لوگوی سایت

چاپ پاپ آپ تبلیغاتی برای نمایشگاه

چاپ پاپ آپ
چاپ پاپ آپ
چاپ پاپ آپ

در این مقاله به معرفی چاپ و تهیه یکی از سازه های نمایشگاهی بسیار پر کاربرد و پرکاربرد به نام پاپ آپ خواهیم پرداخت و برای شما نکات مفید و بسیار فنی را در رابطه به سفارش و چاپ پاپ آپ ها برای حضور در رویداد های مختلف نمایشگاهی ذکر می کنیم. با ما همراه باشید.

پاپ آپ چیست ؟

نمایشگاه می تواند راهی عالی برای ارتقاء مشاغل شما باشد. این امکان را به شما می دهد تا با مشتریان بالقوه دیدار کنید و آنها را به مشتریان وفادار تبدیل کنید. اما در ابتدا بایستی توجه آنها را جلب کنید. در این مرحله غرفه های نمایشگاه پاپ آپ می توانند موثر واقع شوند. برند تجاری خود را در هر رویدادی می توانید به واسطه یک پاپ آپ معرفی کنید.

استندهای پاپ آپ

این ابزار تبلیغی با حداکثر دقت و با استفاده از بالاترین کیفیت مواد چاپ شده می باشند، استندهای پاپ آپ بسیار مستحکم هستند و همچنین به واسطه آهن ربا در میله ها و توپی ها ، میله های مغناطیسی بلافاصله قفل می شوند و در کمتر از چند دقیقه تنظیم می گردند.

بنرهای تبلیغاتی پاپ آپ

بنرهای تبلیغاتی پاپ آپ چه در نمایشگاه و چه در محیط های اداری و شخصی، تأثیر چشمگیری بر جای می گذارد. اگر نیاز به یک غرفه نمایشگاهی با گرافیک خاص و جذاب دارید، می توانید با سفارش یک پاپ آپ برندسازی قابل توجهی از محصولات و خدمات خود را در ذهن مشتریان ماندگار کنید.

دلایل استقبال از پاپ آپ ها

پاپ آپ به دلیل قابلیت قابل حمل بودن مانند میز کانتر نمایشگاهی و استفاده آسان بسیار مورد استقبال تبلیغات محیطی در نمایشگاه هاست.

دو بخش مهم پاپ آپ و ویژگی های آنان

     بطور کلی پاپ آپ از دو بخش سازه پاپ آپ و چاپ پاپ آپ تشکیل شده است.

سازه ها

        استند پاپ آپ یک سازه فلزی است که دارای یک کیف قابل حمل می باشد و از ویژگی های بارز این سازه قابلیت جمع شدن و استفاده مجدد آن است که هزینه های احتمالی را کاهش می دهد.

چاپ 

      محل چاپ پاپ آپ تبلیغاتی بر روی سازه پاپ می باشد که با استفاده از چاپ پلات و لمینیت پوشش داده می شود. لمینیت روی چاپ از آسیب رسیدن احتمالی به سطح چاپ پاپ آپ جلوگیری می کند.

 

پاپ آپ
پاپ آپ

 

دلیل زیبایی پاپ آپ ها

     زیبایی ایستادگی چاپ پاپ آپ، مدیون آهن رباهایست که در پشت چاپ پاپ آپ پنهان شده اند. مگنت های نواری دور تا دور چاپ پاپ آپ باعث می شوند که بطور مطلوب سازه پاپ آپ، ثابت بماند و اجازه حرکت به چاپ پلات را روی سازه نمی دهند.

نکات فنی در سفارش پاپ آپ نمایشگاهی از سرزمین چاپ

      با توجه به مساحت غرفه می توانید سازه پاپ آپ خود را سفارش دهید، پاپ آپ بر اساس نیاز مشتریان ساخته و طراحی می شود که در ابعاد گوناگون قابل دسترس هستند. تصویر و یا طرح بکارگرفته شده معرف برند شماست و باید طراحی تصویر با ابعاد آن نسبت به فضای نمایشگاهی همخوانی کافی را داشته باشد تا بتواند در بازار هدف مورد توجه مخاطبین قرار گیرد، بهتر است که این امر با مشاوره متخصصین این حوزه صورت گیرد.

نقش محدودیت زمانی و مالی در سفارش پاپ آپ ها

      یکی از علل بکارگیری پاپ آپ محدودیت در زمان و هزینه است که در زمان برگزاری نمایشگاه ها، صاحبین برند با آن مواجه هستند و از طرفی طراحی و ساخت غرفه نیازمند هزینه زیادی می باشد. با ورود پاپ آپ به دنیای چاپ و تبلیغات این امکان فراهم شد تا به دفعات متعدد و تنها با تعویض طرح چاپی در رویدادهای دیگری مورد استفاده قرار گیرد.

انواع سازه های پاپ آپ ها

      سازه پاپ آپ در دو نوع تخت و منحنی تولید می شود و همانطور که از نام پاپ آپ تخت بر می آید دارای سطح صاف می باشد و پاپ آپ منحنی زاویه دار و خمیده است که با توجه به سلیقه مشتری طراحی و پیاده سازی می شود. پاپ آپ به دلیل اینکه در زاویه روبروی مخاطبین قرار دارد از اثر گذاری ویژه ای برخوردار می باشد و بعلاوه می تواند باعث توسعه برند و فروش هر چه بیشتر خدمات و محصولات گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *