابریشمی یا چاپ مش

     اصطلاحات مختلفی در چاپ مش وجود دارد، به این فرایند چاپ ابریشمی نیز گفته می شود زیرا در ساخت آن از ابریشم استفاده شده است. اما محبوب ترین مش در کاربرد های عمومی از پلی استر ساخته شده است. مش در اندازه های مختلف و طرح های متنوع قابل سفارش می باشد.

متریال های مورد استفاده در چاپ مش

      چاپ مش بر روی ده ها هزار مورد از جمله دکوراسیون، ساخت بالون و بسیاری از محصولات دیگر استفاده می شود. پارچه و کاغذ متداول ترین سطوح چاپ شده توسط مش هستند. اما با جوهر های اختصاصی امکان چاپ روی فلز ، چوب  ، پلاستیک، و حتی شیشه نیز وجود دارد.

کاربرد مش

  • کاربرد مش بر روی شیشه مغازه ها، فروشگاه ها و مراکز تجاری
  • روی شیشه و بدنه اتوبوس ها و خودروها
  • تبلیغات روی استند برای محصولات ویژه و تبلیغاتی
  • استفاده از مش روی شیشه داروخانه ها و فراهم کردن دید از یک طرف برای آن
  • شیشه آژانس های مسافری، رستوران ها و …

کاربرد چاپ مش در الکترونیک

      این تکنیک حتی برای مصارف پیشرفته تر مانند قرار دادن هادی ها و مقاومت در مدار های چند لایه با استفاده از لایه های سرامیکی نازک به عنوان بسته سازگار شده است. روش اصلی شامل ایجاد استنسیل روی صفحه مش ریز و سپس با فشار جوهر طراحی اثر در سطح کار شکل می گیرد.

 

چاپ روی مش

 

مش چیست ؟

     مش نوعی متریال پشت چسب دار است که نصب آن عمدتا بر روی شیشه صورت می گیرد و نصب نسبتا آسانی دارد و برای مکان هایی همچون فروشگاه ها، رستوران ها، کافه ها و … مورد استفاده قرار می گیرد.

کاربرد چاپ روی مش بر اساس مکان

     کاربرد آن در مکان هایی است که پوشش کامل در آن مطرح نیست و مقدار کمی نور از محیط بیرون به داخل منعکس می شود. جنس این متریال از نوع پی وی سی می باشد.

مش بدون چسب

     نوع دیگر مش بدون چسب است که بیشترین کاربرد آن در تبلیغات محیطی است. اگر خواهان یک تبلیغات خاص و منحصر به فرد هستید، استفاده از چاپ مش بر روی سازه هایی همچون استند تبلیغاتی و بنر جلوه ای ویژه ایجاد می کند.

چاپ روی مش با جوهر مرغوب

     استفاده از جوهر مرغوب در هر نوع چاپی در ماندگاری و دوام محصول نهایی تاثیرگذار است. این موضوع در خصوص چاپ روی مش هم صادق است. چرا که کیفیت مطلوب، وفاداری مشتریان را دوچندان می نماید و همچنین در برابر آسیب های احتمالی مانند رطوبت، سرما، گرما و… مقاومت بیشتری دارند.

مش براق و مات

     جنس و کیفیت مطلوب این نوع متریال موجب شده تا در هر مکانی اعم از فضای بیرونی و داخلی بیشتر مورد استقبال قرار گیرد و همچنین در انواع مختلف بصورت مات و براق در دسترس هستند. در این باره نصب اصولی و دقیق تر در کیفیت چاپ مش بر روی اجسام نکته حائز اهمیت است و اجرای این طرح بایستی توسط افراد زبده صورت گیرد.

دستگاه چاپ مش

     بهترین کیفیت چاپ مش توسط دستگاه اکوسالونت انجام می شود این مدل چاپ بیشتر برای مصارف کوتاه مدت مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه های معمولی تر کار چاپ مش را انجام می دهند که برخلاف اکوسالونت کیفیت مطلوبی ندارند. اما ماندگاری طولانی تر نیز دارند.

چگونگی سفارش چاپ روی شیشه عطر

برای چاپ مش میتوان هم از طرح های از پیش آماده یووی پرینت استفاده کرد. و هم طرح های مد نظر شما. در طرح های انتخابی به سلیقه شما طرح باید در یک فایل به مجموعه UV  PRINT تحویل داده شود. بعد از بررسی های انجام شده فایل تحویلی به خواسته ی مشتری از یک رنگ تا چند رنگ در چاپ استفاده می شود. زمان و هزینه تحویل کار در این مجموعه بستگی به فایل مشتری از نظر حجم و اندازه، تعداد کار دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با سرزمین چاپ همراه باشید.

 

 

۹۸۰۶۳

مشاوره و استعلام قیمت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *